Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Filtrai
Autoriai:
Kategorija:
Gimimo metai:
Lietuvos dailininkė grafikė, knygų iliustratorė, Nacionalinės premijos laureatė. Išskirtiniai menininkės kūrybos bruožai – ryškios spalvos, folkloriniai ir liaudiški motyvai.
Fotografė ir pedagogė. Įamžino XX a. I pusės Vilniaus architektūrą, muges, turgus, atlaidus. Kūryba realistinė, turi piktorializmo bruožų.
Videomeninkas, fotografas, tapytojas. 2017 m. apsigynė meno daktaro laipsnį.
Fotografas, pedagogas. Kūryba realistinė, turi piktorializmo bruožų.
Dailininkas tapytojas, tapybos restauratorius. Išskirtiniai menininko kūrybos bruožai – darbuose naudojamas storas kontūras ir pasikartojantis moters kūno motyvas. Darbai stebina savo ekspresija bei ryškiomis spalvomis.
Lietuvių fotografas, fotografijos istorikas. Fotografuoja daugiausia Lietuvos panoraminius peizažus, juose gausu nekasdienių motyvų. Parašė daugiau kaip 350 straipsnių fotografijos istorijos ir teorijos tema. Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno laureatas.
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!