Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2022 m. 17 vasario d. 17:17
Savaitgalio renginiai vaikams
Vasaris 18 - 20
Užgavėnių popietė šeimoms

Kokios gi būtų Užgavėnės be persirengėlių, linksmybių ir turiningų bei prasmingų papročių? Artėjant šiai šventei, kviečiame šeimas į edukacinę programą, kurios metu ne tik sužinosite apie šventės papročius, išmoksite žaidimų ir oracijų, pamatysite autentiškas muziejuje saugomas Užgavėnių kaukes, tačiau ir pasigaminsite savąją* – tokią, kuri išvarytų net ir atšiauriausią žiemą!
Lietuvos nacionalinis muziejus, vasario 19 d. 13 val.

Neišgalvotų istorijų valandėlė vaikams

Švenčiant Vasario 16-ąją ir pasitinkant Kovo 11-ąją Signatarų namų renginių salė atveria duris mažiesiems. Kviečiame 5 – 9 metų vaikus pažinti Lietuvos istoriją linksmai ir išradingai.

Nuo vasario 20 iki kovo 13 d. kiekvieną sekmadienį 11.00 val. mažųjų lauks gidė iš pašaukimo Ieva. Ji kvies išgirsti įkvepiančių pasakojimų apie tikras istorines asmenybes, kūrusias modernią Lietuvos valstybę. Kartu ne tik pažinsime mūsų šalies drąsuolius, bet ir atrasime savąją drąsą, o gal ir paslėptą talentą…
Signatarų namai, vasario 20 d. 11 val.

Šeimų sekmadieniai MO muziejuje

Susipažindami su didžiąją fotografijos paroda „Permainų šventė“, žaidimo forma sužinosime, kas yra šventė, kodėl mes švenčiame bei kaip šventės vyksta. Taip pat vienoje iš jų sudalyvausime patys. O svarbiausia – sukūrę ir nupiešę savo šventės piešinį, galėsime būtent jame ir įsiamžinti. Juk kokia šventė be nuotraukos! O kol renginių salėje veiks instaliacija „Core“, Šeimų sekmadienio užsiėmimai iki vasario 20 d. vyks MO hole, I aukšte. Kūrybinius užsiėmimus 3–8 m. vaikams MO muziejuje veda teatras vaikams „Pradžia“.
MO muziejus, vasario 20 d. 11 val.

Būtybių tyrinėtojos kabinetas

Tai – unikali edukacinė ekspozicija, kviečianti lankytoją prisiminti mūsų turtingą mitologiją ir jos veikėjus. Emilijos – paslaptingos mokslininkės – tyrinėjimų erdvėje pristatomos 9 lietuvių mitinės būtybės ir vienas tariamai iš Islandijos parsivežtas radinys.

Paroda siekama atskleisti mitologijos universalumą, padėti į savą paveldą ir tradicijas pažvelgti naujai. Eksponatai apie būtybes pasakoja netiesiogiai, tai – surinkti „įrodymai“, iki galo neatskleidžiantys, ar išties egzistuoja šios būtybės, ar tik tikėjimas jomis. Garsinėje instaliacijoje, lydinčioje ekspoziciją, lankytojas girdi visų šių eksponatų (atsi)radimo istorijas. Jie imituoja tyrinėtojos dokumentaciją – užfiksuoti jos pačios balso įrašai įvairiose radybų vietose, iš balso intonacijų nujaučiamomis ypatingomis, intriguojančiomis aplinkybėmis. Kiekvienas eksponatas papildomas ir trumpu „enciklopediniu“ būtybės aprašymu ir radybų aplinkybių pristatymu – informacine kortele.
Vilniaus vaikų ir jaunimo meno galerijoje ekspoziciją galima išvysti iki kovo 12 d.

Kino seansai visai šeimai „Karlsono kinas“

„Karlsono kinas“ – tai specialūs, savaitgaliais „Skalvijos“ kino centre rengiami seansai, skirti šeimoms. Programoje rodomi animaciniai ir vaidybiniai kino filmai, skirti vaikams nuo 3 metų ir vyresniems.
„Skalvijos“ kino centras, vasario 12-13 d.

Šeimų šeštadienis. Spalvų scenografija

Jausmas – spalva – scenografija. Tai trys temos, apie kurias norime kalbėti su šeimomis šio užsiėmimo metu. Populiarusis jausmų ratas apibrėžia mažiausiai 80 jausmų, o žmogaus akiai suvokiamų spalvų spektras, kaip žinome, yra dar platesnis. Susitikimo metu mokysimės tiksliau įvardyti savuosius jausmus, susiesime juos su spalvomis, o visus šiuos atradimus išsyk panaudosime kūrybiškai – konstruodami originalų scenografijos maketą! Tyrinėsime, kaip kuriama scenografija, aiškinsimės jos pagrindines funkcijas spektaklio atžvilgiu. Specifinius teatro dailės elementus praturtindami asmeniniu kūrybiniu indėliu, kartu su visa šeima leisitės į savojo kūrybiškumo pažinimo kelionę.
Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus, vasario 19 d. 12 val.

Spektaklis 6-36 mėnesių vaikams „Manuliukai“

Ten aukštai aukštai, ant minkštų debesų, yra nuostabi sapnų šalis. Toje šalyje gyvena Ma ir Nu. Spalvoti, gražūs linksmi žmogeliukai – Manuliukai. Jie labai daug pluša, nes kiekvieną dieną vaikams siunčia gražius spalvotus sapnus. Ruošdamiesi darbui Ma ir Nu atsiveža didžiulį vežimą, o čia… Kas gi jų vežimaityje miega? Koks jis keistas: nespalvotas ir jo vardas Liu. Liu, ar tu moki kurti sapnus? Jis nieko nesupranta. Jis net vaikščioti nemoka… Oi, kiek gražaus darbelio laukia Ma ir Nu! Na, pabandyk, Liu! Kelionė prasidėjo.

„Manuliukai“ – tai judesio, muzikos ir spalvų spektaklis 6-36 mėn. vaikams. Spektaklio kūrėjos, naudodamos gestų kalbos principus girdintiems kūdikiams ir mažiems vaikams, siekia mažyliams padėti prisijaukinti emocijas per jų ryšį su spalvomis.
Valstybinis Vilniaus mažasis teatras, vasario 20 d. 12 val.

Spektaklis „Broliai Liūtaširdžiai“

Lietuvių publikai jau pažįstamos danų režisierės Kirsten Dehlholm naujas pastatymas Lietuvoje pagal Astridos Lindgren knygą Broliai Liūtaširdžiai kurtas daugiau, nei vienerius metus. Kirsten Dehlholm – danų režisierė ir vaizdo menininkė, labiausiai žinoma kaip grupės Hotel Pro Forma vadovė, kurianti spektaklius, operas, tarpdisciplininius projektus ir performansus įvairiose pasaulio šalyse. Šiame spektaklyje istorijos pasakotoju tampa Karlas Leonas, arba kitaip – Skrebutis Liūtaširdis. Pasitelkiant jo vidinį pasaulį – ligos, mirties, išdavystės, tironijos, broliškos meilės, ištikimybės, drąsos ir kitus išgyvenimus, siekiama perteikti emocinį ryšį bei atskleisti įvairius istorijos sluoksnius.
Valstybinis jaunimo teatras, vasario 20 d. 12 val.

Spektaklis visai šeimai „Mikė Pūkuotukas ir KITI“

Tai interaktyvus spektaklis pradinių klasių amžiaus vaikams pagal A.A. Milne knygos „Pūkuotuko pasaulis“ ištraukas. Spektaklio autorės kvies mažuosius žiūrovus atrasti rankų šešėlių teatro pasaulį bei pakeliauti po paslaptingąją Šimtamylę girią. Joje, kartu su Mike Pūkuotuku bei jo draugais, vaikai pasiners į netikėtus nuotykius, padės įveikti iškilusius iššūkius ir kartu švęs draugystės dovaną.
Menų spaustuvė, vasario 19 d. 12 val.

Spektaklis vaikams „Knygų personažai atgyja“

„Knygų personažai atgyja“ – tai edukacinis Klaipėdos jaunimo teatro spektaklis vaikams ir jų tėveliams. Kūrybinės grupės idėja – sužadinti vaikų norą paimti į rankas knygą ir atrasti jos stebuklingą pasaulį.

Spektaklio kūrėjai literatūrą paverčia interaktyviu ir patraukliu žaidimu. Šeši personažai iš vaikų literatūros klasikos kūrinių, tokių kaip „Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“, „Pepė Ilgakojinė“, „Batuotas katinas“, atgyja tiesiog žiūrovų akivaizdoje ir kuria nuotaikingą bei įtraukiantį reginį. Aktoriai stebina muzikalumu, atliekamais akrobatiniais triukais ir netikėtomis išdaigomis, o subtili spektaklio scenografija kuria puikią atmosferą bei žadina vaizduotę.
Menų spaustuvė, vasario 20 d. 12 val.

Muzikinis objektų veiksmas „Deivių archeologija“

Stalo teatras kviečia šeimas pabūti kartu ir pasinerti į „sapną“, išgirsti protėvių būties garsą, „išsikasti“ iš kažkur labai giliai šimtmečių dulkėmis uždengtas mūsų kultūrą ir tapatybę maitinančias šaknis ir savo kūnais pajusti harmoningas senovės vibracijas.

Spektaklis sukurtas remiantis M.Gimbutienės idėjomis apie moterišką Deivių kultūrą, kuri pasižymėjo taikumu ir moteriškos kūrybos dominavimu senosios Europos visuomenėje. Spektaklio žiūrovus pakviesime į Deivių pasaulį, kuris yra nuspalvintas įvairiais objektais, sutartinių garsais, garsiažodžių poetika ir gyva muzika, atliekama spektaklio metu. Kiekvienas taps archeologu ir savo viduje patirs senųjų Deivių, kurios sutinka gimstant, lydi gyvenimo taku, apgaubia laimės skraiste ir nukerpa gyvenimo siūlą, atiduodant į Vėlių Motės lopšį – atspindžius.
Dūmų fabrikas, vasario 18 d. 19 val.

Interaktyvus koncertas „Aštuntadienis“

Aštuntadienis – tai diena, kurios labai trūksta savaitės kalendoriuje! Tai diena, kai galėtų nutikti keisčiausi dalykai ir būtų galima elgtis kaip tik nori! Dvi aktorės-muzikantės dainuodamos, šokdamos ir grodamos pianinu, gitara, ukulėle ir įvairiausiais perkusiniais instrumentais visai šeimai pasakos apie visai nekasdienišką kasdienybę vaiko akimis. Žiūrovai bus įtraukti į veiksmą: turės galimybę sukurti tikrą orkestrą, dainuoti, šokti, skaičiuoti ir drauge pasvajoti kas būtų, jeigu būtų…
Teatras vaikams „Pradžia“, vasario 19 d. 16 ir 17.30 val.

Spektaklis 4-8 m. vaikams „Planeta La Mer“

Liucė ir Vincas – vienas kitą mylinčių senukų pora, kurios viso gyvenimo svajonė yra nuskristi į paslaptingą La Mer planetą. Jau daug dienų ir naktų jie konstruoja kosminę transporto priemonę ir laukia lemtingojo momento, kai La Mer skris pro Žemę. Tai jų vienintelė proga! Visgi, įgyvendinti šią svajonę Liucei ir Vincui pasirodo ne taip paprasta. Didžiausiai gyvenimo kelionei kartais neužtenka vien tinkamos raketos. Ar pavyks šiems klouniškiems senukams išskristi į La Mer?

Spektaklis skirtas 4-8 metų vaikams. Jame vyrauja klounados elementai, atskleidžiami juokingi personažai ir vystoma šeimos santykių tema.
Teatras vaikams „Pradžia“, vasario 19 d. 11 ir 13 val.

Spektaklis 18 mėn. - 3 m. vaikams „Miške“

Kada tik užklystum į mišką – ryte, dieną, vakare ar naktį – pamatysi jį vis kitokį, jis nuolat kinta auga, dovanoja naujas patirtis ir atradimus. Miške tiek daug įrankių naujiems ir netikėtiems žaidimams – reikia tik pamatyti, išgirsti, pajausti. Nauji atradimai ir pažintys visai greta. Miške gali mokytis, žaisti, tapti kūrėju ir atradėju. Jeigu tik įsižiūrėsime ir įsiklausysime – nustebsime nuo medžių didybės ir suvirpėsime nuo žiedų trapumo. Miške visa kas gyva kviečia pažinti, pamilti ir saugoti.
Teatras vaikams „Pradžia“, vasario 20 d. 15.30 ir 17 val.

Spektaklis 3-8 m. vaikams „Sivužas“

Vieną šaltą žiemos rytą poetiškai nusiteikęs paršelis išeina pasivaikščioti ir atranda nuostabų užšalusį ežerą: „Pavirto H2O ledu, dabar visoms žuvims graudu!“ Tenesuklaidina jūsų šios moksliškos eilės! Spektaklis kupinas klounados motyvų, juoko, gyvos muzikos ir įtraukiančio veiksmo.Spektaklis “Sivužas” pastatytas pagal to paties pavadinimo M. Marcinkevičaus ir L. Dudaitės knygą “Sivužas”, išleistą 2018 m.
Teatras vaikams „Pradžia“, vasario 20 d. 10 ir 11.30 val.

Spektaklis vaikams „Kiškių sukilimas“

Vaikišką Kazio Binkio poemą „Kiškių sukilimas“ režisierius ir dailininkas Rimas Driežis sugalvojo pastatyti senovinio anglų balaganinio lėlių vaidinimo“ Pančas ir Džudė“ dvasia. Taip atsirado spektaklis, kuriame į tarpukario Kauną įžygiuoja sukilę kiškiai, įsiveržia į Kauno teatrą ir iš operos žvaigždės Kipro Petrausko reikalauja, kad šis liautųsi medžiojęs kiškius.

Visą šią patriotinę dėlionę iš poeto ir dramaturgo, lietuvių literatūros klasiko Kazio Binkio (1893-1942) poemų ir eilėraščių virtuoziškai suvaidina viena aktorė – Lijana Muštašvili – su daugybe pirštininių lėlių. Vaikams smagu stebėti kiškių mūšius, o tėveliams – panirti į nostalgija ir ironija nuspalvintą laikinosios sostinės atmosferą.
Vilniaus teatras „Lėlė“, vasario 19 d. 14 val.

Lėlių spektaklis vaikams „Debesys“

Režisierę ir dailininkę Aušrą Bagočiūnaitę Paukštienę sukurti spektaklį įkvėpė debesų tema. Dangumi praplaukiantys debesys kūrėjai asocijuojasi su laisvės, gyvenimo tėkmės ir efemeriškumo metaforomis. Teatro „Lėlė“ dramaturgės N. Indriūnaitės autentiškų pokalbių su savo anūke užrašai virto idėjiniu pjesės pagrindu: čia, per keletą metų užrašinėtus senelės ir anūkės kasdienių pasikalbėjimų fragmentus, skleidžiasi pasaulio pažinimo tema, talpinanti tiek šmaikščius vaikiškos logikos paradoksus, neribotą fantaziją, tiek gyvenimišką vyresnio žmogaus išmintį.
Vilniaus teatras „Lėlė“, vasario 20 d. 12 val.

Spektaklis vaikams „Coliukė“

Pasaka apie miniatiūrinę mergaitę, kuri ištveria milžiniškus išbandymus, yra tarsi sukurta rodyti lėlių teatruose, ką šie sėkmingai ir daro. Tačiau Vilniaus teatro „Lėlė“ „Coliukė“ – tai ir poetinis apmąstymas apie platų pasaulį – koks jis yra, atsivėręs pirmąkart prieš mažo, tyro ir gero žmogelio akis. Kas tas žmogelis? Gal būt tai Coliukė, o gal būt ir tu, sutikęs gyvenime dar ne tiek daug džiaugsmų ir vargų, bet išgyvenęs juos visa širdimi. Bet reikia tikėti, kad ir tau, kaip ir mažajai Coliukei, po visų išbandymų platusis žmonių, gėlių ir paukščių pasaulis bus maloningas ir suspindės visomis vaivorykštės spalvomis!
Vilniaus teatras „Lėlė“, vasario 20 d. 14 val.

Spektaklis vaikams „Pyp pyp“

Donaldas Haroldas G. Bissetas (1910-1955) – žinomas anglų rašytojas,aktorius, TV laidų kūrėjas, animacinių filmų scenarijų autorius. Legendinis anglų rašytojas, sukūręs daugiau kaip keturiasdešimt knygų vaikams. Nonsenso stiliumi parašytos pasakos mirgėte mirga įvairiausiomis keistenybėmis ir netikėtumais, kelia skaitytojams juoką ir verčia stebėtis, nes išmoningasis autorius įprastą pasaulį vaizduoja nerimtai, tiesiog „aukštynkojiškai.“ Jo trumpos ir keistos pasakos atgimė pirmuosiuose Keistuolių teatro spektakliuose vaikams – „Kitą kartą“ ir „Aukštyn kojom“. Visi jau puikiai pažįsta sraigę Olaivą, paršiuką, kuris norėjo skraidyti, varną Albertiną, piktą dėdę, žiogą Sendį ir daugelį kitų personažų, bet knygoje dar liko daug keistų pasakų gyventojų, kurie norėtų susidraugauti su vaikais. Taigi, su savo keistom istorijom ir nuotykiais pasidalinti kvies žąsinėlis Viljamas, skruzdė Marta, savo kūrybos dainą atliks ir karvė Taškė , o savo ištverme galinėsis vabalas ir buldozeris, vardu Bačas.
Keistuolių teatras, vasario 19 d. 12 val.

Šeimų šeštadienis bibliotekoje

Kviečiame tėvelius, senelius su vaikais ir anūkais į Kauno rajono savivaldybės viešąją biblioteką vasario 19 d. nuo 12 val. į nemokamą edukaciją (II a. skaitykloje) „Meninis taškavimas“.
Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka, vasario 19 d. 12 val.

Spektaklis vaikams „Emilių Emilis“

Spektaklio gimimą įkvėpė garsusis Emilis iš Astridos Lindgren knygos „Emilis iš Lionebergos“. Jis nuolat krečia išdaigas ir, už bausmę uždarytas malkinėje, drožinėja juokingus medinius žmogeliukus. Tačiau kas iš mūsų vaikystėje nekrėtė išdaigų ar nedarė klaidų? Nenuoramų nuotykių ieškotojų rasime kiekviename kieme, gatvėje ar klasėje. Kada nors iš jų išauga miesto merai, ministrai ar net prezidentai. Režisierius Augustas Gornatkevičius ir Nacionalinio Kauno dramos teatro aktoriai sukūrė spektaklį apie savo vaikystės nuotykius, apie klaidas, kurios moko mus gyventi ir žadina mūsų kūrybiškumą. Emilių Emilis lekia riedučiais, kviečia patirti nuotykius, džiaugtis, bandyti, atrasti, parkūrinti.
Nacionalinis Kauno dramos teatras, vasario 20 d. 12 val.

Spektaklis vaikams „Peliuko pasakų dirbtuvėlė“

Ar norėtumėt sužinoti, kaip lėlių teatre gimsta pasaka? Tuomet klausykite: pasakų dirbtuvėlėje ant ilgo siūlo suveriama pasakos istorija, nupaišomi pasakos personažai, šilkiniais siūleliais išsiuvinėjama muzika, atmatuojamas gabalas scenografijos ir galiausia dideliais dygsniais pasaka susiuvama. O susiūta pasakėlė keliauja į lėlių teatro sceną. Aplankykite Peliuką jo jaukioje dirbtuvėlėje ir kartu sukurkite pasaką. Padūkelis Peliukas laukia jūsų visų!
Kauno valstybinis lėlių teatras, vasario 19 d. 12 val.

Spektaklis vaikams „Kaip tamsa geriausiu draugu tapo“

Pagrindinis spektaklio veikėjas – mažasis Orionas, bijo  beveik visko: širšių, dviračių, jūros, kosmoso, mergaičių, vorų,  bet didžiausią siaubą berniukas išgyvena kiekvieną vakarą susitikdamas su tamsa. Tamsoje iš visų kampų tyko pavojai. Jos negali paliesti, jos negali pažinti, negali suprasti. Ji atsėlina kiekvieną vakarą, nors iš tiesų juk niekas jos nekvietė. Tačiau vienas lemtingas naktinis susitikimas su baimės objektu, padovanoja Orionui netikėtų patirčių ir naujų įspūdžių, o svarbiausia – draugystę su Tamsa, padedančią nuvyti visas baimes šalin ir džiaugtis kiekviena nakties akimirka.
Kauno valstybinis lėlių teatras, vasario 20 d. 12 val.

Muzikinis spektaklis „Pasaka be pavadinimo“

„Pasaka be pavadinimo“ – tai liūdėti neleisiantis kompozitorės Nijolės Sinkevičiūtės, režisierės Eglės Miškinytės ir libreto autoriaus Virgio Pupšio muzikinis spektaklis vaikams apie vienybę ir tikrą draugystę. Šioje istorijoje susipažinsite su penketuku, kurį su savimi nešiojasi kiekvienas iš mūsų… Penki draugai kaip įmanydami stengsis įvykdyti jiems skirtą užduotį – pasekti pasaką. Kokia tai pasaka? Kas tie penki draugai? Ar jiems pavyks? Visa tai sužinosite atėję į „Pasaką be pavadinimo“.
Žvejų rūmai, vasario 20 d. 12 val.

Spektaklis vaikams „Sudaužytas kiaušinis“

„Sudaužytas kiaušinis“ – spektaklis apie sudužusį kiaušinį, kurio gailėdama šarka uodegą išsipeša, medis lapus nusimeta, o upė krauju pavirsta, vaizduoja įvykio ir jo vertinimo neatitikimą: dėl perdėtai jautrios reakcijos menkniekis tampa didele bėda. Rodos, visiškai nereikšminga priežastis – sudužęs kiaušinis – sukelia nesibaigiančią dramatiškų įvykių ir komiškų pasekmių virtinę. Spektaklio vaizdas, rodomas tarsi per didinamąjį stiklą, suteikia galimybę pasijuokti iš pačių savęs. Iš kokio kampo pažiūrėsime į įvykį, tokios bus ir to įvykio pasekmės.
Klaipėdos lėlių teatras, vasario 19 d. 12 val.

Interaktyvi instaliacija „Kaltūnas“

Šios žaismingos instaliacijos metu pasitelkiant istoriją apie mergaitę vardu Gabėta ir jos stebuklingus, įvairiausių galių turinčius spalvotus plaukus instaliacijos dalyviai kviečiami fiziškai keliauti per kuriamą pasakojimą. Dalyvius pasitiks skirtingose Klaipėdos lėlių teatro edukacinio centro vietose įkurtos ir atitinkama seka išdėliotos garsinės, vaizdinės, taktilinės instaliacijos. Vaikai, su šeima ar juos lydinčiais suaugusiaisiais, pasitelkę „Kaltūno“ istorijos žemėlapį, turės galimybę keliauti po instaliacijas (stoteles) ir, savarankiškai tyrinėdami, siedami įvairiausias detales, faktus bei nuojautas, kartu su artimaisiais išsiaiškinti Gabėtą ir jos šeimą ištikusį nuotykį.
Klaipėdos lėlių teatras, vasario 19 d. 12 val.

Spektaklis vaikams „Be galo, be krašto“

Kas gali būti be galo, be krašto? Mamos meilė, gamtos grožis, žmonių gerumas, mūsų pasaulis.  Kažkas, kas vis prasideda iš naujo ir iš naujo, kaip lietuvių pasakose be galo. Kaip nesibaigiantis pasaulio ir jo atspindžių tyrinėjimas, kiekvieną kartą patiriant atradimo džiaugsmą iš naujo.

Tai spektaklis, kviečiantis mažylius pasinerti į begalybės tyrinėjimą, stebint savo, aktorių ir scenos objektų judėjimą ir jų atspindžius.
Klaipėdos lėlių teatras, vasario 20 d. 10 ir 11.30 val.

Edukacinis šou vaikams „Didžioji teleportacija į žaidimų pasaulį“

Edukacinis šou „Didžioji teleportacija į žaidimų pasaulį“ tai interaktyvus spektaklis vaikams. Į spektaklio veiksmą bus įtrauktas kiekvienas vaikas. Visi svečiai gaus specialų rekvizitą – stebuklingas jėgas turinčią apyrankę, kurios pagalba vaikai padės Rokui ir Rokai įvykdyti užduotis. Tai istorija apie amžinai išsiblaškiusį profesorių H2O – dienos metu pardavinėjantį vaikams ledus, o naktimis…
Šiaulių kultūros centras, vasario 20 d. 12 val.

Spektaklis vaikams „Blusyno pasakojimai“

– Tada, – atsako tėvai, – žiūrėkite pro automobilio langus ir stebėkite žmones, nes jie patys įdomiausi. Jie būna ir raudoni, ir juodi, ir geltoni, o kartais ilgi, stori, rėksniai, tyleniai, stropūs, išradingi. Jų daug visame pasaulyje. Iš aukštai žmonės atrodo kaip blusos, kurios neranda sau vietos – šokinėja ir laksto iš vienos vietos į kitą. Žodžiu, tikras blusynas. Netikite? Patys pažiūrėkite… Ir tada iš tėvų lūpų pasipila Blusyno pasakojimai apie berniuką ir mergaitę. Viename mieste gyveno mergaitė, kuri linkėjo tik blogus palinkėjimus. Ir jie pildėsi… Tame pačiame mieste gyveno ir vienišas berniukas, kuris turėjo pašėlusiai rūpestingą mamą… Tada tie du vaikai susitiko ir pamilo vienas kitą, o tada tai prasidėjo… Kuo toliau, tuo kelionė darosi įdomesnė, ar ne? Jeigu ir Jūs norite keliauti kartu, ateikite į spektaklį. Prisisekite diržus. Variklis užvestas. Pirmyn, ieškoti įdomių dalykų!
Valstybinis Šiaulių dramos teatras, vasario 20 d. 12 val.

Spektaklis vaikams „Trys paršiukai“

Legendinis spektaklis – žaidimas anglų pasakos motyvais apie tris paršiukus Nifnifą, Nufnufą ir Nafnafą ir klastūną vilką. Renginyje dalyvauja visi maži ir dideli žiūrovai! Kurkime teatrą kartu, o sceną paverskime atvira, didele ir nuotaikinga žaidimų erdve. Ateik ir tapk tikra teatro žvaigžde!
Utenos kultūros centras, vasario 20 d. 16 val.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!