Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Apie projektą

Vilniaus legendos – tai „Vilniaus galerijos“ projektas, gimęs kaip parodos „Menas interjerui 2019“, vykstančios spalio 3-5 dienomis Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, tema. 

Visuomenėje netylant diskusijoms dėl santykio su mūsų istorijoje pėdsaką palikusiomis asmenybėmis, įvairių kultūros paminklų likimo, „Vilniaus legendos“ kalba apie tą dvidešimto amžiaus pabaigos sostinės meninį ir kultūrinį palikimą, dėl kurio vertės abejonių neturėtų kilti niekam. Tai – autoritetingų, visų pripažįstamų asmenybių darbai, ne tik pelnę didžiulį pripažinimą, bet dėl savo aktualumo ir nepriekaištingo kokybinių kriterijų išpildymo virtę nuo miesto neatsiejamomis legendomis.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!