Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2018 m. 6 lapkričio d. 23:24
10 įspūdingų ukrainiečio S. Lysyy darbų, kuriuose vaizduojama Lietuva

Akvarelininkas Sergiy Lysyy.

Sergiy Lysyy (1971) – gerai žinomas akvarelininkas, gimęs Ukrainoje ir jau kurį laiką gyvenantis Klaipėdoje.  Menininko darbai, atliekami meistriška technika, daugeliui lengvai atpažįstami. Juose susipina urbanistiniai ir gamtos objektai (dažnas vandens motyvas), vaizduojami Vakarų Europos miestai, taip pat pamėgtas Lietuvos uostamiestis, kitos šalies vietos.

„S. Lysyy tapyba puošni, pakili, derinanti kruopštumą, detalumą su tyčiniu neišbaigtumu. Smulkmeniškai ištapyti vaizdai paprastai užbaigiami laisvesniu potėpiu, eskizine struktūros atodanga, išsiliejusiu, išsilydžiusiu ir nuvarvėjusiu reginio kraštu“, – sako dailėtyrininkė Austėja Mikuckytė.

S. Lysyy gimė 1971 metais Odesoje, studijavo Odesos Pedagoginiame institute, grafikos departamente, vėliau persikėlė į Klaipėdą. Nuo 2014 metų akvarelininkas aktyviai dalyvauja parodose ir konkursuose visame pasaulyje, įskaitant ir Kiniją, kur konkurencija itin didelė, o atranka ypač griežta. Nuo 2015 metų S. Lysyy rengia personalinius mokymus tokiose šalyse, kaip Honkongas, Maskva, Minskas, Kijevas, Roma, Švedija, Prancūzija, taip pat Estija bei Lietuva. Menininkas įvertintas garbingais apdovanojimais įvairiuose konkursuose: Šendženo tarptautinėje akvarelės bienalėje (2015-2016), asociacijoje GAWA (už geriausią peizažą, 2018), pirmąja vieta tarptautiniame akvarelės konkurse „Aburawash Prize“ (2017).

Kviečiame pasigrožėti menininko darbais, kuriuose vaizduojamos gerai žinomos Lietuvos vietos.

10. „Palangos gintaro muziejus“, 2015

Įsigyti darbą galite čia.

9. „Gildija“. Kaunas“, 2015

Įsigyti darbą galite čia.

8. „Klaipėda po lietaus“, 2017

Įsigyti darbą galite čia.

7. „Vakaras. Klaipėda“, 2016

Įsigyti darbą galite čia.

6. „Vakarėjantis Kaunas“, 2017

Įsigyti darbą galite čia.

5. „Klaipėdos rytas“, 2018

Įsigyti darbą galite čia.

4. „Klaipėdos jachtos“, 2018

Įsigyti šį darbą galite čia.

3. „Klaipėdos universitetas“, 2017

Įsigyti darbą galite čia.

2. „Šv. arkangelo Mykolo bažnyčia. Kaunas“, 2016

Įsigyti darbą galite čia.

1. „Kauno senamiestis“, 2016

Įsigyti darbą galite čia.

Pamatyti daugiau S. Lysyy kūrinių kviečiame menininko puslapyje

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!