Menas. Kultūra. Laisvalaikis
„Vilniaus legendos“

„Vilniaus legendos“ – tai „Vilniaus galerijos“ projektas, kurio idėja gimė 2019 metais vykusio renginio „Menas interjerui“ metu.

Tąkart pristatytas sostinei reikšmingas kultūrinis ir meninis palikimas nugulė į šį „Vilniaus legendų“ puslapį ir nuo šiol yra pastoviai pildomas naujais tekstais, fotogalerijomis, vaizdo įrašais, kita aktualia medžiaga. Projekto tikslas – nuodugniai ir įvairiapusiškai supažindinti skaitytojus su sostinės kultūriniame žemėlapyje pėdsaką palikusiais įvykiais, objektais, žmonėmis, kuriuos šiandien jau galime vadinti tam tikromis miesto legendomis.

Lietuvos kino studija, Vilniaus Šv. Jurgio bažnyčia, Mikalojaus Vorobjovo knyga „Vilniaus menas“, garsioji vaikų kavinė „Nykštukas“, prarastas paminklas Adomui Mickevičiui – tai tik kelios temos, kuriomis galite pasidomėti „Vilniaus legendų“ puslapyje. Ateityje miesto legendų sąrašas plėsis, o informacijos apie jas daugės.

„Vilniaus galerijos“ koliažas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!