Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2019 m. 28 gegužės d. 22:45
Venecijos meno bienalė: Estijos paviljonas

Estiją šių metų bienalėje reprezentuoja menininkė Kris Lemsalu. Nors ankstesniuose savo kūrybos darbuose autorė dažnai kalba apie mirties ir laikinumo temas, šį kartą menininkei labiau rūpi atgimimas, gyvenimas, šamaniška jėga ir savęs pažinimas. Jos instaliacija sudaryta iš įvairių surinktų ir jos pačios sukurtų objektų, kurie jungiami į totemišką skulptūrą ir kuria mistifikuotas vizijas. Čia susipina žmonių kūnai, lyg iš niekur kyla dešimtys rankų, kurios apglėbia vonias, neįmanoma nepastebėti paslaptingų kūnų rankose laikomų kasdienybės ženklų, pavyzdžiui, krepšinio kamuolio ar vynuogių kekės. Instaliacija veikia laivų statykloje, o prie magiškos atmosferos prisideda ir Niujorko menininko Kyp Malone muzikinis kūrinys, kuriame skamba Venecijoje įrašyti garsai. Daugiau apie tai skaitykite čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!