Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2019 m. 15 rugpjūčio d. 13:15
R. Paknio darbai parodoje „Mūro istorijos. Nykstantis Abiejų Tautų Respublikos paveldas“

Gegužę Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose atidaryta itin didelio dėmesio sulaukusi fotografo Raimondo Paknio paroda „Mūro istorijos. Nykstantis Abiejų Tautų Respublikos paveldas“ artėja prie pabaigos. „Vilniaus galerija“ primena, kad parodą apžiūrėti dar galima iki rugsėjo 1 dienos ir skelbia fotogaleriją, kurioje išvysite parodoje eksponuojamas fotografijas. Kviečiame pažvelgti į kadrus, kuriuose R. Paknio objektyvas krypsta į Lietuvos, Baltarusijos ir Ukrainos teritorijose stūksančius reikšmingus, tačiau apleistus objektus. Daugiau apie parodą skaitykite čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!