Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2019 m. 30 gegužės d. 13:59
Savaitgalio renginiai vaikams
Gegužė 31 - Birželis 2
Lietuvos moksleivių kūrybos vakaras „Esam“

Tarptautinę vaikų gynimo dieną – birželio 1-ąją ketvirtus metus iš eilės sostinėje vyks Lietuvos moksleivių kūrybos vakaras „ESAM“. Vilniaus rotušės scenoje pasirodys ir savo talentus pristatys įvairių respublikinių konkursų laureatai iš visos Lietuvos, savo kūrybiniais ir meniniais pasiekimais savo kraštą, mokyklas ir šalies vardą šiais metais labiausiai garsinę moksleiviai.
Vilniaus Rotušė, birželio 1 d., 18 val.

Neakivaizdinis Vilnius: ekskursijos vaikams

Neakivaizdinis Vilnius Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga mažiesiems miesto tyrinėtojams dovanoja įdomiausių atradimų pilną šeštadienį. Kartu su gidais keliausime senamiesčio gatvelėmis, susipažinsime su Vilniaus legendomis, tyrinėsime Bernardinų parko augalus ir mokysimės pamatyti daugiau, nei pastebime kasdien vaikštinėdami po miestą. Visi užsiėmimai nemokami, tačiau vietų juose skaičius – ribotas, tad reikalinga registracija.
Įvairios vietos, birželio 1 d.

„Dėmesio! Kuria vaikai“

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga įdomiausios Vilniaus kultūros vietos sveikina visus vaikus ir plačiai atveria duris, ragindamos ne tik pamatyti, bet ir išbandyti daugybę veiklų patiems. Muziejai, bibliotekos, meno centrai – net 11 Vilniaus kultūros organizacijų kviečia Jus ir žada – nuobodu tikrai nebus! Nuo animacijos iki poezijos, nuo origamio iki elektrainių, nuo lietuvių tautodailės iki indiškų raštų, nuo emocinio intelekto iki Vilniaus geto slėptuvių… Įvairūs edukaciniai užsiėmimai lauks vaikų nuo 0 iki 18 metų. Kartu kviečiame ir tėvelius – domėtis, susidomėti ir, žinoma, džiaugtis su vaikais kartu. Visi užsiėmimai nemokami.
Įvairios vietos, birželio 1 d. 

Tapk tyrėju: savarankiškai išsiaiškink Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų giminystės ryšius

Visus tėčius, besidominčius Lietuvos valdovų genealogija, su savo vaikučiais kviečiame atvykti į Valdovų rūmų muziejų, kartu su nemokamu bilietu pasiimti užduočių knygelę „Gediminaičiai“ ir, analizuojant stendų bei vitrinų informaciją, susipažinti su rūmų šeimininkų Gediminaičių genealogija, išsiaiškinti Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų valdymo seką ir giminystės ryšius. Užpildę knygelę ir išsprendę joje esantį kryžiažodį, atneškite ją prie kasų – už teisingus atsakymus numatyta dovanėlė.
Valdovų rūmai, birželio 2 d. 12 val.

Šeimų šventė - kocertas „Išgirskime vaikus“

Laikas išgirsti vaikus. Kviečiame visus, mažus ir didelius, vaikų gynimo dienos proga, kartu smagiai praleisti laiką, padūkti ir patriukšmauti. Renginio metu jaunieji Vilniaus talentai demonstruos savo muzikinius ir šokio sugebėjimus. Vyks kūrybinės dirbtuvės, kurių metu gaminsime įvairiausius tarškalus. Kartu leisime didelius muilo burbulus. Piešime ir žaisime su animatoriais.
Lukiškių aikštė, birželio 1 d. 11 val.

Spektaklis vaikams „Trijulis aukštyn kojom“

Šis spektaklis vaikams vaizdžiai pasakoja apie du draugus, kurie turi savo taisykles ir jų šventai laikosi. Jame mokomasi priimti kitokį, kitaip mąstantį, kitaip į pasaulį žvelgiantį, bet draugauti norintį žmogų. Kaip lengvai ir kiek daug taisyklių mes susikuriame, kurios taip smarkiai mus atitolina nuo savęs, nuo to, kas esame iš tikrųjų. Mat žmogus yra daug labiau chaosas, nei tvarka ar sistema. Žmogus savo prigimtini daug labiau primena danguje sumišai švilpaujantį paukštį, nei apibrėžtą matematinę  sistemą.  Tad šis spektaklis VISIEMS, kam daugiau nei ketveri.
Lietuvos nacionalinis dramos teatras, gegužės 1 d. 12 val.

Interaktyvus šokio spektaklis-instaliacija 4–24 mėn. vaikams „Pievelė“

Paslapčių pilna, spalvota ir minkšta pievelė, kurioje mažieji žiūrovai kartu su šokėja įsitraukia į nuotykių ir lobių ieškojimą, patiria atradimo ir bendravimo džiaugsmą, dalinasi įspūdžiais ir nuotaikomis. Spektaklio-instaliacijos forma leidžia vaikams tyrinėti šokį ir aplinką, neribojant laiko, reikalingo mažiesiems įsitraukti į vyksmą.
Menų spaustuvė, gegužės 1 d. 15, 17 val.

Baleto spektaklis visai šeimai „Žvėrių karnavalas“

Baleto studija „Gracija“ maloniai kviečia į baleto spektaklį – fantaziją „Žvėrių karnavalas“ pagal žymaus prancūzų kompozitoriaus Camille’o Saint-Saënso muziką. Kas gali būti smagiau už visų laukiamą karnavalą, kuris užburia žiūrovus savo nuotaika, ryškiomis spalvomis bei puikia muzika ir įspūdingais pasirodymais sukuria tikrą šventę visai šeimai. Muzikinę fantaziją kompozitorius Saint-Saënsas kūrė kaip proginį pokštą, skirtą privačiai šventei, tačiau vėliau ji išpopuliarėjo ir tapo vienu žinomiausiu Camille’o kūriniu. Fantazija susideda iš 14 numerių, kurių kiekvienas perteikia skirtingų gyvūnų charakterius. Spektaklio pradžioje, skambant pakiliai Piotro Čaikovskio muzikai, išvysite jauną mergaitę, svajojančią, kad per gimtadienį jai padovanoti žaislai atgytų ir kartu pašoktų. Po gausybės šventės įspūdžių mergaitė pavargusi užmiega ir patenka į sapnų karalystę, kur jos laukia smagūs nuotykiai. Netikėtai pasirodo džiunglių valdovas liūtas, kuris išdidžiai pradeda savo šokį „karališku maršu“. Savo išėjimo nekantriai laukia viščiukai, paukščiai, ryškiaspalvės žuvytės, gracingoji gulbė ir daug kitų žvėrelių.
Lietuvos rusų dramos teatras, birželio 1 d. 13 val.

Augu su muzika: styginių kvartetas (rekomenduojama 6 mėn. - 4 m. vaikams)

„Augu su muzika” – tai gyvos muzikos renginių ciklas teatre. Unikali proga šeimoms su pačiais mažiausiais paklausyti gyvai atliekamos klasikinės muzikos, o vaikams ne tik išgirsti žinomus garsiausių kompozitorių kūrinius, bet ir susipažinti su styginiais instrumentais. Teatras vaikams „Pradžia” džiaugiasi galėdamas pristatyti Jums styginių kvartetą.
Teatras „Pradžia“, birželio 1 d. 10 val. 

Karlsono ir Pepės paskutinis skambutis

Visuomet linksma Pepė Ilgakojinė vaikams parodys, koks iš tiesų nuostabus dalykas yra žinios. Taip pat primins vaikams, jog pavasarį ir vasarą smagu keliauti po platų pasaulį su įvairiausiais pokštais ir žaidimais! Šaunioji Pepė savo linksmomis dainelėmis ir žaidimais atidarys vasaros šventę. Karlsonas žaidimais egzaminuos vaikus, ko šie išmokę per visus metus. Linksmuolis tikrins vaikų žinias iš muzikos, šokių ir kitų užsiėmimų.
Raganiukės teatras, gegužės 31 d. 10 ir 17 val.

Vaikų gynimo diena „Laimė nuo ausies iki ausies“

🚌 Autobusiuko dažymas (taip taip, tikro!)
🔮 Pilnas kiemas burbulų
🍬Zefyrų kepimas
🔍 Pabėgimas iš Šerloko Holmso kambario
Ar tai gali sukelti tokį džiaugsmo antplūdį, kai akys žiba, žandai skauda, o lūpos išsiskleidžia nuo ausies lig ausies? Neabejotinai! Tad kviečiame visus, mažus ir didelius vaikus, išbandyti šį džiaugsmo receptą. Drauge ne tik linksminsimės, bet ir prisiminsime kokias teises bei pareigas turi kiekvienas vaikas, ką gali padaryti suaugusieji, jog mažieji pasaulyje jaustųsi saugūs bei mylimi.
V. Kudirkos viešosios bibliotekos Z. Kuzmickio padalinys, birželio 1 d. 12 val.

Ekskursija šeimoms „Tarpukario Kaune“

Tarptautinę vaikų gynimo dieną švęskime kartu tyrinėdami savo miestą! Gatvės gyvos vaikams kviečia vaikus su tėveliais į nemokamą ekskursiją Kaune, kurios metu atgaivinsime savo vaizduotėje tarpukario miestą ir tyrinėsime įvairiausias šio laikotarpio įdomybes!
Istorinės Lietuvos Respublikos Prezidentūros Kaune sodelis, birželio 1 d. 12 val.

Ekskursija šeimoms „Senojo Kauno paslaptys“

Tarptautinę vaikų gynimo dieną švęskime kartu tyrinėdami savo miestą! Gatvės gyvos vaikams kviečia vaikus su tėveliais į nemokamą interaktyvią ekskursiją, kurios metu atgaivinsime savo vaizduotėje Senąjį Kauną bei tyrinėsime jo paslaptis.
Kauno pilis, birželio 1 d. 12 val.

Spektaklis vaikams „Kiškis pabėgėlis“

Smulkusis miško verslininkas kiškis Bernardetas nusprendė emigruoti iš gimto miško į Vilnių. Pakeliui sutiko ir likimo draugų – emigrantų iš Petruškos ūkio: kiaulę Kleopatrą, šunį Cezarį ir ožį Makedoną. Kaip jiems sekėsi, ar svetingas pasirodė svajonių miestas? Visa tai žiūrovai sužinos atėję į spektaklį. Spektaklis gali būti suprantamas ir kaip žaisminga bei linksma pasaka vaikams, ir kaip šių dienų realybės groteskiška parabolė. Todėl jis tiks bet kokiai publikai. Juolab, kad aktoriai čia ne šiaip sau vaidina – jie bendrauja su žiūrovais, su jais žaidžia, čia pat scenoje virsta skirtingais personažais ir visi dainuoja. Jokios sumaišties, bėgiojimo ir perdėtų emocijų, kurių neretai pasitaiko spektakliuose vaikams. Sudėtinga, tačiau lengva. Tiesa, mažiesiems žiūrovams tai nerūpi, nes A. Sunklodaitė žino, kad su jais reikia žaisti. Ir žaisti labai rimtai. O šį kartą puikus dialogas mezgamas ir su vaikų tėveliais, nes tos detalės, kurių nesugaudo mažųjų galvelės, kaip tikras teatrinis desertas atitenka vyresniesiems.
Nacionalinis Kauno dramos teatras, birželio 1 d. 12 val.

Spektaklis vaikams „Meškiuko gimtadienis“

Istorija nubunda vaikų fantazija nuspalvintame fėjų buduare… Siaučiant lietui grįžta fėja Lėja ir negali patikėti, kad namuose tiek svečių… O kur slepiasi jos draugė Frėja? Užmigo vargšelė, nes visą naktį daineles kūrė žaisliukui, kurį rado gatvėje. Jai pabudus, fėjos supranta, kad šiandien šio meškiuko gimtadienis. Puiku, namuose tiek svečių… O ką jam padovanoti? Gal pasaką, kurioje meškiukas nukeliautų į snieguotus kalnus ir galėtų susidraugauti net su pačiu mėnuliu? Viskas yra įmanoma, jei tik fėjoms padės vaikai… Muzikinė vaikystės fėjų pasaka pasipuošusi pavasariniais Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos 2-3 kl. moksleivių piešiniais, kurie tapo ženklia spektaklio scenografijos dalimi. Marius Kelaitis, Milda Skaburskytė, Rugilė Kerševičiutė, Taurė Bosaitė, Faustė Ginataitė, Emilija Subatkevičiūtė, Rokas Šackus, Mantas Ulčickas bei jiems talkinusios mokytojos – Rasa Klingaitė, Vaida Gailiuvienė, Erika Gilienė ir Sima Venskūnienė – išmoningai sukūrė pasaką iliustruojančius piešinius, kurių fone aktorės R. Bartninkaitė ir R. Čižauskaitė drauge su vaikais dainuoja, žaidžia ir kuria žaisliuko istoriją.
Kauno valstybinis lėlių teatras, birželio 1 d. 12 val.

Spektaklis vaikams „Pasakų namai“

Aktorės kviečia vaikus į muzikinę pasaką apie Mergaitę, kuri užaugo ir nusprendė palikti gimtus namus, kad galėtų pamatyti platųjį pasaulį. Tačiau prieš iškeliaudama ji sutinka paslaptingąją miško deivę Medeiną, su kuria sieja gražiausi vaikystės prisiminimai. Mergaitė  prasitaria, kad  prieš kelionę jos širdelė spurda iš baimės kaip kiškis… Medeina kviečia ją prisėsti po vaikystės medžiu ir papasakoja istoriją apie Kiškytę Kampiškytę, ieškojusią sau geresnės vietos gyventi po visą mišką… Nors Kiškytė suprato, kad visur gerai, bet namuose geriausia – Medeina drąsina Mergaitę eiti savo pasirinktu keliu. O vaikystės pasakų namai jos visada lauks sugrįžtančios…
Kauno valstybinis lėlių teatras, birželio 2 d. 12 val.

Vasara baubų karuselėje

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka parengė naują Vaikų vasaros skaitymo programą „Baubas – mano draugas“ ir nuo birželio 1 d. kviečia 1-7 kl. vaikus susidraugauti su savo baubais! Juos pažinti ir su jais susidraugauti padės bibliotekininkų kruopščiai parinktos knygos, smagios užduotys, kūrybinės varžytuvės, iššūkiai bibliotekose ir linksma vasara baubų karuselėje!
Klaipėdos miesto savivaldybės I.Kanto viešoji biblioteka, birželio 1 d. 10 val.

Atvirukas tėčiui: grafikos dirbtuvės

Mažosios Lietuvos istorijos muziejus (Didžioji Vandens g. 2) kviečia šeštadienio popietę praleisti kūrybingai ir savo pačių rankomis kurti atvirukus, paveikslėlius ar kitus širdžiai mielus grafikos darbus. Užsiėmimo metu muziejaus darbuotoja visus norinčius mokys pasigaminti linoraižinio klišę bei savo kūrinėlius atsispausti spaudos staklėmis.
Mažosios Lietuvos istorijos muziejus, birželio 1 d. 11 val.

Lėlių spektaklis „Kad tave žąsis“

M. Gusniowska – viena garsiausių Lenkijos pasakų kūrėjų, lėlių teatro dramaturgių. Autorė yra išleidusi daugiau nei 50 pjesių, išverstų ir į užsienio kalbas, taip pat ir į lietuvių kalbą. M. Gusniowskos kūryba įdomi tuo, kad rašytoja nevengia kalbėti net itin sudėtingomis temomis, kurias pateikia linksmomis ir žaismingomis istorijomis. Pavyzdžiui, pjesėje „Kad tave žąsis“ M. Gusniowska pasakoja apie depresiją. Žąsis skundžiasi, kad yra nelaiminga, jai depresija, todėl nori, kad Lapinas ją suėstų, tačiau Lapinas atsisako ir tuo klausimu siūlo pabendrauti su Vilku. Taip prasideda ilga ir įdomi jų kelionė – gyvenimo prasmės paieška. „Sudėtinga tema, stipri daugiasluoksnė dramaturginė medžiaga apie miško gyventojus,  graži istorija. Tai spektaklis, po kurio, manau, bus įdomu pasišnekėti tiek tėvams, tiek vaikams“, – prieš premjerą vylėsi jo režisierė bei dailininkė G. Radvilavičiūtė.
Klaipėdos lėlių teatras, birželio 1 d. 12 val.

Lėlių spektaklis medžiuose „Ieškoma: teisybė“

Spektaklio „Ieškoma: TEISYBĖ“ veiksmas vyks ne tradicinėje Klaipėdos lėlių teatro erdvėje, o viename iš uostamiesčio parkų. Žiūrovai spektaklio siužetą seks, eidami paskui pasakotojus ir stebėdami lėlių teatro priemonėmis sukurtą vaizdinių pasaulį.  Pasakos personažai – Nykščiukas, Nykščiuko šeima, Milžinai bus išreiškiami kaukėmis ir įspūdingomis lėlėmis medžiuose. „Pasaka įdomi tuo, jog joje vyksta melo ir tiesos sankirta. Pateikiami klaidingi faktai iškreipta istorija. Tai provokuoja abejoti, mąstyti ir ieškoti savo atsakymų į klausimus.  Šiandienos informacijos sraute taip pat daug netiesos, kuri dažnai priverčia suabejoti ilgus amžius formuotomis vertybėmis.  Kaip atskirti, kas yra tiesa, kuo vadovautis? Šio spektaklio veikėjai ir žiūrovai atsakymų ieškos drauge“ , – sakė spektaklio idėjos autorė ir režisierė V. Rozanova.
Klaipėdos skulptūrų parkas, birželio 2 d. 12 val.

Festivalis „Ant rubežiaus 2019“

Tai tradicinis ir tęstinis festivalis skirtas plačiai visuomenės daliai – nuo šeimų, jaunimo iki senjorų. Šiais metais kiek keičiasi festivalio muzikinės dalies turinys. Festivalyje dalyvaus Folk, Country, Blues, Rock ir populiarios muzikos atlikėjai iš Lietuvos ir Latvijos. Nuo 10 val. ryto iki vakaro pėsčiųjų bulvare (Vilniaus g.) šurmuliuos Lietuvos ir Latvijos tautodailininkų, amatininkų, kulinarinio paveldo ir prekybininkų mugė.
Šiaulių pėsčiųjų bulvaras, gegužės 30 – birželio 1 d.

„Aš - mažasis šiaulietis“

Birželio 1 d. – Tarptautinę vaikų gynimo dieną – kviečiame į mažųjų šiauliečių pagerbimo šventę „Aš – mažasis šiaulietis“. Programoje: mažųjų šiauliečių sveikinimai ir pažymėjimų teikimai, koncertai ir kitos veiklos.
Prie P. Višinskio paminklo, birželio 1 d. 14 val.

Pasitikime vasarą kartu!

Gegužės 31 d. kviečiame į nuotaikingą Vaikų dienos ir Tėčių dienos koncertą, kuriame dainuos dainavimo studija AUŠRA ir dainų autorius ir atlikėjas MINO.
Utenos kultūros centro aikštė, gegužės 31 d. 16 val.

„Slaptas augintinių gyvenimas“

Maksas yra paprastas Niujorko šunelis, be proto mylintis savo šeimininkę Keitę. Kuomet Keitė išeina į darbą, Maksas leidžia dienas su savo bičiuliais – gyvūnėliais iš kaimyninių butų. Vieną dieną Makso gyvenimas apvirsta aukštyn kojom: Keitė į namus parveda įbrolį – didžiulį mišrūną, vardu Djukas. Po kelių dienų lauke smagiai siaučiantys Maksas ir Djukas patenka į bėdą. Juos sugauna ir nežinoma kryptimi išveža šungaudžiai. Makso bičiuliai nusprendžia leistis į draugo paieškas.
Kino teatrai ir seansų laikai.

„Slaptas augintinių gyvenimas 2“

Kultinio animacinio filmo „Slaptas augintinių gyvenimas“ kūrėjai pristato tęsinį, kuriame atskleis dar daugiau detalių apie tai, ką jūsų augintiniai iš tiesų veikia vos akimirkai palikti vieni namuose. Antrojoje dalyje žiūrovai išvys jau pamiltus herojus – Chloją, Djuką, Snaigių, Gidžet ir daugelį kitų, o taip pat susipažins su eile naujų veikėjų. Pirmojoje dalyje išgyvenus įbrolio Djuko atsiradimą, antrajame filme terjero Makso gyvenimą aukštyn kojomis apverčia nauji pokyčiai. Jo šeimininkei Keitei susilaukus kūdikio, Maksui ne juokais pasireiškia tėviški instinktai – šunelis perdėtai imasi rūpintis mažylio Liamo gerove, tad jau netrukus įsivaro sau nervinį tiką! Draugų paragintas atsipūsti, Maksas ima mokytis atsipalaiduoti, tačiau jau netrukus jam ir kitiems žvėreliams prireikia suremti jėgas pavojingoje misijoje ir stoti akistaton su didžiausiomis savo baimėmis. Pagalbon komandai skuba superherojumi tapęs triušelis Snaigius, žaismingoji kalytė Gidžet, tingoka katė Chloja ir gaujos naujokė – Ši Cu veislės kalytė Deizė, subūrusi kiečiausią pasaulio gelbėjimo komandą!
Kino teatrai ir seansų laikai.

„Didžioji kelionė“

Visiems seniai žinoma, kad vaikus atneša gandrai. Ir ne vien žmonių vaikus, bet ir gyvūnų jauniklius. Laimingiems tėvams gabendamas pandos naujagimį, vienas žioplokas gandras supainioja adresus ir siuntinį atgabena rudajam lokiui. Jokių vaikų neužsisakinėjęs, lokys iš pradžių sutrinka, o supratęs, kas nutiko, nusprendžia pats nugabenti jauniklį tikriesiems tėvams. Lokio idėja netrunka sulaukti palaikymo ir netrukus susiformuoja visa keliautojų kompanija: briedis, kiškis ir tigras. Tolimoje ir nuotykių pilnoje kelionėje bičiulių laukia daugybė staigmenų, netikėtų kliūčių, sunkumų ir džiaugsmingų atradimų.
Kino teatrai ir seansų laikai.

 

„Kaip prisijaukinti slibiną 3“

Kadaise vikingus įtikinęs, jog slibinai – puikūs bendražygiai, kurių negalima medžioti, šiandien Žagsulys valdo Berko salą, kur taikiai sugyvena slibinai ir vikingai. Vieną dieną Bedantis, paskutinysis žinomas Nakties Siuto rūšies atstovas, sutinka Dienos siutą – neprijaukintą ir nesugaunamą slibinę. Baikšti, žmonėmis nepasitikinti patelė tampa Žagsulio ir Bedančio gyvenimus keičiančiu atradimu, tačiau jau netrukus vikingams užtraukia mirtiną pavojų. Į salą atvyksta negailestingas slibinų medžiotojas Bjaurybė, siekiantis ne tik sunaikinti vikingų idilę, tačiau ir amžiams sutrypti jų apgyvendintus kaimus. Bandydami išsaugoti tai, vardan ko kovojo ir ką sukūrė, Žagsulys ir Bedantis palieka gimtuosius namus, leisdamiesi ieškoti paslaptingo pasaulio, iki šiol egzistavusio tik protėvių mituose. Ar vieta, galinti išgelbėti tai, ką jiedu brangina, iš tiesų egzistuoja? O galbūt tai – tik dar viena vikingų legenda? Ar namus palikę draugai sugebės sustabdyti Bjaurybę ir apsaugoti jo medžiojamus slibinus?
Kino teatrai ir seansų laikai.

„Monstrų viešbutis 3: atostogos“

545-erių metų sukaktį neseniai atšventęs monstrų viešbučio valdytojas Drakula jaučiasi pavargęs. Nieko nuostabaus – viešbučiui ir jo svečiams reikalinga nuolatinė priežiūra; nesibaigiantį stresą kelia jaudulys ir rūpestis mylima dukrele bei dar labiau mylimu anūku; tačiau labiausiai Drakulą vargina vienatvė. Stebėdamas laimingą dukros Meivės šeimą, Drakula ilgisi žmonos ir trokšta surasti naują meilę. Nebegalėdama daugiau žiūrėti į perkarusį tėtį, Meivė nusprendžia imtis veiksmų ir slapčia nuo Drakulos suorganizuoja prabangų kruizą visai artimiausių draugų šutvei. Iš pradžių papurkštavęs dėl tokio savivaliavimo, Drakula pagaliau nusileidžia ir ima ruoštis kelionėn.
Kino teatrai ir seansų laikai.

„Aladinas“

Užkerėtoje Stebuklų Oloje Aladinas suranda magišką lempą, kurioje įkalintas džinas savo šeimininkui gali išpildyti tris bet kokius norus. Kartu su džinu, oloje taip pat rastu skraidančiu kilimu ir kleptomaniškų polinkių turinčia beždžionėle Aladinas patiria daugybę nuotykių ir galų gale laimi gražiosios princesės Džasminos ranką bei širdį.
Kino teatrai ir seansų laikai.

„Aš iš kitos veidrodžio pusės“

Fridas yra pramogauti mėgstantis vaikas ir, kaip dauguma jo amžiaus draugų, šiek tiek tingintis mokytis. Vieną dieną, lankydamasis miesto mugėje, Fridas aptinka stebuklingą veidrodį. Pasinaudojęs veidrodžio magija Fridas sukuria savo tobulą antrininką, kuris yra tiesiog idealus. Pastebėjęs, kad tobulam antrininkui taip puikiai sekasi mokykloje, Fridas pamažu pradeda perduoti visas savo atsakomybes ir namuose. Netrukus, Fridas papasakoja viską savo geriausiam draugui Emiliui, o galiausiai šią paslaptį sužino ir visi klasiokai, kurie pasidaro savo pačių kopijas. Galiausiai tikrieji vaikai liaujasi lankę mokyklą, o keisti antrininkai ima periminėti jų gyvenimus. Vaikai pradeda suvokti, jog pasiilgo savo senojo gyvenimo ir pradeda kurpti planą, kaip atsikratyti antrininkų ir sugražinti juos į magiškąjį veidrodį.
Kino teatrai ir seansų laikai.

„POKEMON detektyvas Pikachu“

Mieste, kuriame draugiškai sugyvena žmonės ir Pokemonai, vienas pastarųjų – Pikachu (jį įgarsino pats „Deadpool‘as“ Ryan‘as Reynolds‘as) – svajoja tapti tikru detektyvu. Šią svajonę sunkina tai, kad Pokemonams kalbant žmonės girdi tik mielą cypsėjimą. Kitaip tariant, Pikachu niekas nesupranta. Išskyrus Timą Gudmeną. Išsiaiškinęs, kad vaikinukas ieško paslaptingai dingusio savo tėvo, Pikachu pasišauna jam padėti.
Kino teatrai ir seansų laikai.

„Mano mažasis ponis“

Ponių šalies draugystės princesė Žėrutė kartu su penkiomis ištikimosiomis draugėmis Obuoliuke, Vaivorykšte, Rausvute, Skraiduke ir Deimantuke laimingos gyvena savo karalystėje. Kol vieną dieną jų džiaugsmą, draugystę ir žaidimus pertraukia paslaptingas juodas debesis, pakibęs virš Ponių miesto. Netrukus paaiškėja, kad piktasis Karalius Uraganas ir jo padėjėja, grėsminga vienaragė nulaužtu ragu Šešėlė kėsinasi užimti laimingąjį Ponių miestą.
Kino teatrai ir seansų laikai.

„Nerealieji 2“

Visų mėgstamiausia superherojų šeima grįžta į kino ekranus filme „Nerealieji 2“!  Tėčiui Bobui tenka sunki užduotis: jis turi prižiūrėti namus. Jau paaugusi pirmagimė dukra Violeta ir sūnus Dešas – būtų puikūs draugai ir su jais labai smagu! Tačiau jauniausias šeimos narys kūdikis Džekas-Džekas, pasirodo, turi super-galių! Kurios yra tiek smagios, kiek ir ypač pavojingos! Pasirodžius naujam piktadariui, gąsdinančiam pasaulį savo nuostabiu ir pavojingu planu, visa šeima kartu su Frozonu privalo rasti būdą veikti kartu (lengviau pasakyti, nei padaryti), ir vėl tapti Nerealūs!
Kino teatrai ir seansų laikai.

„Bjaurusis aš 3“

Gru, kažkada buvęs didžiausiu pasaulio piktadariu, dabar yra tapęs geriausiu pasaulyje tėčiu ir gyvena paprastą teisingo piliečio, mylinčio žmoną ir besirūpinančio trim žaviom dukrelėm, gyvenimą. Tiesa, ne viskas rožėmis klota: Gru jau senokai neturi darbo, o jo pakalikai niršta ant šeimininko, nes ilgisi senųjų nusikaltėliškų dienų. Vieną dieną kaip žaibas iš giedro dangaus trenkia žinia, kad Gru turi niekad nematytą brolį dvynį Dru! Brolių susitikimas iš pradžių pradžiugina Gru, tačiau vėliau priverčia sunerimti – nes Dru lyg apsėstas skatina brolelį prisijungti prie dar vieno darbelio. Nors piktadariška Gru prigimtis likusi praeityje, tačiau kažkas jį traukia atgal prie nusikaltėliškumo. Vejamas nuotykių troškimo, Gru leidžiasi brolio įkalbamas ir broliai – su pakalikų pagalba, žinoma – ima planuoti amžiaus nusikaltimą.
Kino teatrai ir seansų laikai.

„Slaptas augintinių gyvenimas 2“

Kultinio animacinio filmo „Slaptas augintinių gyvenimas“ kūrėjai pristato tęsinį, kuriame atskleis dar daugiau detalių apie tai, ką jūsų augintiniai iš tiesų veikia vos akimirkai palikti vieni namuose. Antrojoje dalyje žiūrovai išvys jau pamiltus herojus – Chloją, Djuką, Snaigių, Gidžet ir daugelį kitų, o taip pat susipažins su eile naujų veikėjų. Pirmojoje dalyje išgyvenus įbrolio Djuko atsiradimą, antrajame filme terjero Makso gyvenimą aukštyn kojomis apverčia nauji pokyčiai. Jo šeimininkei Keitei susilaukus kūdikio, Maksui ne juokais pasireiškia tėviški instinktai – šunelis perdėtai imasi rūpintis mažylio Liamo gerove, tad jau netrukus įsivaro sau nervinį tiką! Draugų paragintas atsipūsti, Maksas ima mokytis atsipalaiduoti, tačiau jau netrukus jam ir kitiems žvėreliams prireikia suremti jėgas pavojingoje misijoje ir stoti akistaton su didžiausiomis savo baimėmis. Pagalbon komandai skuba superherojumi tapęs triušelis Snaigius, žaismingoji kalytė Gidžet, tingoka katė Chloja ir gaujos naujokė – Ši Cu veislės kalytė Deizė, subūrusi kiečiausią pasaulio gelbėjimo komandą!
Kino teatrai ir seansų laikai.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!