Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2020 m. 6 sausio d. 21:50
Spektaklio „Mūsų klasė“ premjera Klaipėdos dramos teatre

„Mūsų klasė“ – prisiminimų saugykla. 2008 metais Tadeuszo Słobodzianeko parašyta pjesė dukart pelnė tarptautinio Edinburgo teatro festivalio apdovanojimą „Fringe First“, triskart – Lenkijos kultūros ministerijos apdovanojimą už šiuolaikinę dramaturgiją, keturiskart buvo vaidinta festivalyje „Varšuvos teatro susitikimai“. 2010 m. už spektaklį „Mūsų klasė“ dramaturgas pelnė prestižinį literatūrinį „Nikės“ apdovanojimą. Europos teatro konvencija šią pjesę įtraukė į geriausių darbų teatrui, sukurtų 2009 ir 2010 metais, sąrašą. 2013-aisiais Lietuvos nacionaliniame dramos teatre šią pjesę pastatė Yana Ross, 2015-aisiais Oslo nacionaliniame dramos teatre – Oskaras Koršunovas, o 2019 metų gruodžio 5 dieną „Mūsų klasės“ premjera įvyko Klaipėdos dramos teatre. Daugiau apie ją skaitykite čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!