Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2018 m. 17 spalio d. 18:16
„Menas interjerui ‘18“: susitikimų su parodos autoriais maratonas
2018 Spalis 13 - 13 Vilnius

Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, ketvirtadienį startavo renginio „Baldai. Interjeras. Dizainas 2018“ paroda „Menas interjerui“. Jos metu pristatyti net dvidešimt aštuonių gerai žinomų Lietuvos autorių darbai. Parodą „Menas interjerui“ organizuojanti „Vilniaus galerija“ kviečia kūrinius pamatyti iki spalio 13 dienos, o šeštadienį nepraleisti gyvų susitikimų-diskusijų su dešimt parodoje dalyvaujančių menininkų.

Visi renginio „Baldai. Interjeras. Dizainas 2018“ svečiai galės gyvai išvysti ir pasiklausyti dešimt gerai žinomų Lietuvos meno ir kultūros atstovų: skulptoriaus Mykolo Saukos, tapytojų Žygimanto Augustino, Loretos ir Ričardo Zdanavičių, Ričardo Nemeikšio, Miglės Kosinskaitės, Editos Suchockytės, grafikų Mikalojaus Povilo Vilučio, Gerardo Šlektavičiaus, tekstilininkės Danguolės Brogienės. „Vilniaus aukciono“ vadovė dr. Simona Makselienė taip pat pristatys tapytojus Joną Čeponį ir Leoną Liną Katiną. Pokalbius su kūrėjais moderuos parodos kuratorė, menotyrininkė dr. R. Rachlevičiūtė ir menotyrininkas, meno vadybininkas Tomas Ivanauskas.

Paroda „Menas interjerui ‘18“ yra renginio „Baldai. Interjeras. Dizainas 2018“ dalis. Tai reiškia, kad pastarojo renginio bilietą įsigiję lankytojai gali pamatyti abi parodas. Jos Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO veikia spalio 11-13 dienomis. Daugiau informacijos ir renginio programą rasite puslapyje www.menasinterjerui.lt.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!