Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Tinklalaidė „Pirmoji nata“

Jūsų dėmesiui – nauja tinklalaidė „Pirmoji nata“, kurios vedėjas – kompozitorius Martynas Bialobžeskis. Šių laidų metu jis kalbins Lietuvos muzikos kūrėjus, iš kurių bandys išgauti jų asmenines pasiruošimo kūrybiniam procesui paslaptis. Laidos autorius įsitikinęs, kad kompozitoriaus patirtys kasdieniniame gyvenime, to gyvenimo ritmika, įprastiniai ritualai bei santykis su aplinka ne mažiau svarbūs, naujus sumanymus skatinantys komponentai, nei pats kūrybos veiksmas.

Martynas Bialobžeskis | Jono Krivicko nuotr.

Kaip kasdienybė veikia kūrybą? Kokią įtaką muziką kuriančių žmonių idėjoms turi juos supanti aplinka? Kada geriau kurti muziką – vasarą ar žiemą, ankstų rytą ar kai už lango jau tamsu? Šie ir kiti klausimai bei atsakymai į juos – tinklalaidžių projekte „Pirmoji nata“, kuriame, be pašnekovų balsų, taip pat skambės jų sukurti muzikiniai kūriniai ar jų ištraukos.

 

Projektą pristato meno, kultūros ir laisvalaikio portalas vilniausgalerija.lt

 

 

 

 

 

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!