Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2021 m. 6 rugpjūčio d. 11:21
Projektas „You and I, You and Me“

Liepos 30 d. Sapiegų rūmuose vyko menininkų Mindaugo Gapševičiaus ir Marios Safronovos Wahlström projektas „You and I, You and Me“ (liet. „Tu ir aš, tau ir man“).

Menininkų Mindaugo Gapševičiaus ir Marios Safronovos Wahlström projektas „You and I, You and Me“ (liet. „Tu ir aš, tau ir man“) gvildena klausimus, susijusius su aplinkos patyrimu per elektros srovę. Jo metu nusikeliame į įsivaizduojamą ateitį – kai žmonės, kompiuteriai, mašinos ir įvairūs hibridai dalijasi įgyventa erdve. Tokiame pasaulyje pojūčiai būtų paveikti, o kai kurie – neatskiriamai susieti su kompiuteriniais įrenginiais. Šiame pasakojime žmonės imasi pertvarkyti socialinius ryšius tam, kad išvengtų korporacijų ir mašinų kontrolės. Plačiau skaitykite čia.

Faktai: Mindaugas Gapševičius
Fotosesija: Arūnas Baltėnas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!