Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2022 m. 24 gegužės d. 18:46
Menininkė Karina Kazlauskaitė. „Organiniai žaidimai“

Karina Kazlauskaitė juvelyriką traktuoja kaip būdą kurti šiuolaikinį meną, sugebantį kalbėti apie esminius gyvenimo klausimus. Ir kaip tik todėl jos darbuose dera keisčiausi dalykai, paprastai nenaudojamos medžiagos, pasitelkiamas judesys, video, instaliacijos, nes visos priemonės yra geros tam, kad pasakytum, kas tau šiuo metu svarbiausia. Naujausia, devintoji jos solo paroda „Organiniai žaidimai“, eksponuojama Palangos gintaro muziejaus buvusios Tiškevičių koplyčios erdvėse, yra kaip tik toks kalbėjimas apie dalykus, kurie asmeniškai svarbūs autorei ir kurie atspindi pasaulines mąstymo tendencijas. Daugiau apie parodą skaitykite čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!