Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Bendradarbiavimas

Politika, kriminalai, įžymybių gyvenimas, bulvarinės naujienos – visa tai neišvengiama kasdienio informacinio srauto dalis. Mes, portalo kūrėjai, tikime, kad menokultūros bei turiningo laisvalaikio temos yra ne ką mažiau svarbios ir reikalingos kiekvienam žmogui. Mūsų siekiamybė – atkovoti joms pelnytas pozicijas lietuviškos žiniasklaidos lauke ir pristatyti kuo platesniam šalies skaitytojų ratui.

Norite prisidėti prie mūsų misijos? Pranešimus spaudai, meno ir kultūros naujienas ir kitus tekstus bei pastabas siųskite mums el. pašto adresu vilniausgalerija@gmail.com arba asmenine žinute feisbuke.     

Prie „Vilniaus galerijos“ portalo „Menas. Kultūra. Laisvalaikis“ gali prisidėti:

 • Meno muziejai ir galerijos – siųsdami informaciją apie organizuojamas parodas ir kitus renginius, pristatydami atstovaujamus autorius bei savo muziejų/galeriją (rubrika „Meno erdvės Lietuvoje“).
 • Kino teatrai – anonsuodami filmus apie meną ir kultūrą, siųsdami informaciją apie festivalius ir kitus kino renginius, taip pat aktorių, režisierių interviu (rubrika „Mėgstantiems filmus“).
 • Knygų leidyklos – pristatydamos naujai pasirodžiusias knygas meno, kultūros, istorijos temomis, leidinių autorius, literatūrinius renginius (rubrika „Mėgstantiems skaityti“)
 • Menotyrininkai – siųsdami savo publikacijas meno ir kultūros temomis.
 • Kritikai – siųsdami parodų, kino filmų, spektaklių, knygų ir kt. recenzijas (rubrika „Meno kritika“).
 • Menininkai – sutikdami tapti rubrikos „Pokalbiai su menininkais“ pašnekovais (interviu klausimus susidomėjusiems atsiųsime) arba pateikdami tekstus, komentarus, nuomones meno ir kultūros temomis rubrikai „Autoritetai: nuomonės“.
 • Fotografai – leisdami publikuoti savo fotografijas iš meninių ir kultūrinių renginių, pasirodymų, premjerų.
 • Vaizdo įrašų kūrėjai – dalindamiesi savo video medžiaga iš meninių ir kultūrinių renginių, pasirodymų, premjerų, interviu su kūrėjais.
 • Savivaldybės ir kitos miestų institucijos bei miestiečiai – pranešdami apie meno ir kultūros įvykius, naujienas, renginius savo mieste (talpinama rubrikoje „Lietuvos miestai“).
 • Mokslo įstaigos – pateikdamos tekstus švietimo temomis (rubrika „Edukacija ir savišvieta“).
 • Laisvalaikio entuziastai – pristatydami savo pomėgius rubrikoje „Hobiai“ (interviu klausimus susidomėjusiems atsiųsime).
 • IR KITI! 

Jeigu savęs sąraše neradote, bet turite idėją ir noro ją įgyvendinti drauge su mumis, susisiekite – prasmingų iniciatyvų mes laukiame visada!  Visais susijusiais klausimais rašykite el. pašto adresu vilniausgalerija@gmail.com arba asmenine žinute feisbuke.     

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!