Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2024 m. 8 gegužės d. 18:15
Taschen knygoje „Marilyn & Me“ – neįtikėtinai tikroviškas popkultūros ikonos portretas

Lawrence Schiller/ „Lawrence Schiller. Marilyn & Me“ / 2022 | leidykla „Taschen“

Taschen leidyklos knyga „Marilyn & Me“ – tai dviejų žmonių istorija, pasakojanti apie pasaulinės legendos Marilyn gyvenimą ir jauną fotografą, kylantį karjeros laiptais.

Įsigyti leidinį galima elektroninėje parduotuvėje www.2di.lt ir 2di pardavimo vietose.

Nepaprastos Schillerio nuotraukos ir įtraukus pasakojimas sugrąžina mus į žvaigždės šlovės laikus subtiliai, su humoru ir užuojauta, skaitytojui sukurdamas neįtikėtinai tikrovišką žvaigždės portretą. Knygoje – daugiau nei 100 nuotraukų, reti kadrai iš paskutinio Marilyn Monroe filmo.

Lawrence Schiller/ „Lawrence Schiller. Marilyn & Me“ / 2022 | leidykla „Taschen“

Lawrence Schiller/ „Lawrence Schiller. Marilyn & Me“ / 2022 | leidykla „Taschen“

Fotografas ir autorius

Susiję:
Lawrence’as Schilleris pradėjo savo karjerą kaip „Life, Time“ ir „Paris Match“ fotožurnalistas, fotografuodamas pačias ryškiausias septintojo dešimtmečio žvaigždes – nuo ​​Marilyn Monroe iki Barbra Streisand, nuo Ali ir Patterson iki Redfordo ir Newmano. Jo kūrybiniame bagaže – perkamiausios knygos „Marilyn & Me“, „Barbra“ ir Pulitzerio premiją laimėjusi Normano Mailerio knyga „The Executioner’s Song“. Jis režisavo arba prodiusavo 20 kino filmų, tarp kurių – dokumentiniai filmai „The American Dreamer“ ir „Oskarą“ laimėjęs „The Man Who Skied Down Everest“. Jo filmai, sukurti TV, „Budelio daina“ ir „Petras Didysis“, laimėjo penkis „Emmy“ apdovanojimus.

„Taschen“ leidyklos knygas galima čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!