Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Spalio 11-13 dienomis LITEXPO
3 dienos
kūrybiškiems užmojams!
Apie projektą

„Vilniaus galerija“ kviečia į spalio 11-13 dienomis Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, vyksiančio renginio „Baldai. Interjeras. Dizainas 2018“ parodą MENAS INTERJERUI ‘18. Pirmą kartą „Vilniaus galerijos“ organizuojama paroda, kurioje tikimasi sulaukti daugmaž 20 tūkst. lankytojų, pristatys dvidešimt aštuonis gerai žinomus menininkus, tarp kurių – ne vienas Nacionalinės bei Vyriausybinės kultūros ir meno premijos laureatas, bei kvies dalyvauti tris dienas truksiančiuose renginiuose.

Programoje – ekskursijos su kuratore dr. Ramute Rachlevičiūte, projekto „Salve, Vilnius“ pristatymas, susitikimų su autoriais maratonas. Paroda skirta visiems, besidomintiems menu ir interjero dizainu, todėl joje pasižvalgyti bus verta tiek naujus namus projektuojantiems architektams bei dizaineriams, tiek bet kuriems žmonėms, norintiems pagražinti jau turimą būstą tapybos, grafikos, fotografijos, keramikos, skulptūros kūriniais ar tiesiog turiningai praleisti laiką.

Paroda „Menas interjerui ‘18“ yra LITEXPO renginio „Baldai. Interjeras. Dizainas 2018“ dalis. Tai reiškia, kad pastarojo renginio bilietą įsigiję lankytojai galės pamatyti abi parodas. Įsigyti bilietų jau dabar galima puslapyje www.litexpo.lt arba LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius) kasoje, prie įėjimų, renginio dieną.

Renginio svečius, norinčius dalyvauti ekskursijose po parodą „Menas interjerui“ kartu su jos kuratore dr. Ramute Rachlevičiūte, kviečiame registruotis el. pašto adresu vilniausgalerija@gmail.com ar siunčiant asmeninę žinutę į feisbuko puslapį „Menas interjerui“. Nepamirškite nurodyti savo vardo ir pavardės, el. pašto adreso bei pasirinktos ekskursijos datos (spalio 11, 12 arba 13 diena). Ekskursijų vietų skaičius ribotas.

Paroda „Menas interjerui“ ’18 Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks spalio 11-13 dienomis. Lauksime jūsų!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!