Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2020 m. 7 vasario d. 13:30
Savaitgalio renginiai vaikams
Vasaris 7 - 9
Šeimų sekmadienis

Praleiskite sekmadienius su mažaisiais draugais MO muziejuje. Kviečiame jus į teatro užsiėmimus bei istorijų pasakojimo dirbtuves. Teatro „Pradžia“ aktoriai kvies įsitraukti į 90-ųjų vaikystės žaidimus. Siūlome prisiminti ir kartu su vaikais išbandyti tiek aktyvius fizinius, komandinius žaidimus, tiek savarankiškas veiklas – šokinėjimą gumyte, „Klases”, „Šansą”, laivų mūšį, kryžiukus-nuliukus arba galimybę pasigaminti „sekretą”. Žaidimai vyks nuo 11 val. iki 14 val., o prisijungti galite bet kuriuo metu. Visai kaip kieme. Ekskursijos metu keliausime į praeitį! Persikelti į 90-uosius padės parodos eksponatai. Mokysimės kurti istorijas iš parodos kūrinių, jas papasakoti ar suvaidinti.
MO muziejus,vasario 9 d. 11 val.

Kūrybinės edukacinės dirbtuvės šeimoms „Kita forma“

Kviečiame dalyvauti pirmosiose šiais metais kūrybinėse dirbtuvėse „Kita forma“ Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Šį kartą ruošimės Meilės dienai: mylimam žmogui gaminsime mielų smulkmenų, dovanėlių iš antrinių žaliavų. Pradžiuginsime mamą, tėtį, kaimyną ar geriausią draugą, nepamiršdami meilės supančiai aplinkai ir gamtai. Juk taip gera švęsti meilę ir ja dalintis! Kūrybinės dirbtuvės „Kita forma ‘20“ metus pradeda su naujomis idėjomis, Jūsų šeštadienius vėl pripildysiančiomis kūrybos bei gerų akimirkų su šeima ar draugais. Kūrybinių edukacinių dirbtuvių ciklas „Kita forma“ skirtas svarbiausiai atliekų tvarkymo sričiai – jų susidarymo prevencijai – populiarinti. Ši iniciatyva skatina visuomenę vengti atliekų susidarymo, daiktus naudoti pakartotinai ir pailginti jų naudojimo laiką. Be to, leisdami laiką kartu, kūrybiškai gamindami daiktus patys, dirbtuvių svečiai pamato, jog nebūtina pramogauti ir išlaidauti prekybos centruose – daug svarbiau laikas, praleistas drauge, siekiant bendro tikslo, neskubant, besišnekučiuojant, ir, žinoma, skatinant suvokimą apie gamtos tausojimą.
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, vasario 8 d. 10 val.

Tėvas + Vaikas. Aliuminio lydymas ir žaisliuko liejimas

Veikla rekomenduojama vaikams nuo 10 metų.
– Kaip lydomas ir liejamas aliuminis?
– Kaip ruošiamas smėlio mišinys?
– Kaip formuojamos formos?
Išbandysime viską praktiškai!
O į namus parsinešite savo kartu su vaiku pasigamintą aliuminio figūrėlę – žaisliuką!
Meistrų g. 11, vasario 8 d. 10 val.

Mokinkime vaikus dovanoti meilę!

Kas jums yra Valentino diena? Ar švenčiate ją? O gal jums yra kiekviena diena kupina meilės, mažų ar didelių staigmenų ir meilumo? Man vasario 14-oji – puiki proga primint vaikams, kad mažos dovanėlės stiprina draugystę ir kad labai miela ir smagu ne tik gauti, bet ir dovanoti. Ir visiškai nesvarbu širdies draugui, geram draugui, mamai, tėčiui ar sesei… Juk meilės rūšių yra begalės. Kviečiu penktadienio (vasario 8 d. 11 val.) vakarą praleisti kūrybinėje studijoje „Laikas sau” kartu su vaikais. Tema bus „Meilė“ , o gaminti galėsite žvakidę, vazelę ar tiesiog labai stilingai supakuoti savo atsineštus šokoladus. Pažadu – raudonos spalvos priemonių ir rožių žiedlapių tikrai netruks.
Kūrybinė studija „Laikas sau“, vasario 8 d. 11 val.

Spektaklis vaikams „Mano batai buvo du“

Spektaklis „Mano batai buvo du“ sukurtas žaidimo principu, jame skamba gyvai aktorių Gintarės Latvėnaitės, Indrės Patkauskaitės, Jokūbo Bareikio ir Tomo Rinkūno atliekamos dainelės pagal populiarią ir šiek tiek mažiau žinomą lietuvių poetų kūrybą. Tai pamokantis smagus vaidinimas apie draugystę ir apie tai, ką gali iškrėsti vaiko neprižiūrimi daiktai. Įsivaizduokite, jei vieną dieną įsižeidęs žmogeliuko batas iškeliautų… tiesiai į dangų. Žmogeliukui ir jo draugams neliks nieko kito, kaip tik traukti ieškoti dingusio bato. O šioje kelionėje, be jokios abejonės, draugai patirs daugybę nuotykių!
Valstybinis Vilniaus mažasis teatras, vasario 9 d. 12 ir 14 val.

Spektaklis vaikams „Coliukė“

Jaunimo teatro spektaklis Coliukė – tai danų rašytojo H. K. Anderseno pasakos interpretacija. Realizuoti šią visiems puikiai žinomą istoriją teatro scenoje ėmėsi jaunas režisierius Ričardas Matačius, sukūręs per dešimtį įvairaus žanro trumpametražių filmų ir kurio pastarųjų metų darbai vis dažniau įgyvendinami teatro, performatyvaus meno srityse. Spektaklis vaikams Coliukė – R. Matačiaus režisūrinis debiutas teatro scenoje. Savojoje interpretacijoje režisierius perteikia pasakos pasaulį, jungdamas originalius multimedijos vaizdus su aktorių vaidyba. Vaizdo ir animacijos projekcijos nukelia žiūrovus į paslaptingą gyvūnų, gėlių ir vabzdžių karalystę… Per trimatį vaizdą siekiama pažvelgti į Coliukės pasaulį šių dienų vaiko akimis.
Valstybinis jaunimo teatras, vasario 9 d. 12 val.

Spektaklis-dirbtuvės „Aplink žemę per vieną spektaklį“

Trijų dalių nuotykis-žaidimas apjungia tris skirtingas nuotykinių kelionių erdves: sausumą, vandenį ir orą. Į pagalbą pasitelkę Žiulio Verno aprašytus, laiko patikrintus nuotykius, trys žmonės-orkestrai kartu su trimis žiūrovų grupėmis leidžiasi į dailės, muzikos, literatūros ir teatro stichijas… Pasirinkę moderuojamos kūrybos žanrą, menininkai padeda atskleisti spektaklio-dirbtuvių dalyviams jų viduje tūnančius dailininkus, muzikantus, režisierius ir aktorius… Tad spektaklyje, pasiryžusiame vienu ypu apskrieti visą pasaulį, laukia ne tik daugybė neįtikėtinų, klasika virtusių nuotykių, bet ir galimybė praktiškai prisiliesti prie įvairiausių meno formų, instrumentų, teatrinių žaidimų… Galiausiai, visi šie meniniai bandymai sugula į vieną bendrą visumą, kurią galima pamatyti (o ir įgarsinti!) populiariausioje šių laikų scenoje – ekrane.
Menų spaustuvė, vasario 9 d. 15 val.

Dramos ir objektų spektaklis vaikams „O Viešpatie, Vilnius!“

Rūsys – šauni vieta, bandantiems slapstytis nuo gyvenimo. Jame, Mažojoje „Lėlės“ teatro scenoje, ir susitinka pora kiek „kuokštelėjusių“ pelėnų bei virtualaus pasaulio valdovas – skaudžiai su mama susipykęs berniukas. Tai istorija apie tiesos paieškas ir būtinybę kalbėtis, apie tai, kad problemos tampa išsprendžiamos jas išsakius ir nuo jų nebėgant. O šalia vienatvės, šeimos, draugystės bei tarpusavio supratimo laukia dar viena pasakojimo linija – puikiausio pasaulyje miesto, Vilniaus! Pelėnų, pratūnojusių savąjį gyvenimą rūsyje, dėka susipažinsime su šio krašto legendomis ir pasakojimais bei susiremsime su tokiomis paslaptingomis Vilniaus būtybėmis kaip kad magų magas Tvardauskas ir Vilniaus Baziliskas…
Vilniaus teatras „Lėlė“, vasario 8 d. 12 val.

Lėlių ir objektų spektaklis vaikams „Kaime nėra wi-fi“

Tai pasakojimas apie mergaitę, kuri, vieną dieną užlipusi į senelių palėpę, atranda joje gyvų ir (kas svarbiausia!) turinčių ką papasakoti daiktų pasaulį. Briedžio galva, senelio dviratis, močiutės aukštakulniai ir net tualetas: visi čia pamena pačias svarbiausias – tiek meilės, tiek anų laikų mados ar papročių – istorijas… Šie, „ant aukšto“ užsilikę, niekam nebereikalingi rakandai pyksta ir juokiasi, skaldo anekdotus, patarles ir kviečia susimąstyti: ar tikrai viskas, ko mes nežinom, nesuprantam, yra, kaip sako spektaklio herojė, taip boring?
Vilniaus teatras „Lėlė“, vasario 8 ir 9 d. 14 val.

Pasaka vaikams „Aukso obėlėlė, vyno šulinėlis“

„Aukso obelėlė, vyno šulinėlis“ – viena iš gražiausių ir populiariausių lietuviškų pasakų. Tai stebuklinga istorija apie Pamotės engiamą Našlaitę. Kaip ir kiekvienoje tokio tipo pasakoje, čia apstu blogio keliamų kliūčių: nedorėlė ragana kartu su savo dukromis kankina mergelę skirdama neįveikiamas užduotis, tačiau gėris, padedamas stebuklingų jėgų, galiausiai laimi ir Našlaitę pasakos pabaigoje išlaisvina bei veda jaunas Karalius. Spektaklio kūrėjams šiame pastatyme imponuoja galimybė panaudoti vaizdo teatro formas, kurios labiau priklauso kino menui, nei teatrui. Nors pasakoje nemažai liaudies dainų ir eiliavimo, spektaklyje pasakojimas kuriamas labiau vaizdais. Žiūrovai regės tokias įvairias dar nuo Antikinės Graikijos laikų populiarias vaizdinio teatro priemones kaip panoramas, mirioramas, diaoramas, taumatropą, laterna magica, mirioramines kortas, taip pat – šešėlių teatrą.
Vilniaus teatras „Lėlė“, vasario 9 d. 12 val.

Muzikinė pasaka vaikams „Undinėlė“ (rusų k.)

Bene gražiausia H. Ch. Anderseno pasaka atgyja teatro scenoje. Nuostabią istoriją apie beatodairišką meilę, pasiaukojimą ir išdavystę pastatė daugelio spektaklių vaikams scenarijų autorius, režisierius Jurijus Ščiuckis. Spalvingi kostiumai ir muzika sukuria pasakos atmosferą.
Lietuvos rusų dramos teatras, vasario 9 d. 13 ir 16 val.

Spektaklis vaikams „Labas, Lape!“

Berniuko ir Lapės draugystė prasidėjo labai seniai, dar tada, kai Antuanas de Sent Egziuperi pilotavo lėktuvą. Sako, jie tebedraugauja ir šiandien. O gal tai jau visai kitas berniukas ir visai kita Lapė? Galimas daiktas, bet ne tai svarbiausia. Svarbiausia – draugystė, kuri prasideda nuo padovanotos bandelės ir niekada nesibaigia. Svarbiausia drauge suptis parko sūpynėse, klausytis keistų istorijų, gėrėtis Šaltai rūkytos lašišos žvaigždynu ir būti dosnumo vandenyno dalimi. Berniukas Povilas su savo tėvais į Nacionalinį Kauno dramos teatrą atsikraustė iš Evelinos Daciūtės knygos „Laimė yra Lapė“. Jis pasakoja mažiesiems žiūrovams jaukią, šviesiai oranžinę savo draugystės istoriją: kartą Povilas išėjo pirkti bandelių ir pasuko nematytu parko takeliu. Ten, už posūkio, jo laukė kvapą gniaužiantis skrydis sūpynėmis ir ilgauodegė švelniakailė laimė.
Nacionalinis Kauno dramos teatras, vasario 8 d. 12 val.

Skaudi istorija visai šeimai nuo 8 m. „Liūdnas Dievas“

Inesa Paliulytė: „Vaikas – labiausiai pažeidžiamas žmogus, bet jis turi teisę į meilę, pagarbą ir supratimą. Jis turi teisę į gyvenimą ir mirtį. Holokaustas – vienas tragiškiausių puslapių žmonijos istorijoje. Katastrofos liepsnose žuvo 1,5 miln. žydų vaikų… Kiek žuvo lietuvių, lenkų, čečėnų, gruzinų vaikų vakar, kiek žūna šiandien, kiek žus rytoj? Suaugę dėdės žaidžia politiką, o kas toliau? Nustėrę stebime kino kadruose sukrėstų, išsigandusių vaikų akis. Alkanų, nelaimingų, nustebusių… Ką galime mes, suaugusieji? Bent jau netylėti ir neleisti užmiršti.“
Nacionalinis Kauno dramos teatras, vasario 9 d. 14 val.

Spektaklis vaikams „7 ratai“

Per anksti teatrui? Tikrai ne. Anot neuromokslininkų ir ankstyvosios pedagogikos specialistų vaikai yra patys imliausi būtent ankstyvoje vaikystėje. Jeigu mažyliai nuo pirmųjų dienų mokysis, žiūrės spektaklius, klausys muzikos – tai mėgs daryti ir visą likusį gyvenimą. „7 ratai“ – tai kelionė per 7 skirtingas spalvas, garsus, kokybes, būsenas, ritualines apeigas. Kartu su spektaklio kūrėjais žiūrovai kviečiami susėsti į vieną bedrą ratą, kurio centre veiksmą pradeda video projekcijos pagalba atsirandantys baltiški raštai, įprasminantys visatos elementų apsijungimą į vieną tėkmę. Skambant gyvai atliekamai autentiškai lietuvių liaudies daugiabalsei vokalinei bei instrumentinei muzikai, žiūrovas tampa ne pasyviu stebėtoju, o aktyviu veiksmo dalyviu ir kūrėju.
Kauno kamerinis teatras, vasario 9 d. 12 ir 14 val.

Spektaklis vaikams „Užburtos pilies paslaptis“

Seniai seniai nuostabioje pilyje gyveno gražuolis princas… Kartą galinga burtininkė, pavergta princo grožio, dovanojo jam rožę… Kartu su gėle ji atidavė ir savo širdį… Žiauruolis! Kaip jis juokėsi… Ir vos tiktai ėmė trypti raudoną žiedą, gražusis veidas ėmė keistis. Dailūs princo bruožai akimirksniu tapo šlykščiu, bjauriu, atstumiančiu snukiu. Kai negailestingas laiko ratas suskaičiavęs beveik tris šimtus metų apsisuko, vieną gūdų rudens vakarą siaučiant audrai, į pabaisos pilies vartus kažkas pasibeldė… Ar pasakoti toliau? Pasakos labai greitai gali virsti tikrove… Praverkime užburtos pilies vartus, kad išgirstume mįslingą ir jaudinančią istoriją. Gal ji padės atskleisti paslaptį – ar meilė gali siaubūną vėl paversti žmogumi?
Kauno valstybinis lėlių teatras, vasario 8 d. 12 val.

Spektaklis vaikams „Tikroji Pelenės istorija“

Į Kauno lėlių teatrą ketvirtą kartą (1969 m. vaidinimą režisavo teatro įkūrėjas S. Ratkevičius, 1979 m. ir 1993 m.  – jo mokinys, režisierius A. Stankevičius) sugrįžo pasaka apie Pelenę – kuklią, nepelnytai skriaudžiamą ir vaikomą, tačiau tyros širdies mergaitę, atklydusią iš XVII a. prancūzų pasakininko Šarlio Pero, XIX a. vokiečių  pasakų kūrėjų Brolių Grimų ir XX a. rusų prozininko bei dramaturgo Eugenijaus Švarco kūrinių. Spektaklis „Tikroji Pelenės istorija“ nukels žiūrovus į praėjusio amžiaus pradžią, į prabangų didmiesčio viešbutį, kur nuo ryto iki vakaro pluša Mergaitė kambarinės uniforma. Pavargusi nuo nesibaigiančių darbų ji užsnūsta ir sapne patenka į pasaką –  šiuolaikinei publikai artimesnę Pelenės istorijos interpretaciją, nepamirštant akcentuoti kūrinyje užkoduoto moralo  ir slypinčios išminties. Spektaklio kūrėjai kviečia į šmaikščią, spalvingą, dinamišką pasaką, skirtą visai šeimai.
Kauno valstybinis lėlių teatras, vasario 9 d. 12 val.

Spektaklis vaikams „Gėda pelėda“

Teatras ATVIRAS RATAS kviečia visus žiūrovus kartu sužaisti trumpas vaikystės istorijas, pasakojančias apie nenuoramas, išdykėlius, užsispyrėlius, svajoklius, neklaužadas vaikus, t.y., mus pačius. „Moralizuoti ar užsiimti didaktika – tikrai mums neįdomu ir netinka! Bet susitarti ir kūrybiškai išspręsti iškilusią problemą – visada taip!“, – teigia spektaklį kuriantys ir jame dalyvaujantys pagrindiniai veikėjai: Vienas, Du ir Trys.
Žvejų rūmai, vasario 9 d. 12 val.

Spektaklis vaikams „Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė“

„Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė“ – tai labai vaizdingai, įtaigiai ir jautriai papasakota istorija apie porcelianinį triušį, kuris mokosi mylėti. Edvardas Tiuleinas – tai išpaikintas triušis, kuriam nerūpi niekas, išskyrus jį patį. Vieną dieną Edvardas pasimeta. Glūdėdamas vandenyno gelmėse, šokdamas gatvėje, susitikdamas su keisčiausiais žmonėmis, triušis supranta, kad jo širdis sukurta mylėti. Ieškodamas kelio namo jis keliauja iš rankų į rankas, mokosi vertinti draugystę, ima suprasti, kas yra meilė, prisirišimas, ilgesys. „Atverk savo širdį – ir kas nors ateis. Kas nors tikrai tavęs ateis“, – toks spektaklio moto.
Klaipėdos lėlių teatras, vasario 8 d. 12 val.

Spektaklis vaikams „Raudonkepuraitė“

„Raudonkepuraitės“ kūrėjai Klaipėdos lėlių teatre į klasikinę Charles Perrault  (Šarlio Pero) pasaką pažvelgė Vilko akimis. Kodėl vilkas Albinas praryja Raudonkepuraitę ir Senelę? Kas verčia jį taip elgtis? Ką reiškia būti kitokiu? Aplinkinių patyčios skatina nepasiduoti, kovoti pasirinktomis ar primestomis kovos formomis, dažnai tik prajuokinančiomis aplinkinius arba dar blogiau – užtraukiančiomis jų rūstybę. Iš čia ir savotiškas spektaklio moralas: „Kiekviename mažiausiame padarėlyje snaudžia žvėris, galintis bet kada prabusti… Ypač jei pasimaišo meilė…“
Klaipėdos lėlių teatras, vasario 9 d. 12 ir 13.30 val.

Spektaklis vaikams „Didelė lietuviška pasaka“

Vieną vakarą, mamai išėjus į šokių pamoką, prižiūrėti trijų anūkų ateina du seneliai: rimtasis Juozas ir linksmasis Juozukas. Ir vienas, ir kitas senelis turi skirtingą požiūrį į savo „pareigas“, tačiau netrukus jie abu yra įviliojami į vaikų fantazijų pasaulį. Tuomet įprasti namai pavirsta stebuklinga, kartais net gąsdinančia vieta, kur susirenka skirtingų pasakų veikėjai.
Valstybinis Šiaulių dramos teatras, vasario 9 d. 12 val.

„Gauruoti šnipai“

Slaptųjų agentų pasaulyje katinas Vladimiras jau seniai pagarsėjęs kaip ypatingas agentas: puikiai treniruotas, itin protingas, išmanus ir susitvarkantis su bet kokia užduotimi. Deja, Vladimiras turi vieną menką bėdą: sunkiai paklūsta įsakymams. Vieną dieną slaptojo agento vadovams trūksta kantrybė ir jie Vladimirą išgrūda kuo toliau nuo savęs – į nuošalią plaukiojančią laboratoriją. Žinoma, su užduotimi: saugoti mokslininkų sukurtą naują, itin slaptą ir galingą medžiagą radiuzitą. Visgi į laboratoriją įsibrauna nežinomų užpuolikų šutvė ir pagrobia slaptąją medžiagą. Vladimiras ir jo netikėtas pagalbininkas Hektoras privalo suvienyti jėgas ir leistis į misiją sugrąžinti pavogtąjį radiuzitą.
Kino teatrai ir seansų laikai.
Kino teatrai ir seansų laikai (Utenoje).

„Klara ir stebuklingas drakonas“

Mergaitė vardu Klara gyvena nuostabiame pasakų pasaulyje, kupiname nykštukų, drakonų ir burtininkų. Kartą į tūkstantį metų čia gimsta stebuklingas drakonas. Tik jį pagrobia piktosios jėgos, norėdamos pasinaudoti stebuklingomis jo galiomis. Klaros ir jos draugų laukia neįtikėtini nuotykiai ir nutikimai, kai jie leisis vaduoti stebuklingojo drakono. Viso pasaulio ateitis priklauso būtent nuo jų… Ar jiems pavyks?
Kino teatrai ir seansų laikai.

„Užsimaskavę šnipai“

Bebaimis Lencas Sterlingas yra kiečiausias šnipas pasaulyje. Nėra užduoties, kurios jis neįvykdytų; sugebėjimo, kurio nebūtų įvaldęs; pavojaus, kurio išsigąstų ir priešo, kurio nenugalėtų. Absoliučiai neįmanomas misijas jis galėtų atlikti užrištomis akimis, o eilinį kartą išgelbėtų pasaulį net vidury nakties, pažadintas iš miego. Visiška Lenco priešingybė yra moksliukas Valteris. Jis nemoka bendrauti su žmonėmis, bijo savo paties šešėlio, o užrištomis akimis sunkiai surastų kelią iki nuosavo tualeto. Tačiau Valteris yra nuostabus mokslininkas, kurio idėjos, išradimai ir prietaisai turėtų pagelbėti sunkiose misijose. Nuolat eksperimentuodamas, vieną dieną Valteris truputį prisižaidžia: jo moksliniai bandymai Lencą paverčia… balandžiu. Super elegantiškas ir žavus šnipas tampa burkuojančiu balandžiu išsprogusiomis akimis. Atvirtimo žmogumi procesas – nei rgeitas, nei paprastas, o pasaulio gelbėjimas – nelaukia! Keistoji porelė turi staigiai išmokti dirbti kartu, nes pavojus didėja sulig kiekviena minute…
Kino teatrai ir seansų laikai.

„Ledo šalis 2“

Viena laukiamiausių animacinių istorijų sugrįžta su nauju pasakojimu apie draugystę ir meilę, ir apie nesibaigiančias sesių princesių išdaigas, kurios šįkart pareikalauja ypatingos – karališkos – ištvermės ir ryžto! Pirmojoje filmo dalyje princesė Elza negalėjo suvaldyti savo galių ir todėl pabėgo ir įsikūrė ledo rūmuose, aukštai kalnuose. Vyresnės sesutės pasiilgusi princesė Ana, padedama Kristofo, jo elnio Sveno ir sniego senio Olafo, suranda ir išgelbsti Elzą. Sugrįžus Elzai, laimingoje dviejų seserų valdomoje karalystėje įsivyrauja taika, laimė ir meilė. Tačiau, nors ir išmokusi kontroliuoti pragaištingas savo galias, jų visiškai atsikratyti Elza niekaip nesugeba. Dar daugiau – praėjus keleriems metams, mergina ima girdėti balsą ir jausti paslaptingą jėgą, kviečiančią ją keliauti į šiaurę. Šiam troškimui vis labiau stiprėjant, Elza nebeištveria ir viską papasakoja Anai. Veikli jaunoji princesė nutaria griebti elnią už ragų ir išsiaiškinti, kokios jėgos neduoda ramybės jos mylimai sesutei.
Kino teatrai ir seansų laikai.

„Fiksiai prieš Krabius“

Girdėjote ką nors apie mažyčius žmogeliukus Fiksius? Jeigu nieko nesate girdėję, vadinasi taip ir turi būti! Kas jie tokie ir ką jie veikia yra didžiulė paslaptis! Apie jų darbus žino tik labai mažai žmonių, o kalbėjusių su jais yra dar mažau! Pakerėję ne vieno jaunojo žiūrovo širdį, patys paslaptingiausi žmogeliukai pasaulyje Fiksiai – vėl didžiuosiuose kino ekranuose. Juos išvysime smagioje animacijoje visai šeimai – „Fiksiai prieš Krabius“. Kartą draugiškame Fiksių pasaulyje įsivyrauja tikras chaosas. Nematyti, negirdėti priešininkai – robotukai Krabiai pradeda juos persekioti kiekviename žingsnyje. Maža to, jų tikslas – visiems atskleisti metų metus saugomą Fiksių paslaptį. Pasirodo išmintingasis profesorius jau seniai nesutaria su savo drauge mokslininke Erika. Kažkada juoda katė perbėgo jiems skersai kelio ir jie rimtai susipyko. Gudri mokslininkė, norėdama atkeršyti profesoriui, už laimėtą išradėjų konkursą, sukūrė pikčiurnas Krabius. Nieko kito nebelieka, kaip stoti į kovą prieš neteisybę ir visomis jėgomis stengtis išsaugoti didžiąją paslaptį.
Kino teatrai ir seansų laikai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!