Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2018 m. 19 spalio d. 10:05
Savaitgalio renginiai vaikams
Spalis 19 - 21
Piešinių konkurso „Knygų namų šviesa“ paroda

Knygos padeda mums pažinti save ir pasaulį. Skaitydami knygas, plečiame žinias, ugdome kritinį mąstymą ir laviname vaizduotę. Kartais knygų nusiperkame, o kartais skolinamės ar skaitome bibliotekoje. Ką ir kaip šiuo metu skaitome? Kokias knygas labiausiai mėgstame ir kodėl? Ko užsukame į artimiausią biblioteką ir kaip dažnai? Į šiuos klausimus ir bandė atsakyti nacionalinio mokinių piešinių konkurso „Knygų namų šviesa“, kurį organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, dalyviai. „Parodoje pristatomuose mokinių darbuose vyrauja savitai ir įvairiomis technikomis interpretuojamos idėjos – „aš ir knyga“, „biblioteka mano gyvenime“, „mes ir Lietuvos kultūros istorija šiandien“.
Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje paroda veiks iki spalio 28 d.

Rudens šeimų žygis

Norime Jus pakviesti keliauti spalvingais rudens miškais! Spalio 21d. (sekmadienį), 12 val. leisimės į įspūdingą šeimų žygį Verkių regioniniame parke. Svarbu paminėti, kad visi kartu ne tik džiaugsimės spalvinga Lietuvos gamta, bet ir žaisime įvairius žaidimus, mėgausimės šilta arbata, gera kompanija ir, svarbiausia, leisime laiką su artimiausiais žmonėmis. Vaikams ruošiame ypatingą programą Halloween‘o tematika. Mažieji taps tikrais herojais ir žygio metu vykdys misijas. Vaikus mes papuošime ir išpaišysime – bus spalvingi kaip pats ruduo!
Verkių regioninis parkas, spalio 21 d., 12 val.

Karoliniškių kraštovaizdžio draustinio takais

Kviečiame švęsti Europos kraštovaizdžio dieną pajuntanti kalnų dvasią savo gimtajame lygumų krašte! Drauge keliaudami Karoliniškių kraštovaizdžio draustinio takais geriau susipažinsime su Neries slėnio eroziniais raguvynais, Plikakalnio atodanga, pasigrožėsime rudeninėmis miško spalvomis, Vingio parko, Neries salų ties Žvėrynu ir Vilniaus centro vaizdais. Sužinosite, kaip formuojasi upių slėniai, kas yra erozija, erozijos bazė, kuo skiriasi griova ir raguva, atragis, kokius tolimus geologinės istorijos sluoksnius atidengia atodanga, kur yra senasis Karolinos kelias. Auditorija: plačioji žingeidi visuomenė ir šeimos su vaikais nuo 10 metų. Netinka turintiems judėjimo negalią, mažiems vaikams – reikės fizinės ištvermės.
Karoliniškės (tiksli vieta skelbiama užsiregistravusiems), spalio 20 d., 11 val.

Instaliacijų spektaklis šeimai „Apie baimes“

Ko bijojome vaikystėje ir ko vis dar bijome dabar? Kaip priimame savo buvusias ir esamas baimes? Ar baimė gali būti pozityvi? Gal ji būtina, kad galėtume augti? Kad atsakytų į šiuos klausimus, režisierė Olga Lapina kartu su dailininke Renata Valčik sukūrė savitą Jaunimo fojė erdvių architektūrą. Iš aktorių vaikystės patirčių ir asmeninių istorijų gimė „baimių kambarių“ miestelis. Keliaudami po jį, suaugusieji ir vaikai atras savo pačių patirtis ir galės jomis pasidalinti tarpusavyje. „Nebijok bijoti“, – sako spektaklio kūrėjai ir kviečia augti kartu su savo baimių patirtimis.
Valstybinis jaunimo teatras, spalio 21 d., 12, 12.30, 13, 13.30, 15, 15.30, 16, 16.30 val.

Spektaklis vaikams „Laimė yra lapė“

Spektaklis vaikams ir visai šeimai „Laimė yra lapė“ pagal E. Daciūtės ir A. Kiudulaitės knygą „Laimė yra lapė“ skirtas 5-10 metų žiūrovams, tačiau vaidinama istorija, joje atskleidžiamos vertybės sujaudins ne tik mažą, bet ir didelį. Interaktyvus, linksmas ir energingas spektaklio veiksmas įtraukia vaikus ir jų tėvelius nuo pirmos minutės. Juokas ir geros emocijos trykšta viso spektaklio metu. Vaikai mielai įsitraukia į spektaklio veiksmą, kartu su aktoriais renka į delniukus laimės dulkes, skanduoja paukščių skanduotes, ieško panelės Margaritos, vardina laimingus dalykus.
Vilniaus kamerinis teatras, spalio 20 d., 12 val.

Muzikinis spektaklis šeimai „Pabėgimas iš Trepsės namų“

Tai istorija apie mergaitę, kokių pilna mūsų pasaulyje. Užtenka jai treptelėti kojele ir mama tenkina kiekvieną jos norą. Daugiausia tokių norų mergaitei iš miuziklo, žinoma, kildavo žaislų parduotuvėje! Taigi, jos kambarys buvo pilnas žaislų, tik šeimininkė jų nemylėjo ir jais nesirūpino. Vieną dieną pamirštos ir apleistos lėlės susivienijo ir suorganizavo pabėgimą. Palikusios Trepsės namus, jos sėdo į seną “Trantą” ir pasileido į kupiną nuotykių kelionę. Kokia ji buvo, kas joje laukė, kokie netikėtumai pabėgėlius užklupo – viskas bus atskleista…
Vilniaus universiteto Teatro salė, spalio 20 d., 15 val.

Spektaklis vaikams „Vėjai švilpia apie draugystę“

„Vėjų teatras” atpučia spektaklį iš visiems jau gerai pažįstamos Aušros Kiudulaitės ir Mariaus Marcinkevičiaus knygelės „Draugystė ant straublio galo”, kuriame vaikai galės išvysti gerai pažįstamus knygos personažus scenoje. Kartu su jais sodinti draugystės medį, filosofuoti prie puodelio arbatos ir gelbėtis nuo kylančios audros. Kas ta audra, kaip ji kilo ir kaip nuo jos gelbėtis – papasakos Vėjai.
„Pradžia” teatras vaikams, spalio 21 d., 11 val.

Spektaklis šeimai „Kai aš mažas buvau“

„Kai mes buvom maži, mus supo labai keistas pasaulis. Aplinkui visi buvo tokie dideli ir kažko iš mūsų norėjo. Kai truputėlį paaugom, pradėjom lankyti mokyklą. Ten patyrėm pačių įvairiausių dalykų: draugystę, meilę, išdavystę, džiaugsmą ir pavydą. Paskui svajojom kuo tapsim užaugę. Kai užaugom, prisiminėm vaikystės išdaigas, nuotykius ir istorijas, pagal kurias galima būtų parašyti linksmą ir įdomią knygą. Bet mes ne rašytojai, tad nusprendėm geriau visa tai suvaidinti. Taip gimė spektaklis „Kai aš mažas buvau“.
Keistuolių teatras, spalio 20 d., 12 val.

Interaktyvus šokio spektaklis 0–3 metų vaikams „Spalvoti žaidimai“

Žaidimas – ne vien tik smagus kūdikių ir mažų vaikų užsiėmimas, užimantis didžiausią jų pirmųjų gyvenimo metų laiką. Žaisdami vaikai pažįsta save ir aplinkinį pasaulį, jį tyrinėja ir daug ko išmoksta – šliaužti ir sėdėti, lipti ir šokinėti, paimti ir numesti, pagauti ir paspirti, šypsotis ir susiraukti, dalintis ir draugauti, mąstyti ir džiaugtis.  Šokio spektaklis „Spalvoti žaidimai“ pilnas netikėtų, spalvotų daiktų, kurie skatina mažuosius žiūrovus kartu su šokėja tyrinėti ir atrasti daug naujo apie save ir aplinką.
Menų spaustuvė, spalio 21 d., 11 val.

Magijos ir gyvos muzikos spektaklis vaikams „Čia buvo/čia nėra“
„Kas yra tikra draugystė? Ar materialūs turtai padaro žmogų laimingą?“ – tokius klausimus spektaklyje „Čia buvo / Čia nėra“ kelia ir atsakymų į juos žaismingai ieško režisierius Šarūnas Datenis ir du talentingi artistai: „Keistuolių“ teatro ir teatro laboratorijos „Atviras ratas“ aktorius bei violončelininkas Vytautas Leistrumas ir puikus iliuzionistas bei aktorius Rytis Skripka. Jųdviejų – magijos meistro ir muzikanto – duetas teatro „Lėlė“ mažąją salę paverčia vaizduotę žadinančia draugystės, pasitikėjimo, atsidavimo kitam žmogui ir savo kūrybinei aistrai išbandymų aikštele, kurioje susidraugaujama, nusiviliama, susipykstama ir susitaikoma neištariant nė vieno žodžio. Nebyliame spektaklio pasaulyje bendraujama teatriškai, jautriais, tačiau žaismingais, išradingais violončelės, akordeono, kitų muzikos instrumentų garsais bei neįtikėtinais mago-iliuzionisto rankose gimstančiais mažyčiais stebuklais.
Vilniaus teatras „Lėlė“, spalio 20 d., 12 val.
Monospektaklis vaikams „Kiškių sukilimas“

Monospektaklis „Kiškių sukilimas“ – tai sėkmingas režisieriaus ir dailininko Rimo Driežio pabandymas įpūsti tradicinio anglų balaganinio lėlių teatro vaidinimo „Pančas ir Džudė“ dvasios puikiai Kazio Binkio (1893-1942) poemai. O kad intriga patrauktų ir suaugusiųjų dėmesį – perkelti spektaklio veiksmą į prieškario Kauną: kiškiai įsiveržia į Kauno teatrą ir iš operos žvaigždės Kipro Petrausko reikalauja, kad šis liautųsi medžiojęs kiškius. Rezultatas – patriotinė Rimo Driežo dėlionė iš Kazio Binkio poemų ir eilėraščių, virtuoziškai vaidinama vienos aktorės, Lijanos Muštašvili, su galybe pirštininių lėlių.
Vilniaus teatras „Lėlė“, spalio 21 d., 12 val.

Spektaklis vaikams „Snieguolė ir septyni nykštukai“
„Šioje populiarios pasakos apie Snieguolę ir nykštukus versijoje mes stengėmės išplėtoti stebuklingo veidrodžio, atspindinčio užslėptą pasaulio reiškinių esmę, temą“, – sakė pjesės autorė. Lėles ir dekoracijas šiam spektakliui kūrė jauna dailininkė Neringa Keršulytė. Ji sukūrė ypatingą veidrodžių ir juvelyriškai kruopščiai sukurtų lėlių pasaulį, kuriame gyvuoja ir Snieguolė, ir nykštukai, ir klastinga Katė, ir piktoji Karalienė, ir nuostabusis Princas.  … Yra toks stebuklingas veidrodis, kuris atspindi viską taip, kaip iš tikrųjų yra. Koks tai veidrodis? Iš kur tas veidrodis? Ar jis bus visada? – stebisi aktoriai. O Katė paaiškina, kad veidrodis – tai pasaulis, kuris atspindi mus pačius…
Vilniaus teatras „Lėlė“, spalio 21 d., 16 val.
Spektaklis vaikams „Princesė ir varlius“

Šioje pasakoje susitinka vaikų jau pamėgti personažai: Varlius, Princesė, Kiškis, Ežys, piktoji Fėja, Pelė, Princas ir Karalienė. Šis spektaklis patiks tiems, kas žino brolių Grimų pasakas, mėgsta aktyviai bendrauti su aktoriais, kam patinka gražūs kostiumai ir spalvinga scenografija. Stebuklingame miške gyvena princesė Klara, princas Karlas ir piktoji fėja, kuri nori paversti princą Karlą varle. Kokie nuotykiai jų laukia? Ar Piktajai fėjai pavyks piktadarystė? Kokie išbandymai laukia princesės Klaros? Tai šiltas muzikinis spektaklis.
Raganiukės teatras, spalio 20 d., 12 val.

Edukacinė žaidybinė ir teatrinė veikla vaikams „Oranžinis ant debesies“

Kviečiame į jaukią Raganiukės teatro premjerą patiems mažiausiems žiūrovams (2–3,5 m.)
„Oranžinis ant debesies”. Tai edukacinė žaidybinė ir teatrinė veikla patiems mažiausiems. Ir puiki proga mamoms ar tėveliams pakeisti aplinką ir smagiai praleisti laiką. Vaikų ir jų tėvelių laukia mūsų teatro personažai – Oranžinis ir smalsioji Matilda – ir nuoširdūs ugdantys žaidimai jūsų augantiems gudručiams.
Raganiukės teatras, spalio 21 d., 10 val.

Spektaklis vaikams „Trys paršiukai“

Legendinis spektaklis – žaidimas anglų pasakos motyvais apie tris paršiukus Nifnifą, Nufnufą ir Nafnafą ir klastūną vilką. Renginyje dalyvauja visi maži ir dideli žiūrovai! Kurkime teatrą kartu, o sceną paverskime atvira, didele ir nuotaikinga žaidimų erdve. Spektaklis skirtas vaikams nuo 3 metų.
Raganiukės teatras, spalio 21 d., 12 val.

Šeimos savaitgalis

Šeimos savaitgalis yra skirtas vaikučiams (0,5 – 3 m.) ir visiems juos mylintiems artimiesiems: mamytėms, būsimoms mamytėms, tėveliams, močiutėms, seneliams, auklėms ar kt. Užsiėmimo metu mokysimės dainų, lopšinių, žaidinimų, mylavimų, jodinimų, vaikiškų dainelių, ratelių – visko, kas žadina vaikelio vaizduotę, padeda jam pažinti pasaulį, teikia bendravimo džiaugsmą, lavina kalbą, klausą, ritmo pojūtį ir t.t. „Mamytės su vaikučiais ant kelių sėdi ratu. Ir viską visi darome kartu. Pirštų pratimėliai, tarties, balso, klausos, smulkiosios motorikos lavinimo pratimai, ritmo pojūčio ugdymas, dikcijos ir atminties lavinimas, žodyno plėtimas, pasaulio pažinimas, mokymasis bendrauti“, – apie užsiėmimą pasakoja jo vedėja, šeimos folkloro mokyklėles „Tindi rindi riuška“ vadovė Nijolė Grivačiauskienė.
L. Zamenhofo gatvė 4, spalio 20 d., 11 val.

Karinių žaidimų popietė

Spalio 20 d., šeštadienį, nuo 14.00 val. iki 16.00 val. Muziejuje vyks aktyvių karinių žaidimų popietė. Turėsi galimybę pasistatyti savo pilį ar sostą. O tada galėsi sudėti milžinišką dėlionę ir pamatyti, kaip lietuviai šauniai nukovė priešus Salaspilio, Oršos ir Žalgirio kautynėse. Na, o jei dar pritrūksi pramogų, galėsi pakeliauti Didvyrio keliu.
Vytauto Didžiojo karo muziejus, spalio 20 d., 14 val.

Edukacinis žaidimas „Surask valstybės simbolius“

Spalio 21 d., sekmadienį, nuo 14.00 val. iki 16.00 val., dalyvaukite orientaciniame edukaciniame žaidime „Surask valstybės simbolius“. Mūsų Muziejuje gausu valstybės simbolių. Ar žinote, kiek vienoje uniformoje gali slėptis Vyčio atvaizdų? O gal galite suskaičiuoti visas trispalves? Nepamirškit ir Gediminaičių stulpų. Suraskit, suskaičiuokit, atlikit užduotis ir susipažinkit su savo valstybės simboliais! Aktyviausių dalyvių lauks prizai!
Vytauto Didžiojo karo muziejus, spalio 21 d., 14 val.

Spektaklis visai šeimai „Žydroji paukštė“

Nacionalinio Kauno dramos teatro spektaklis „Žydroji paukštė“ seka alegorinę Nobelio premijos laureato M. Maeterlincko pasaką apie tai, kaip tamsų šv. Kalėdų vakarą du vaikai gauna užduotį surasti ir pagauti Žydrąją paukštę. Jie leidžiasi į nuotykių ir stebuklų kupiną kelionę po fantastinius pasaulius, rūmus ir sodus. Tačiau tam, kad ją surastų, neužtenka ryžto ir drąsos įveikti didelius atstumus, susitikti su šviesos ir tamsos galiomis, gėrio ir blogio pasauliais, reikia vieno paprasto ir tuo pačiu stebuklingo dalyko – reikia sugebėti pamatyti tai, kas neregima.
Nacionalinis Kauno dramos teatras, spalio 20 d., 15 val.

Komiška opera vaikams „Ausinė kepurė“

Pasak režisierės Anastasijos Grinenko, komiška opera „Ausinė kepurė“ – tai geranoriška, šviesi pasaka pateikta paprasta visiems priimtina forma. Čia šmaikščiai ir nuotaikingai pateikiamos žmonių elgesio sąveikos ir susidūrimai kasdieniame gyvenime. Pagrindinis herojus – nuoširdus, patiklus, netgi naivus Šuo, o jam priešpastatomi tipiški šiuolaikiniai vartotojai – kaprizingi savanaudžiai, egoistai. Dabar, kai pastarosios savybės palaipsniui tampa vis plačiau iškeliamomis vertybėmis, operoje pasakojama istorija padės suprasti tikro nuoširdumo, gerumo ir sąžiningumo svarbą ir prasmę.
Kauno valstybinis muzikinis teatras, spalio 21 d., 12 val.

Spektaklis vaikams „Žirafa su kojinėmis“

Spektaklyje kuriamas spalvingas, pilnas gyvenamiškosios prasmės pasaulis, kuriame linksmumas susipina su liūdesiu, gerumas su blogiu, kvailumas su išmintimi, o nuoskaudos ir baimės nugalimos užuojauta, rūpesčiu ir draugiškumu. Autorės fantazija mažuosius personažus apgyvendina egzotiškose džiunglėse, į kurias atsitiktinai patenka Žirafa Gabrielė ir ima ieškoti draugų. Augusi mieste, apauta spalvotomis kojinėmis, ji niekaip negali pritapti naujoje, priešiškoje jai aplinkoje. Žirafa pasirenka kovą už draugystę ir ją laimi. Nesvarbu kas tu: žirafa, papūga, ar arklys, su kojinėmis, ar be jų. Svarbu, kad esi tikras draugas! Toks paprastutis, bet prasmingas spektaklio moto.
Kauno valstybinis lėlių teatras, spalio 20 d., 12 val.

Spektaklis vaikams „Atostogos pas dėdę Titą“

Atostogos – metas, kai gali nutikti pačių netikėčiausių dalykų! Netikite? Tuomet jums būtinai reikia susipažinti su maža linksma mergaite Henriete ir geriausiu dėde pasaulyje – dėde Titu.  Atostogaudami jie patiria tokių nuotykių, kokių kitiems net sapnuose neteko regėti. Jau vien ko vertas susitikimas su Prancūzijos karaliumi Liudviku  XIV, undine Gizele,  kalniečiais, kalbančiais keista humba – umba kalba, o kur dar kelionė aplink pasaulį…
Kauno valstybinis lėlių teatras, spalio 21 d., 12 ir 14 val.

Lėlių spektaklis visai šeimai „Mama“

Ką reiškia išleisti į pasaulį naują gyvybę? Patirti tą nepakartojamą gimimo stebuklą? Lydėti mažąją būtybę žengiant pirmuosius nedrąsius žingsnius, padėti jai pažinti paslėpčių kupiną, be proto gražų, bet ir negandomis alsuojantį mus supantį pasaulį? Padrąsinti, kai pačią graužia nerimas, globoti ir rūpintis, nevaržant laisvės? Ir pagaliau, atėjus laikui – paleisti savarankiškai keliauti savo gyvenimo keliu? Jaunos režisierės A. Bakanaitės debiutiniame spektaklyje bandoma pažvelgti į mamą ir vaiką siejantį ryšį atskleisti mamos meilės jėgą, galingą kuriančią jėgą, slypinčią motiniškame instinkte.
Klaipėdos lėlių teatras, spalio 20 d., 12 val.

Šešėlinių lėlių spektaklis „Sudaužytas kiaušinis“

Pasaka apie sudužusį kiaušinį, kurio gailėdama šarka uodegą išsipeša, medis lapus nusimeta, o upė krauju pavirsta, vaizduoja įvykio ir jo vertinimo neatitikimą: dėl perdėtai jautrios reakcijos menkniekis tampa didele bėda. Visiškai nereikšminga priežastis – sudužęs kiaušinis – sukelia nesibaigiančią dramatiškų įvykių ir komiškų pasekmių virtinę. Spektaklio vaizdas, rodomas tarsi per didinamąjį stiklą, suteikia galimybę pasijuokti iš pačių savęs. Iš kokio kampo pažiūrėsime į įvykį, tokios bus ir to įvykio pasekmės.
Klaipėdos lėlių teatras, spalio 21 d., 12 val.

Šeimadienis „Kūrybingos sielos“

VŠĮ  „Sielos harmonija“ kviečia šeimas smagiai  ir prasmingai leisti laiką sekmadieniais dalyvaujant kūrybinėje ir pažintinėje veikloje, rasti įdomius pomėgius ir naujus draugus. Vaikai įgis naujų žinių, lavins kūrybiškumą, ugdys sveiką gyvenseną. Tėvai rodys gerą pavyzdį vaikams kartu sportuojant, dalyvaus patrauklioje ir dideliems, ir mažiems ugdomoje veikloje.
VŠĮ „Sielos harmonija“, spalio 21 d., 10.30 val.

„Didysis kačių pabėgimas“

Didžiuliame mieste, aukštai dangoraižyje esančiame bute gyvena du katinai – tėvas ir sūnus. Jų katiniškos dienos bėga maloniai ir be rūpesčių: valgyti visuomet paduota, iš aukštai viskas matosi, o kad nėra galimybės išeiti į lauką, tai tik dar vienas papildomas pliusas – juk lauke tyko tiek pavojų!  Tiesa, taip galvoja tik tėtis. Visai kitokios mintys sukasi jo sūnaus galvelėje. Jaunas, stiprus, smalsus ir gyvenimo dar nepažįstantis kačiukas degte dega noru pamatyti platųjį pasaulį, o ypač – surasti paslaptingą, legendinį kačių rojų. Apie šios stebuklingos vietos egzistavimą žino kiekviena katė, tik kažkaip nė viena (bent jau iš pažįstamų kačių) nėra jo mačiusi. Bet ar tai sustabdys nuotykių trokštantį kačiuką? Žinoma, ne!
Kino teatrai ir seansų laikai.

„Misija Katmandu: Nelės ir Simono nuotykiai“

1955-ieji metai, Kvebekas, Kanados provincija. Užsispyrusi pradedančioji detektyvė Nelė Maloye atsitiktinai sutinka vietinio universiteto antropologijos mokslinį asistentą Simoną Picard, prasideda tikri nuotykiai! Visiškai neorganizuota Nelė ir planuoti linkęs Simonas pasiruošia įrodyti, kad šiame pasaulyje egzistuoja bjaurusis sniego žmogus. Tam, kad pasiektų užsibrėžtą tikslą, Simonas kliaujasi dingusio tyrinėtojo užrašais – dienoraščiu, kuris nuotykių ieškotojus turėtų nuvesti tiesiai pas mitinę būtybę. Kartu su protingu ir paslaptingu jaunuoju šerpu Tenzig Gombu bei itin šnekia maina Jazzmin, mūsų herojai susiduria su daugybe pavojų Himalajų širdyje, ieškodami legendinio žvėries: Ječio.
Kino teatrai ir seansų laikai.

„Žaislų parduotuvės paslaptis“

Tradicinėje Kinijos arbatos ceremonijoje naudojami porcelianiniai talismanai arbatos gėrimo metu naudojami sėkmei atnešti. Dažniausiai nutinka, kad apipylus tokį talismaną karšta arbata jis tampa beprotiškai gražiu ir spalvingu žaislu. Tačiau taip nenutinka Natui, kurį likimas suveda su iš ateities atkeliavusiu robotuku. Kad sužinotų, kodėl jį ištiko nelaimė nekeisti spalvos, Natas, kartu su robotuku pasiryžta ilgai ir įspūdingai kelionei į ateitį. Ten jis turėtų rasti atsakymą į tai, kodėl jis vienintelis nekeičia savo spalvos. Kartu su juo kelionėje netrūksta ir kitų talismanų – Paršelio, Budos, Žaliukio ir kitų smagių draugų. Tačiau kaip ir visos kelionės, šioji neapsieina be nuotykių ir viską sukliudyti bandančių priešų iš požemio.
Kino teatrai ir seansų laikai.

„Jonukas“

Mažojo Mikės Pūkuotuko draugas, šaunusis berniukas Jonukas, su kuriuo kartu jie išvaikščiojo visą Šimtamylią girią, užaugo ir… pametė savo kelią. Todėl dabar Jonuko vaikystės draugai privalo išdrįsti įžengti į savo draugo pasaulį ir padėti Jonukui prisiminti mylintį ir žaismingą berniuką, kuris vis dar slypi jo viduje. Mikė kartu su likusia gauja, įskaitant Paršelį, Asilą Nulėpausį ir Tigrą, iš savosios Šimtamylės girios drąsiai žengia tiesiai į Londono gatves, kad pagelbėtų Kristoferiui… kad primintų stebuklų kupinas dienas, kai net „nieko nedarymas“ atrodė ypatingas!
Kino teatrai ir seansų laikai.

„Nerealieji 2“

Tėčiui Bobui tenka sunki užduotis: jis turi prižiūrėti namus. Jau paaugusi pirmagimė dukra Violeta ir sūnus Dešas – būtų puikūs draugai ir su jais labai smagu! Tačiau jauniausias šeimos narys kūdikis Džekas-Džekas, pasirodo, turi super-galių! Kurios yra tiek smagios, kiek ir ypač pavojingos! Pasirodžius naujam piktadariui, gąsdinančiam pasaulį savo nuostabiu ir pavojingu planu, visa šeima kartu su Frozonu privalo rasti būdą veikti kartu (lengviau pasakyti, nei padaryti), ir vėl tapti Nerealūs!
Kino teatrai ir seansų laikai.

„Mažoji pėda“

Linksmas animacinis nuotykis visai šeimai, Didžiapėdžio legendą pasakojantis aukštyn kojom: kaip jaunasis sniego žmogus Jetis sutinka tą, ką manė neegzistuojant – Žmogų. Tai smagi lietuviškai dubliuota istorija apie draugystę, drąsą ir atradimo džiaugsmą, aukštyn kojom apverčianti Ječio šeimos gyvenimą atradus, kad už jų snieguotojo kaimo egzistuoja kur kas didesnis pasaulis.
Kino teatrai ir seansų laikai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!