Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Ramunė Kmieliauskaitė1960-2020
Lietuvos grafikė, akvarelininkė. Daugiausiai menininkės darbuose vaizduojama gamta, gėlės. Akvarelės išsiskiria subtiliais kontrastais, šiltų ir šaltų spalvų derme.
Ramunė Kmieliauskaitė1960-2020
Lietuvos grafikė, akvarelininkė. Daugiausiai menininkės darbuose vaizduojama gamta, gėlės. Akvarelės išsiskiria subtiliais kontrastais, šiltų ir šaltų spalvų derme.
Biografija ir kūryba

Ramunė Kmieliauskaitė (1960) – Lietuvos grafikė, akvarelininkė.

Ramunė Kmieliauskaitė gimė 1960 m. Vilniuje. 1978 m. ji baigė M.K. Čiurlionio meno mokyklą o 1984 m. – Dailės Institutą, grafikos specialybę. Nuo 1991 m., menininkė yra Dailininkų sąjungos narė. Dalyvauja parodose Lietuvoje ir užsienyje, surengė individualias parodas Prancūzijoje, Švedijoje, Danijoje, Suomijoje. Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, JAV ir kitur. Menininkė daugiausia kuria akvareles, kuriose atsispindi gamtos motyvai, įvairūs augalai, ypač gėlės. Akvarelės išsiskiria subtiliais kontrastais, naudojamos tiek šiltos, tiek šaltos spalvos, kurios susijungia į bendrą vaizdą.

„Ramunės Kmieliauskaitės (g. 1960) darbai pilni oro, šviesos ir bundančių augalų. Jos akvarelės netikėtos subtiliais kontrastais. Ritmingos šiltų ir šaltų spalvų dermės balto lapo tuštumoje atkartoja gyvus paviršius ir fiksuoja meditatyvias akimirkos patirtis. Dailininkė stebi ciklišką gamtos amžinumą – tai jos kalba, atskleidžianti bendražmogiškas pajautas.“

„Ramunės Kmieliauskaitės kūrybos erdvė – tai darnos ir ramybės oazė. Ramunės akvarelės skaidrių spalvų žaismas, spinduliuojantis džiaugsmą ir ramybę, veda mūsų mintis tolyn nuo šio pasaulio dulkių. O pati dailininkė, atrodo, tik pirštų galiukais liečiasi šios žemės, skleidžia gerumo ir susitaikymo kerus …“

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!