Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Filtrai
Autoriai:
Kategorija:
Gimimo metai:
Lietuvos menininkas, kuratorius ir Vilniaus dailės akademijos dėstytojas. Jo meninis požiūris glaudžiai susijęs su atminimo ir kasdienės kultūros sampratomis. Kaip kuratorius ir dėstytojas, jo pagrindiniai interesai yra įvairūs kultūrinės antropologijos ir fotografijos šiuolaikiniame mene aspektai.

Keramikė, dalyvaujanti Lietuvos ir užsienio parodose. Daugiausiai lipdo įvairius, „charakteringus“ indus, kurie išsiskiria spalvngumu, figūriškumu ir lipdytų reljefų technika.
Ukrainos dailininkas, akvarelistas, dėstytojas. Akvarelininko darbuose – urbanistiniai peizažai, kuriems būdingas puošnumas, pakilumas, smulkmeniškumas.
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!