Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Filtrai
Autoriai:
Kategorija:
Gimimo metai:
Lietuvos dailininkė, scenografė, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė už „įspūdingą, teatro meno autoritetę keliančių moderniųjų spektaklių scenografiją“.
Lietuvos fotografas, kultūrinius leidinius leidžiančios „R. Paknio leidyklos“ steigėjas. Fotografijose įamžintas Lietuvos ir LDK paveldas, senoji architektūra, nykstančios bažnyčios, dvarai ir kiti laiko paliesti objektai. Autoriaus puslapis: www.raimondaspaknys.lt.
Lietuvos fotografas, profesorius, Nacionalinės premijos laureatas, apdovanotas ir Riterio kryžiumi. Fotomenininko fotografijose įamžintos lietuviškos šventės, svarbiausi šalies įvykiai, kasdienis gyvenimas.
Lietuvos menotyrininkas ir fotografas. Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys. Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakulteto docentas, Šiuolaikinių menų katedros vedėjas.
Lietuvių teatro ir kino aktorius, Lietuvos Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas.
Lietuvos teatro ir kino aktorius, dėstytojas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas.
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!