Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2020 m. 25 rugsėjo d. 10:27
Savaitgalio renginiai vaikams
Rugsėjis 25 - 27
Visos šeimos kūrybinės dirbtuvėlės „Atrask Čiurlionio pasaulį“

Šią dieną netikėtus atradimus ir potyrius žada kūrybiškiems eksperimentams nusiteikusioms šeimoms rengiamos edukacinės dirbtuvės Čiurlionio namuose – „Atrask Čiurlionio pasaulį“. Čia apsilankius nuo 12 iki 16 valandos kviesime neskubėti ir su jausmu pasinerti į Čiurlioniškos jūros spalvų, formų ir garsų pasaulį. Nors vasara ir baigėsi, bet prie jūros visada smagu sugrįžti, o ypač tada, kai ji apsigyvenusi magiškuose Čiurlionio paveiksluose! Ar kada matėte jūros dugne skraidančius paukščius? O bangas paauksuotomis keteromis, kurios akimirksniu pasiekusios krantą dužta į tūkstančius mažų, apvalių vandens pursliukų? Ateikite ir išvysite! Kiekvienas dirbtuvėlių dalyvis, padedamas dailininkės Vaidos Kunigelytės ir edukatorės Mildos Pleitaitės, sukurs savo čiurlioniškos jūros interpretaciją, kurią pasibaigus dirbtuvėlėms, galės išsinešti su savimi.
M. K. Čiurlionio namai, rugsėjo 27 d. 12 val.

Laisvės vėjo jėgainė

Vilniuje atsidaro Laisvės Vėjo Jėgainė! Vilniaus mokytojų namai (Vilniaus g. 39) švenčia Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį ir virsta Laisvės vėjo Jėgaine. Šeštadienį, rugsėjo 26 d., kviečiame užsukti į mūsų jėgainę ir tapti vėjo malūnėlių konstruktoriais. Mokytojų namų kiemelio erdvėse įsikurs skirtingi jėgainės cechai: žaliavų, dekoratorių, kostruktorių, smegenų centro, šviesos foto, tvirtinimo ir išbandymų. Nuo 14:00 jėgainė pradės veikti visu pajėgumu. Vos įžengę į kiemą būsimieji konstruktoriai gaus vėjo malūnėlio paruoštukus. Kaip orientaciniame žaidime keliaudami iš vieno cecho į kitą, žingsnis po žingsnio, vaikai pasigamins savo vėjo malūnėlį — Kovo 11-osios simbolį. Vėliau iš jų sukonstruosime Didžiąją laisvės vėtrungę. 15:00 laisvės vėjas atpūs grupę „Kūjeliai” — šėlsime jų koncerte.
Vilniaus mokytojų namai, rugsėjo 26 d. 14 val.

MO lauke. Šeimų sekmadienis

Sekmadieniai MO muziejuje skirti šeimoms! Kviečiame jus į specialius šeimų sekmadienio užsiėmimus ir žaidimus MO terasoje. Užsiėmimai vyksta nuo 11 val. iki 13 val., o prisijungti galite bet kuriuo metu! Kūrybinius žaidimus 3-8 m. vaikams veda teatras vaikams „Pradžia“. Teatro žaidimai leidžia išbandyti naujas veiklos formas, persikūnijus į sugalvotą personažą ugdyti empatiją. Aktorių naudojamos improvizacijos technikos lavina mąstymą ir budrumą, o nuotaikingos temos išjudina vaizduotę. Pamatysime, kad geram šeimos laikui kartu nereikia įmantrių žaislų, gali užtekti vien savo balso, kūno ir fantazijos.
MO muziejus, rugsėjo 27 d. 11 val.

Kūrybinės edukacinės draugų dirbtuvės „Kita forma“ | paskaita „Atliekų prevencija: kaip išlikti budriam ir draugiškam aplinkai?“

Kūrybinės draugų dirbtuvės kviečia iš lovos pakilti anksčiau ir šeštadienio rytus praleisti Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Domėsimės aplinkosauga bendraminčių rate ir patirsime antrinio panaudojimo džiaugsmą kurdami iš antrinių žaliavų kartu su draugais ar šeima. Kūrybinėje erdvėje sieksime supažindinti visuomenę su aplinkai ir žmogui draugiškiausiais atliekų tvarkymo prioritetais, pirmenybę teikiant atliekų susidarymo prevencijai, pakartotiniam ar ilgalaikiam daiktų naudojimui, taip pat skatinsime dalytis įgytomis žiniomis su draugais ir artimaisiais, taip kuriant visapusiško darnaus gyvenimo būdo supratimą ir nenutrūkstamą sklaidą artimoje aplinkoje. Tad ne tik praktiškai prisiliesime prie antrinio žaliavų panaudojimo – kursime mielas dekoracijas savo namams, bet ir prieš kiekvienas dirbtuves vyksiančiose paskaitėlėse teoriškai susipažinsime su pagrindiniais atliekų tvarkymo principais, medžiagų kilme, jų gamybos „kaina“, suprasime, kodėl svarbu jas panaudoti dar kartą.
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, rugsėjo 26 d. 10 ir 12 val.

„Pasakiškos kelionės“ su Kristina Savickyte – Latvija

Aktorė, ankstyvojo ugdymo studijos įkūrėja Kristina Savickytė kviečia Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos mažuosius lankytojus bei jų tėvelius kartu su tęstiniu projektu „Pasakiškos kelionės“ keliauti ir pažinti skirtingas šalis. Autorinė K. Savickytės interaktyvių pasirodymų programa „Pasakiškos kelionės“ – tai kelionės į skirtingas šalis, tautas, žemynus per pasakas, folklorą, tradicijas, įdomius faktus. Keliaudami dalyviai ne tik pažins kitas šalis, bet ir atras, kad visi mes – vieno didelio pasaulio žmonės. Juk kai nebegalime laisvai keliauti kaip anksčiau, labai svarbu prisiminti, kad tai daryti galime ir padedami vaizduotės, istorijų. Kelionės, tikros ar įsivaizduojamos, plečia vaikų akiratį, ugdo kritinį mąstymą, žadina smalsumą, norą pažinti ir save, savo papročius, kultūrą, gerbti mūsų skirtingumą, ir kartu ieškoti bendrystės. Vaikai per skirtingų tautų folkloro temas bus kviečiami susimąstyti apie tai, kas universalu ir bendražmogiška. Pirmoji kelionė rugsėjo 26 dieną pakvies apsilankyti Lietuvos kaimynėje Latvijoje, susimąstyti apie kaimynystės iššūkius ir dovanas. Jos dalyviai mokysis keliautojų mankštos, sužinos smagių faktų apie Latviją ir net išmoks keletą latviškų žodžių.
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, rugsėjo 26 d. 11 val.

Meno degustacija vaikams

Meno degustacija vaikams – mūsų galerijos „firminės“ meno degustacijos suaugusiems versija. Vaikams pristatysime 10-ies menininkų darbus, po vieną jų kūrinį. Papasakosime apie žanrų, stilių įvairovę, atkreipsime dėmesį į spalvas, dailininko idėją, išklausysime vaikų nuomonių. Vaikai gaus dovanų trumpą meno žodynėlį. Meno degustacija vaikams dažnai tampa pirma pažintimi su profesionaliu menu. Į meno degustacijas įprastai ateina 5-12 metų vaikai, tačiau priimam visus norinčius! Nes net ir mažiausi mūsų žiūrovai išeina kupini meno įspūdžių. Tikrai nustebsite sužinoję, kiek daug gali įžvelgti jūsų vaikai.
AP galerija, rugsėjo 27 d. 14 val.

Susipažinkime – Valdovų rūmų muziejus

Jei dar nebuvote Valdovų rūmų muziejuje, kviečiame apsilankyti. Pasivaikščiosime tarp autentiškų Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencijos mūrų, apžiūrėsime šioje vietoje rastus archeologinius radinius, paklausysime jų pasakojamų istorijų. Edukacinę ekskursiją tęsime puošniose menėse su istoriniais baldais, įspūdingais gobelenais, valdovų bei kitų svarbių asmenų portretais. O stovėdami prieš valdovo sostą mintyse pabūsime Lietuvos didžiojo kunigaikščio svečiais. Į šią apžvalginę edukacinę ekskursiją kviečiame šeimas su 7–10 metų vaikais.
Valdovų rūmai, rugsėjo 26 d. 11 val.

Spektaklis vaikams nuo 2 m. „Sivužas“

Vieną šaltą žiemos rytą poetiškai nusiteikęs paršelis išeina pasivaikščioti ir atranda nuostabų užšalusį ežerą: „Pavirto H2O ledu, dabar visoms žuvims graudu!“ Tenesuklaidina jūsų šios moksliškos eilės! Spektaklis kupinas klounados motyvų, juoko, gyvos muzikos ir įtraukiančio veiksmo. Spektaklis „Sivužas“ pastatytas pagal to paties pavadinimo M. Marcinkevičaus knygą „Sivužas“, išleistą 2018 m.
Teatras vaikams „Pradžia“, rugsėjo 26 d. 10 val.

Spektaklis vaikams nuo 2 m. „Meškis ir žąsis“

Režisierius Žilvinas Beniušis rudens premjerai teatre pasirinko Nadios Kovaliovos knygelę „Meškis ir žąsis“ (leidykla Nieko Rimto), kurioje vaizduojama dviejų bičiulių pažintis, draugystė ir nuotykiai. Spektaklis skirtas 2-5 m. vaikams. Žiūrovus į veiksmą įtrauks šmaikščios situacijos ir aktyvūs žaidimai.
Teatras vaikams „Pradžia“, rugsėjo 27 d. 10 ir 11.30 val.

Lėlių spektaklis vaikams „Gėlių istorijos“

„Gėlių istorijos“ – visai šeimai skirtas lėlių spektaklis, sukurtas pagal latvių rašytojos Annos Sakse literatūrinių pasakų knygą „Pasakos apie gėles“. Pjesę teatrui parašė ir spektaklį režisavo Nijolė Indriūnaitė – ilgametė „Lėlės“ aktorė ir dramaturgė, sukūrusi teatre ne vieną jaukų, dvasingą ir meniškai turiningą spektaklį vaikams („Baltos pasakos“, „Snieguolė ir septyni nykštukai“, „Sniego karalienė“). Šį kartą menininkė kartu su dailininke Aušra Bagočiūnaite Paukštienė bei aktorėmis Sigita Mikalauskaite, Elvyra Piškinaite ir Almira Grybauskaite, kvies mažuosius žiūrovus ir jų tėvelius pasiklausyti istorijų iš gėlių gyvenimo.
Vilniaus teatras „Lėlė“, rugsėjo 26 d. 12 val. 

Lėlių ir objektų spektaklis vaikams „Kaime nėra wi-fi“

Tai pasakojimas apie mergaitę, kuri, vieną dieną užlipusi į senelių palėpę, atranda joje gyvų ir (kas svarbiausia!) turinčių ką papasakoti daiktų pasaulį. Briedžio galva, senelio dviratis, močiutės aukštakulniai ir net tualetas: visi čia pamena pačias svarbiausias – tiek meilės, tiek anų laikų mados ar papročių – istorijas… Šie, „ant aukšto“ užsilikę, niekam nebereikalingi rakandai pyksta ir juokiasi, skaldo anekdotus, patarles ir kviečia susimąstyti: ar tikrai viskas, ko mes nežinom, nesuprantam, yra, kaip sako spektaklio herojė, taip boring?
Vilniaus teatras „Lėlė“, rugsėjo 26 d. 14 val.

Dramos ir objektų spektaklis vaikams „O Viešpatie, Vilnius!“

Rūsys – šauni vieta, bandantiems slapstytis nuo gyvenimo. Jame, Mažojoje „Lėlės“ teatro scenoje, ir susitinka pora kiek „kuokštelėjusių“ pelėnų bei virtualaus pasaulio valdovas – skaudžiai su mama susipykęs berniukas. Tai istorija apie tiesos paieškas ir būtinybę kalbėtis, apie tai, kad problemos tampa išsprendžiamos jas išsakius ir nuo jų nebėgant. O šalia vienatvės, šeimos, draugystės bei tarpusavio supratimo laukia dar viena pasakojimo lini2ja – puikiausio pasaulyje miesto, Vilniaus! Pelėnų, pratūnojusių savąjį gyvenimą rūsyje, dėka susipažinsime su šio krašto legendomis ir pasakojimais bei susiremsime su tokiomis paslaptingomis Vilniaus būtybėmis kaip kad magų magas Tvardauskas ir Vilniaus Baziliskas… „O Viešpatie, Vilnius!“ – tai aktoriaus ir režisieriaus Ainio Storpirščio debiutas „Lėlės“ teatro scenoje. Taip pat tai ir pirmasis meninko, kaip dramaturgijos autoriaus, bandymas. „Norėčiau, kad po šio spektaklio išėję vaikai klausinėtų tėvų apie Vilnių. Ir kad šis spektaklis jiems būtų kaip impulsas praleisti laiką kartu, kalbėtis.“ – teigia jis.
Vilniaus teatras „Lėlė“, rugsėjo 27 d. 12 val.

Lėlių spektaklis vaikams „Muzikinė dėžutė“

Tėvai, žinoma, labai užsiėmę: Mama nesitraukia nuo siuvamosios, Tėtis – nuo rašomosios mašinėlės. Mažas, dviratuką minantis Berniukas pasiilgo šilumos ir dėmesio. Namuose liūdna ir negera. Bet kas gi atsitiko? Kodėl tėvai nebesusikalba? Gal dėl to, kad nutilo muzikinė dėžutė, skambėjusi Tėčio ir Mamos jaunystėje, kai jie dar mylėjo vienas kitą ir kai viskas buvo geriau ir gražiau? Berniukas palieka darbuose paskendusius ir nuolat besibarančius tėvus, ir leidžiasi į kelionę muzikinės dėžutės labirintais, nusprendęs išsiaiškinti, kas dėl visko kaltas. Dailininkė Julija Skuratova, debiutuojanti režisūroje, pasitelkusi senus, laiko ir rankų nugludintus daiktus, sukuria kerintį pasaulėlį, dvelkiantį praeities nostalgija. Kiekvienas sraigtelis, kiekviena spyruoklėlė turi savo istoriją ir charakterį. Žiūrovų akyse senoviniai lagaminėliai pavirsta būsimosios istorijos veikėjais.
Vilniaus teatras „Lėlė“, rugsėjo 27 d. 14 val. 

Etnosodas | Dirbtuvės šeimoms

Į dirbtuves kviečiamos šeimos su paties įvairiausio amžiaus vaikais – čia jų lauks pedagogas, folkloro ansamblio „Goštauta“ vadovas ir šaunus tėtis Saulius Lipinskas su savo šeima. Jis tėvus su mažaisiais supažindins su paslaptingu garsų ir tradicinių instrumentų pasauliu, pamokys dainų, ratelių ir žaidimų.
Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo, meno ir muzikos skyrius, rugsėjo 26 d. 11 val.

Šeimadienis muziejuje: rudens darbai ir linksmybės

Lietuviškoje žemdirbių tradicijoje iki rudens lygiadienio, rugsėjo 22 dienos, reikėjo nuimti visą derlių. Rudens lygiadienio metas gausus įvairių prasmių kaip ir mūsų senosios dainos. „Apynėli žaliasai, spurginėli gražiasai“ prasideda dažna „gausos“ šventės daina – darbų pabaigtuvės, vestuvės ir kitos susitikti bei dalintis kviečiančios šventės. Rugsėjo 26 dieną, jums patogiu laiku nuo 12 iki 14 val., kviečiame į tradicinį šeimadienį Tautinės muzikos skyriuje (L. Zamenhofo g. 12). Kartu atrasime žaidimus ir darbus, kurie vėstant orams, ilgėjant vakarams ir keičiantis naktiniam dangui, skatino visą giminę jaukiai susiburti draugėn. Panagrinėsime rudeninius dangaus ženklus ir gamtos pokyčius, aptarsime tradicinius suaugusiųjų darbus, šventes, vaišių gausą ir saiką bei šoksime ratelius. Taip pat pasimokysime gaminti senuosius liaudies instrumentus iš to, ką galima rasti kiekviename namų ūkyje.
L. Zamenhofo g. 12, rugsėjo 26 d. 12 val.

Muzikinis spektaklis vaikams nuo 5 m. „Būtybės“

Paprastuose paprastos mergaitės Medos namuose dedasi nepaprasti dalykai. Vėlų žiemos vakarą ten susirenka keturi vėjai – Rytys, Vasaris, Vakaris, Žiemys – ir pasakoja įvairiausias keistas istorijas. Paprasta virtuvė virsta pasakiška erdve, kurioje galima sutikti daug paslaptingų sutvėrimų iš Kotrynos Zylės „Didžiosios būtybių knygos“. Šios būtybės ir dievybės, garbintos senovės lietuvių, šiandien vaikams beveik nepažįstamos ir negirdėtos. Spektaklio „Būtybės“ kūrėjai atveria spalvingą ir įdomų lietuviškos mitologijos pasaulį, supažindina su pagrindiniais dievais, jų galiomis bei pomėgiais, jų įtaka mūsų gyvenimui ir leidžia įsivaizduoti, kaip jie gyventų šiandienos pasaulyje. Bet, kaip seniau, taip ir dabar, didžiausią siaubą visiems kelia mirties deivė Giltinė. Jos mirtini nuodai gali amžiams nusiųsti į dausas. Meda ir jos draugai nutaria surasti Giltinę ir nukirpti jos nuodingąjį liežuvį, tačiau pagaliau supranta, kad mirtis yra neišvengiama kiekvieno gyvo sutvėrimo gyvenimo dalis, kad Giltinė tik dirba savo darbą, ne mažiau reikalingą ir prasmingą, nei kitų dievų veikla.
Nacionalinis Kauno dramos teatras, rugsėjo 27 d. 12 val.

„Išeities taškas 2020“: Judesio dirbtuvės 3-6 m. vaikams „Nepatogus kūnas“

Ikimokyklinis amžius yra pats reikšmingiausias ugdant vaikų fizinį raštingumą – tai puikus laikas vaikus išmokyti pasirinkti ne tik mėgstamą fizinę veiklą, bet ir tinkamai pasirinkti saugius fizinius pratimus. Kontaktinio susitikimo metu pagilinsime video edukacinius užsiėmimus aptarimais, kūrybiškais ieškojimais, kitokių būdu padaryti ta patį savaip, atsižvelgiant į kiekvieno dalyvaujančio fiziologiją ir amžių. Priklausomai nuo amžiaus ir skirtingų fizinių gebėjimų, pasiūlysime įdomaus, edukacinio, įtraukiančio turinio, perteikiant tai judesio, šokio pagalba. Tokiu būdu mankštinsime ne tik vaikų kūną, bet ir mažųjų kūrybiškumą. Pamokėlė skatins pačius vaikus kurti, improvizuoti ir fantazuoti, lavinti vaizduotę.
Kauno miesto kamerinis teatras, Fabrikas, rugsėjo 26 d. 11 val.

Edukacinis spektaklis „Peliuko pasakų dirbtuvėlė“

Pagrindinis spektaklio personažas – padūkėlis Peliukas, įkalbėtas buvusios  lėlių teatro lankytojos Lizos ir žiūrovų, praskleidžia Pasakų dirbtuvėlės uždangą ir kviečia susipažinti su lėlių spektaklio gimimo procesu bei kūrybine komanda –  autorium,  režisierium, dailininku, kompozitorium, lėlių ir dekoracijų kūrėjais.O susiūta pasakėlė keliauja į lėlių teatro sceną. Aplankykite Peliuką jo jaukioje dirbtuvėlėje ir kartu sukurkite pasaką. Padūkelis Peliukas laukia jūsų visų!
Kauno valstybinis lėlių teatras, rugsėjo 26 d. 12 val.

Spektaklis vaikams „Meškiuko gimtadienis“

Istorija nubunda vaikų fantazija nuspalvintame fėjų buduare… Siaučiant lietui grįžta fėja Lėja ir negali patikėti, kad namuose tiek svečių… O kur slepiasi jos draugė Frėja? Užmigo vargšelė, nes visą naktį daineles kūrė žaisliukui, kurį rado gatvėje. Jai pabudus, fėjos supranta, kad šiandien šio meškiuko gimtadienis. Puiku, namuose tiek svečių… O ką jam padovanoti? Gal pasaką, kurioje meškiukas nukeliautų į snieguotus kalnus ir galėtų susidraugauti net su pačiu mėnuliu? Viskas yra įmanoma, jei tik fėjoms padės vaikai…
Kauno valstybinis lėlių teatras, rugsėjo 27 d. 11 ir 13 val.

Spektaklis vaikams „Atsikrausto kiaulė“

Mažame jaukiame miestelyje gyvena keturi geri draugai – višta Henrieta, lapinas Albertas, triušis Nikas ir pudeliukė Žozefina. Vieną gražų rytą visi labai nustemba, pamatę užrašą ant Žozefinos namelio: „Išnuomojamas butas“. Dingo ir pati Žozefina. Draugai liūdi, o ypač sielvartauja lapinas Albertas. Netrukus miestelį apskrieja baisi žinia – į Žozefinos namelį atsikrausto KIAULĖ!… Šį spektaklį jaunimo teatras „ Be durų“ buvo pastatęs 2005 metais. jis buvo vaidinamas net 10 metų. Spektaklis buvo be galo populiarus ir mėgstamas vaikų bei tėvelių, todėl teatro kolektyvas vėl grįžo prie šios keistos istorijos. Tik šį kartą visas spektaklio dainas aktoriai atlieka gyvai, be vokalo įrašo, žymiai sudėtingesnė choreografija, nauja scenografija, nauji prašmatnūs kostiumai…
Žvejų rūmai, rugsėjo 27 d. 12 val.

Spektaklis vaikams „Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė“

„Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė“ – tai labai vaizdingai, įtaigiai ir jautriai papasakota istorija apie porcelianinį triušį, kuris mokosi mylėti. Edvardas Tiuleinas – tai išpaikintas triušis, kuriam nerūpi niekas, išskyrus jį patį. Vieną dieną Edvardas pasimeta. Glūdėdamas vandenyno gelmėse, šokdamas gatvėje, susitikdamas su keisčiausiais žmonėmis, triušis supranta, kad jo širdis sukurta mylėti. Ieškodamas kelio namo jis keliauja iš rankų į rankas, mokosi vertinti draugystę, ima suprasti, kas yra meilė, prisirišimas, ilgesys. „Atverk savo širdį – ir kas nors ateis. Kas nors tikrai tavęs ateis“, – toks spektaklio moto.
Klaipėdos lėlių teatras, rugsėjo 26 d. 12 val.

Lėlių spektaklis medžiuose „Ieškoma: TEISYBĖ“

Spektaklio „Ieškoma: TEISYBĖ“ veiksmas vyks ne tradicinėje Klaipėdos lėlių teatro erdvėje, o viename iš uostamiesčio parkų. Žiūrovai spektaklio siužetą seks, eidami paskui pasakotojus ir stebėdami lėlių teatro priemonėmis sukurtą vaizdinių pasaulį.  Pasakos personažai – Nykščiukas, Nykščiuko šeima, Milžinai bus išreiškiami kaukėmis ir įspūdingomis lėlėmis medžiuose. „Pasaka įdomi tuo, jog joje vyksta melo ir tiesos sankirta. Pateikiami klaidingi faktai iškreipta istorija. Tai provokuoja abejoti, mąstyti ir ieškoti savo atsakymų į klausimus.  Šiandienos informacijos sraute taip pat daug netiesos, kuri dažnai priverčia suabejoti ilgus amžius formuotomis vertybėmis.  Kaip atskirti, kas yra tiesa, kuo vadovautis? Šio spektaklio veikėjai ir žiūrovai atsakymų ieškos drauge“, – sakė spektaklio idėjos autorė ir režisierė V. Rozanova.
Klaipėdos skulptūrų parkas, rugsėjo 27 d. 12 val.

„Skūbis Dū“

Naujoje Skūbio Dū nuotykių istorijoje pasakojama, nuo ko viskas prasidėjo: Skūbis Dū ir jo geriausias bičiulis Šegis susidraugavo dar būdami vaikai. Netrukus jie susipažino ir su Dafne, Velma bei Fredu bei kartu įkūrė pirmąją pasaulyje mistinių tyrimų agentūrą „Mystery Inc.“. Jau netrukus bičiuliai susiduria su itin sudėtinga užduotimi: sutrukdyti nusikaltėliams, planuojantiems į pasaulį paleisti galingą ir viską naikinančią legendinio šuns Cerberio dvasią.
Kino teatrai ir seansų laikai.

„Troliai 2“

Šokančių ir dainuojančių trolių pasaulį sukrečia netikėta žinia – pasirodo, egzistuoja ir kitos trolių gyvenvietės, o muzikos pasaulis – kur kas didesnis negu jie manė! Klasikinės muzikos koncertai, hiphopo kovos, reivas, džiazas – pasaulis už trolių kaimelio ribų pasirodo esąs ne mažiau muzikaliu negu jų gimtinė. Deja, kietakaktė Barba nenusiteikusi taikstytis su kitais muzikos stiliais ir juos mėgstančiais troliais – ji siekia sunaikinti visą jai neįtinkančią muziką ir pasaulį užkariauti roku. Muzikalūs troliai, kurių gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, privalo sustabdyti ją, tad sugalvoja planą, tačiau tam prireiks į pagalbą kviesti visus draugus – Trolcartą, Karalių Troleksą, Tresilo, Mažą Deimantą, Princą Dy, Popytę, Deltą Aušrinę, Šakių, Dičkį ir daugelį kitų!
Kino teatrai ir seansų laikai.

„Paslaptingas sodas“

Po netikėtos tėvų mirties Indijoje, paauglės Merės (aktorė Dixie Egerickx) gyvenimas apsiverčia aukštyn kojom. Mergaitė išsiunčiama gyventi į niūriąją Angliją, pas dar niūresnį ir tikrai bjauraus charakterio dėdę Arčibaldą (Colin‘as Firth‘as). Be grėsmingojo ir visuomet rimto Arčibaldo, Merės gyvenimą atokioje vietoje stovinčiame didžiuliame dvare nuolat apsunkina ir misis Medlok (Julie Walters) – pagiežinga namų tarnaitė. Neturėdama pernelyg daug veiklos, Merė dienas leidžia tyrinėdama savo naująją aplinką. Kol vieną dieną aptinka dureles į slaptą sodą, kurį kažkada su meile puoselėjo ir prižiūrėjo jos mirusi teta – pono Arčibaldo žmona. Vis daugiau laiko leisdama sode, kuriame, rodos, ir saulės žymiai daugiau nei dėdės dvare, mergaitė pamažu atranda ir didžiausią jo paslaptį: kad sodas yra stebuklingas.
Kino teatrai ir seansų laikai.

„Lesė grįžta“

Dvylikametis Florianas Maueris ir jo augintinė Lesė – neišskiriami draugai. Deja, Floriano tėčiui netekus darbo, šeimai tenka kraustytis į kitą gyvenvietę, o naujo buto šeimininkė draudžia čia laikyti šunis. Plyštančia širdimi Mauerių šeima Lesei ieško naujų namų. Pagalbos ranką ištiesia grafas Šprengelis, laikinai priglaudęs šunį, kuriuo labai džiaugiasi jo anūkė Priscila. Vos atvykusi į laikinus namus, Lesė nė neketina čia užsibūti – ištaikiusi progą ji pabėga ir leidžiasi į ilgą ir nuotykių kupiną kelionę namo.
Kino teatrai ir seansų laikai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!