Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2020 m. 9 gruodžio d. 18:04
Kviečia dalyvauti nuotolinėje akcijoje „Tėčiai skaito vaikams“

pixabay.com nuotr.

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia prisijungti prie skaitymo skatinimo programos akcijos „Tėčiai skaito vaikams“.

Šiuo projektu siekiama įkvėpti ir paskatinti tėčius leisti prasmingą laiką su vaikais, kartu atrasti knygos pažinimo džiaugsmą ir atkreipti visuomenės dėmesį į skaitymo svarbą. Akcija vyks visą gruodį. Visos Lietuvos bibliotekos kviečiamos jungtis prie šios reikšmingos akcijos ir organizuoti savus nuotolinius skaitymus.

Nacionalinės bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas kviečia mažuosius skaitytojus ir jų tėvelius, šalies bibliotekas ir visus besidominčiuosius literatūra gruodžio 18 d. 18 val. dalyvauti nuotoliniame renginyje „Tėčiai skaito vaikams“. Žiemiškas pasakas skaitys žinomi tėčiai, rašytojai Kęstutis Kasparavičius skaitys savo naujausią knygą „Kalėdos! Kalėdos!“, o Marius Marcinkevičius – knygą „Sivužas“. Po skaitymų bus galimybė užduoti klausimus rašytojams ir išgirsti atsakymus apie pasakų kūrimo užkulisius ar personažų atsiradimų istorijas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!