Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2019 m. kovo 25 d. 22:33
Prasideda „Teatro savaitė“: bilietai į spektaklius – du už vieno kainą

 

Foto: unsplash.com

Startuoja visą savaitę truksianti „Teatrai.lt“ iniciatyva „Teatro savaitė“, skirta Tarptautinei teatro dienai pažymėti. Kovo 25–31 dienomis teatro mėgėjai bilietus į šimtus spektaklių ir klasikos renginių skirtinguose Lietuvos miestuose kviečiami įsigyti itin patraukliomis sąlygomis – du bilietai už vieno bilieto kainą.

Prie iniciatyvos prisijungė daugybė šalyje veikiančių teatrų ir klasikos renginių organizatorių – iš viso beveik 30. Jie kviečia į spektaklį ar klasikinės muzikos koncertą atvykti ne tik pačiam, bet ir pasikviesti draugą. Pasirinkti, yra iš ko: šiųmetėje akcijoje – beveik 180 renginių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Plungėje, Anykščiuose, Ignalinoje, Tauragėje, Alytuje, Telšiuose, Palangoje.

Tarp „Teatro savaitės“ dalyvių yra ir žiūrovų jau pamėgtų spektaklių bei klasikos renginių, taip pat premjerų. Patraukliomis sąlygomis galima išvysti tokius kultinius spektaklius, kaip: „Urvinis žmogus“, „Urvinė mama“ ar auksiniais scenos kryžiais įvertintą Cezario grupės darbą „Arabiška naktis“, Oskaro Koršunovo „Išvarymą“, Eimunto Nekrošiaus „Borisą Godunovą“, Yanos Ross „Mūsų klasę“. Kultūros gurkšnio įkvėpti bus galima žvelgiant į Lietuvos nacionalinio dramos teatro, Oskaro Koršunovo teatro, „Menų spaustuvės“, Klaipėdos dramos teatro, Klaipėdos jaunimo teatro, Alytaus miesto teatro, Kauno miesto kamerinio teatro ir kt. teatrų kūrėjų darbus.

Foto: teatrai.lt

Muzikos gerbėjai taip pat neliks nuskriausti – į koncertus kviečia Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, melomanus pakerėjęs Kristupo festivalis, Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras, „White Piano Hall“ ir kt. Bus galima paklausyti naujų kamerinio orkestro NIKO idėjų, prancūziškų melodijų romantiškuose „Midnight in Paris“ koncertuose.

Visą akcijoje dalyvaujančių renginių sąrašą galima rasti čia.

Akcija „2 bilietai už vieno kainą“ galioja tik perkant bilietus į akcijoje dalyvaujančius spektaklius ir klasikos renginius. Bilietus platina „Tiketa“ ir „Teatrai.lt“.

Pernai per „Teatro savaitę“ į iniciatyvoje dalyvavusius spektaklius ir klasikos renginius buvo nupirktas rekordinis kiekis bilietų – beveik 12 tūkstančių.

Iniciatyva „Teatro savaitė“ buvo pradėta 2011 metais. Daugiausiai šalies teatrų, kino ir klasikinės muzikos organizatorių vienijantis gidas „Teatrai.lt“ iniciatyvą sukūrė Tarptautinei teatro dienai pažymėti. Tarptautinė teatro diena minima kovo 27 dieną.

„Vilniaus galerija“ primena, kad šiuo metu šalyje vyksta ir kinomanus džiuginantis festivalis „Kino pavasaris“. Rekomenduojamų dešimties festivalio filmų sąrašą rasite čia

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!