Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2021 m. 25 gegužės d. 15:11
Vilniaus istorijos: Vilniaus gynyba 1794 metais

1794 m. birželis vilniečiams buvo karštas ir kupinas iššūkių – artinosi Rusijos imperijos kariuomenė. Kaip keturis kartus mažesnė lietuvių kariuomenė įstengė apginti Vilnių ir kokiais neįprastais ginklais ji kovojo? Apie visa tai pasakojama animacijoje. Daugiau apie įvykį skaitykite čia.

 

Šis video pasakojimas originaliai publikuotas kaip Vilniaus universiteto projekto „Orbis Lituaniae“ dalis. Daugiau video pasakojimų apie Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) istoriją, jos gyventojų kasdienybę, iššūkius ir atradimus rasite čia. Vilniaus Universiteto parengtai informacijai taikoma CC BY licencija.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!