Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2021 m. 6 balandžio d. 10:49
Vilniaus istorijos: vilnietiška kava

Kelios valandos kavinėje su puodeliu kavos – įprasta šiandien, tačiau taip vilniečiai laiką leido ir prieš 200 metų. Kur veikė seniausia Vilniaus kavinė ir kiek joje kainavo kavos puodelis? Kokia kavos gėrimo kultūra buvo susiformavusi tuometinėje Lietuvoje? Apie visa tai pasakojama animacijoje. Daugiau skaitykite čia.

 

Šis video pasakojimas originaliai publikuotas kaip Vilniaus universiteto projekto „Orbis Lituaniae“ dalis. Daugiau video pasakojimų apie Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) istoriją, jos gyventojų kasdienybę, iššūkius ir atradimus rasite čia. Vilniaus Universiteto parengtai informacijai taikoma CC BY licencija.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!