Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Spalio 11-13 dienomis LITEXPO
3 dienos
kūrybiškiems užmojams!
Programa

„Vilniaus galerija“ kviečia į spalio 11-13 dienomis Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, vyksiančio renginio „Baldai. Interjeras. Dizainas 2018“ parodą MENAS INTERJERUI ‘18. Pirmą kartą „Vilniaus galerijos“ organizuojama paroda, kurioje tikimasi sulaukti daugmaž 20 tūkst. lankytojų, pristatys dvidešimt aštuonis gerai žinomus menininkus, tarp kurių – ne vienas Nacionalinės bei Vyriausybinės kultūros ir meno premijos laureatas, bei kvies dalyvauti tris dienas truksiančiuose renginiuose.

Programoje – ekskursijos su kuratore dr. Ramute Rachlevičiūte, projekto „Salve, Vilnius“ pristatymas, susitikimų su autoriais maratonas. Paroda skirta visiems, besidomintiems menu ir interjero dizainu, todėl joje pasižvalgyti bus verta tiek naujus namus projektuojantiems architektams bei dizaineriams, tiek bet kuriems žmonėms, norintiems pagražinti jau turimą būstą tapybos, grafikos, fotografijos, keramikos, skulptūros kūriniais ar tiesiog turiningai praleisti laiką.

SPALIO 11, KETVIRTADIENIS (PIRMOJI RENGINIO DIENA)

10.00-18.00 – pagrindinę parodos „Menas interjerui“ ekspoziciją galės išvysti visi LITEXPO lankytojai (paroda „Menas interjerui ‘18“ yra LITEXPO renginio „Baldai. Interjeras. Dizainas 2018“ dalis. Tai reiškia, kad pastarojo renginio bilietą įsigiję lankytojai galės pamatyti abi parodas. Įsigyti bilietų jau dabar galima puslapyje www.litexpo.lt arba LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius) kasoje, prie įėjimų, renginio dieną).

16.00 – „Archdizaino“ parodos/konkurso „Detalė“ apdovanojimai (veda: arch. Audrys Karalius).

16.20 – parodos „Menas interjerui“ atidarymas (dalyvauja: dr. Ramutė Rachlevičiūtė, arch. Alvydas Šeibokas, fotografai Raimondas Paknys ir Arūnas Baltėnas).  

17.00 – ekskursija „Archzonos“ lankytojams su parodos „Menas interjerui“ kuratore dr. R. Rachlevičiūte. Maloniai primename, kad visi renginio svečiai, norintys dalyvauti ekskursijoje, turi užsiregistruoti. Tai padaryti galima, el. pašto adresu vilniausgalerija@gmail.com ar siunčiant asmeninę žinutę į feisbuko puslapį „Menas interjerui“. Nepamirškite nurodyti savo vardo ir pavardės, el. pašto adreso bei pasirinktos ekskursijos datos (spalio 11, 12 arba 13 diena). Ekskursijų vietų skaičius ribotas.

SPALIO 12, PENKTADIENIS (ANTROJI RENGINIO DIENA)

10.00-18.00 – pagrindinę parodos „Menas interjerui“ ekspoziciją galės išvysti visi LITEXPO lankytojai (ją aplankyti galima, įsigijus tomis pačiomis dienomis veikiančios parodos „Baldai. Interjeras. Dizainas 2018“ bilietą).

16.00 – akvarelės liejimo techniką demonstruos menininkas Sergiy Lisyy.

16.30 – ekskursija po parodą su parodos kuratore dr. Ramute Rachlevičiūte. Maloniai primename, kad visi renginio svečiai, norintys dalyvauti ekskursijoje, turi užsiregistruoti. Tai padaryti galima, el. pašto adresu vilniausgalerija@gmail.com ar siunčiant asmeninę žinutę į feisbuko puslapį „Menas interjerui“. Nepamirškite nurodyti savo vardo ir pavardės, el. pašto adreso bei pasirinktos ekskursijos datos (spalio 11, 12 arba 13 diena). Ekskursijų vietų skaičius ribotas.

17.00 – projekto „Salve, Vilnius“ pristatymas (kuratorius: tapytojas, restauratorius Ričardas Zdanavičius)

SPALIO 13, ŠEŠTADIENIS (TREČIOJI RENGINIO DIENA)

10.00-17.00 – pagrindinę parodos „Menas interjerui“ ekspoziciją galės išvysti visi LITEXPO lankytojai (ją aplankyti galima, įsigijus tomis pačiomis dienomis veikiančios parodos „Baldai. Interjeras. Dizainas 2018“ bilietą).

13.00 – ekskursija po parodą su parodos kuratore dr. Ramute Rachlevičiūte. Maloniai primename, kad visi renginio svečiai, norintys dalyvauti ekskursijoje, turi užsiregistruoti. Tai padaryti galima, el. pašto adresu vilniausgalerija@gmail.com ar siunčiant asmeninę žinutę į feisbuko puslapį „Menas interjerui“. Nepamirškite nurodyti savo vardo ir pavardės, el. pašto adreso bei pasirinktos ekskursijos datos (spalio 11, 12 arba 13 diena). Ekskursijų vietų skaičius ribotas.

11.00-16.30 – pusvalandžio ilgio susitikimai su dešimt parodos „Menas interjerui“ dalyvių:

11:00 – skulptorius Mykolas Sauka

11:30 – tapytojas Žygimantas Augustinas

12:00 – grafikas Mikalojus Povilas Vilutis

12:30 – tapytojai Loreta ir Ričardas Zdanavičiai

13:00 – fotografas Arūnas Baltėnas

13:30 – tapytoja Miglė Kosinskaitė

14:00 – grafikas Gerardas Šlektavičius

14:30 – tapytojas Ričardas Nemeikšis

15:00 – „Vilniaus Aukciono“ vadovė dr. Simona Makselienė (pristatys tapytojus Joną Čeponį ir Leoną Liną Katiną)

15:30 – tekstilininkė Danguolė Brogienė

16:00 – grafikė Edita Suchockytė

Menininkus kalbins dr. Ramutė Rachlevičiūtė ir menotyrininkas, meno vadybininkas Tomas Ivanauskas.

Paroda „Menas interjerui  ’18“ Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks spalio 11-13 dienomis. Lauksime jūsų!

Dalyviai
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!