Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2022 m. 7 spalio d. 16:56
Kęstutis Stoškus: VILNIAUS ARCHYVAS
2022 Spalis 7 - 8 Vilnius

K. Stoškaus paroda „Vilniaus archyvas“. Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 2022 m. | Foto: © „Vilniaus galerija“ / Audrius Klimas

„Vilniaus galerija“ kviečia apsilankyti spalio 7-8 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO veikiančioje fotografo K. Stoškaus parodoje „Vilniaus archyvas“. Ekspozicija – tarptautinio architektams ir interjero dizaineriams skirto renginio „Archzona“ dalis.

🕦 Kada: Spalio 7-8 d., nuo 10 iki 18 val.
📍 Kur: Parodų ir kongresų centras LITEXPO, 1 salė
❗ Įsigijusiems bilietus į meno mugę „ArtVilnius’22“ apsilankymas „Archzonoje“ – nemokamas.

Kęstutis Stoškus – Lietuvos fotomenininkas ir muziejininkas. Menininko fotografijose daugiausiai įamžinti Lietuvos architektūros paminklai, Vilniaus senamiestis, jo prieigos ir svarbiausi istoriniai monumentai. Projekto „Kęstučio Stoškaus fotografijų ciklas VILNIAUS ARCHYVAS“ tikslas – suskaitmeninti ir padaryti atviras visuomenei žinomo fotografo nuotraukas, įvairiais laikotarpiais sukurtas sostinėje. Kartu, tai galimybė pasigrožėti juodai baltose fotografijose įamžinto romantiškojo Vilniaus vaizdais.

Daugiau apie projektą skaitykite čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!