Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2018 m. 12 gruodžio d. 20:04
Savaitgalio renginiai vaikams
Gruodis 14 - 16
Kalėdinė ekskursija šeimai

Kalėdos – šventė, kuri savyje talpina tiek daug įdomių tradicijų, istorijų, skonių, burtų ir žaidimų… Kviečiame leistis į kelionę po senąjį miestą ir susipažinti su įvairiausiomis Kalėdų paslaptimis: Kas išrado Kalėdų eglutę? Ką į namus atnešdavo Kalėda? Kokį žaidimą per šventes žaidžia žydų vaikai?Ką per Kalėdas skanaudavo LDK didikai? Šiuos ir daugybę kitų klausimų išnarpliosime žaismingos ekskursijos metu. Pasivaikščiojimas drieksis gražiausiai pasipuošusiomis senamiesčio aikštėmis, gatvelėmis ir kiemeliais. Laukia burtai ir užduotys, skoniai ir kvapai…!
Vilniaus Rotušė, gruodžio 15 d., 11 val.

Kalėdinės giesmės

Programoje – Lietuvos bei užsienio kompozitorių kūriniai chorui ir gražiausios kalėdinės giesmės. Gražia tradicija tapęs chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ koncertas visai šeimai „Kalėdinės giesmės“ – artėjančių gražiausių metų švenčių pranašas. „Liepaitės“ – ne tik ilgametes tradicijas turintis choras ir muzikos mokykla, tai gyvenimo būdas ir savitos šviesios ir teigiamos gerumo dvasios kupinas bendravimas. 1964 m. įkurtas mergaičių choras dėl savo meninės koncertinės raiškos labai greitai tapo vienu iš vaikų chorų judėjimo etalonų. Jo atliekama muzika – tai jaukus jaunųjų atlikėjų bendravimas su žiūrovais. Koncertas „Kalėdinės giesmės“ atneš šventinę šilumą, apgaubs muzikos jaukumu ir privers patikėti, kad stebuklų būna…
Kongresų rūmai, gruodžio 15 d., 12 val.

Kalėdinė (ir ne tik) ekskursija

Nors peizažas už lango dar neprimena žiemos, į Vilnių jau ateina žiemos ŠVENTĖS!!! Nutūpia palanges mišku kvepiančiais eglišakių vainikais, sušvinta įvairiaspalvėmis girliandomis, supasi baltais angelų sparnais… Ir skamba, ir kvepia! Ir pripildo miestą stebuklų nuojauta! O belaukiant Kalėdų nakties stebuklo, kviečiu pasivaikščioti po pasidabinusias Vilniaus gatveles, prisiminti senąsias švenčių tradicijas ir sužinoti:
– dėl kokios priežasties vienoje iš Vilniaus bažnyčių nereikia (nors galima) statyti prakartėlės.
– kokioje bendruomenėje Kalėdos ir jų laukimas yra kaip gimtadienio šventė.
– ką bendro turi įdaryta kiaulės koja su džiovintais grybais.
– koks Kalėdų šventės atributas yra pats seniausias. Patikėkite, Kalėdiniame Vilniuje tikrai yra ką pamatyti! Ir ne tik pamatyti, bet ir išgirsti, paskanauti, išbandyti! Ką – paaiškės jau ekskursijos metu. Vaikų laukia smagi užduotis – surinkti papuošimus Kalėdiniam atvirukui.
Vilniaus rotušė, gruodžio 16 d., 11 val.

Kalėdų istorijos

Kviečiame Jus pakeliauti po Valdovų rūmus ir paieškoti archeologiniuose radiniuose esančių simbolių ir ženklų, mums priminsiančių Kalėdų istorijas. Antroje užsiėmimo dalyje turėsite galimybę iš spalvoto polimerinio molio pasidaryti pakabuką su pamatytais arba pačių sugalvotais simboliais. Mažiesiems užsiėmimo dalyviams galės padėti tėveliai arba kiti artimieji. Kiekvienas dalyvis gali kurti po vieną rankdarbį.
Valdovų rūmai, gruodžio 15 d., 11 val.

Edukacinis užsiėmimas „Maisto istorija: pasaulio kvapai rūmų virtuvėje“

Kviečiame šeimas su mokyklinio amžiaus vaikais į edukacinį užsiėmimą apie maisto istoriją! Per užsiėmimą muziejaus ekspozicijoje ieškosime per archeologinius kasinėjimus rastų įrankių bei indų, sužinosime, kaip atrodė tiek akmens amžiaus klajoklio, tiek ir Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovo stalas, kokiais patiekalais ir pramogomis jis mėgo lepinti savo svečius. Taip pat uostysime įvairius prieskonius, spėliosime, iš kur jie atkeliavo, kokie patiekalai jais buvo gardinami. Užsiėmimo pabaigoje žaisime žaidimą – iš pateikto produktų sąrašo dalyviai bandys paruošti „istoriškai teisingą“ pietų meniu. Mažiausiai klaidų padariusi šeima bus apdovanota!
Valdovų rūmai, gruodžio 15 d., 11 val.

Spektaklis vaikams „Brangusis atrakcionų parko dėde!“

Spektaklis pasakos apie atrakcionų parke nuobodų darbą dirbantį Dėdę. Mažai su kuo bendraujantį, linksmybių ir triukšmo ne itin mėgstantį herojų nuolat supa grojantis, šokantis ir dainuojantis giminaičių būrys. Kaip šioms dviems pusėms surasti bendrą kalbą? Kaip uždarajam dėdei atsikratyti savo susikaustymo? Kaip linksmajam būriui išmokti jį priimti tokį, koks jis yra? Apie visa tai spektaklyje „Brangusis atrakcionų parko dėdė“ kartu su režisiere kalba, judesiu ir muzika svarstys aktoriai: Edmundas Mikulskis, Jokūbas Bareikis, Vytautas Rumšas (jaun.), Kirilas Glušajevas ir Ilona Kvietkutė.
Valstybinis Vilniaus mažasis teatras, gruodžio 16 d., 12 val.

Spektaklis visai šeimai „Šalčiausia šilčiausia naktis“

Linksmas ir pilnas netikėtumų spektaklis vaikams ir suaugusiems. Du pagrindiniai personažai lapė ir pingvinas — du vieniši smalsuoliai — tiki stebuklais ir ieško bendraminčių. Kai namuose sušąla siela, matyt, metas kažką keisti jau tą pačią naktį. Tai ta naktis, kuomet nepažįstamasis tampa artimesniu už senus draugus. Tai ta naktis, kada viskas prasideda iš naujo. Tai naktis, kada tik ryžtingas gali įveikti tolimą kelionę ir, galbūt, pamatyti poliarinę pašvaistę, tikrus stebuklus…
Mokytojų namai, gruodžio 16 d., 12 val.

Muzikinis spektaklis vaikams pagal D. Bisseto pasakas „Hop“

Tiek patiems mažiausiems, tiek ir suaugti spėjusiems Keistuolių bičiuliams puikiai pažįstamas neįtikėtinų istorijų kūrėjas – anglų rašytojas Donaldas Bissetas – ir vėl Keistuolių teatro scenoje! Kol tėveliai dar mena prieš kone trisdešimt metų ramiai savo vietoje nusėdėti neleidusias „Kitą kartą“ ir „Aukštyn kojom“ pasakas bei dainas, o jų atžalos drauge su žąsinėliu Viliu šėlsta spektaklyje „Pyp pyp“, režisierius Aidas Giniotis su jaunaisiais Keistuolių teatro aktoriais nenustygsta vietoje ir pristato naują muzikinį spektaklį visai šeimai – „HOP!“. Pagal penkias skirtingas D. Bisseto pasakas sudėliotas nuotaikingas teatrinis nuotykis į stebuklingą, aukštynkojišką pasaulį nuneš kiekvieną, kuris išdrįs džiaugsmingai sušukti HOP! ir pakliūti į pačių keisčiausių ir netikėčiausių istorijų sūkurį.
Keistuolių teatras, gruodžio 14 d., 11 val. ir 14 val.

Interaktyvus šokio spektaklis 0–3 metų vaikams „Spalvoti žaidimai“

Žaidimas – ne vien tik smagus kūdikių ir mažų vaikų užsiėmimas, užimantis didžiausią jų pirmųjų gyvenimo metų laiką. Žaisdami vaikai pažįsta save ir aplinkinį pasaulį, jį tyrinėja ir daug ko išmoksta – šliaužti ir sėdėti, lipti ir šokinėti, paimti ir numesti, pagauti ir paspirti, šypsotis ir susiraukti, dalintis ir draugauti, mąstyti ir džiaugtis.  Šokio spektaklis „Spalvoti žaidimai“ pilnas netikėtų, spalvotų daiktų, kurie skatina mažuosius žiūrovus kartu su šokėja tyrinėti ir atrasti daug naujo apie save ir aplinką.
Menų spaustuvė, gruodžio 15 d., 11, 15, 17 val.

Interaktyvus šokio spektaklis 0-2 metų vaikams „Šviesiukai“

Šviesiukai – tai vaikai, spinduliuojantys norą pažinti pasaulį, šviesiukai – tai ir mažos švieselės, kurios patraukia net ir kūdikių dėmesį, šviesiukai – tai ir scenos technikai, kuriantys spektaklio apšvietimą. Apie visą tai šis šokio spektaklis, kuriame mažieji žiūrovai kartu su šokėjais galės tyrinėti scenos šviesos šaltinius ir save per šviesą.
Menų spaustuvė, gruodžio 16 d., 11, 15, 17 val.

Spektaklis vaikams „Stebuklų metas“

„Stebuklų metas“ – pasaka mažučiams apie žiemą, šiaurės vėją, paukštelių ir žvėrelių vargus. Stebuklingoji istorija moko klausyti vyresnių, daryti gerus darbus. O veikėjų bendravimas su mažaisiais žiūrovais parodo, kaip gera turėti draugų. Stalo lėlyčių vaidinimas trunka apie 30 minučių, vaidina 2 aktoriai. Vaikučiai gali iš labai arti matyti veikėjus ir patys dalyvauti pasakoje. Tai ir spektakliukas, ir gerumo pamokėlė su gražia muzika, šokiais, eilėraščiais.
Kamerinė salė „Simultana“, gruodžio 15 d., 12 val.

Šešėlių pasaka vaikams „Sniego karalienė“

Hanso Christiano Anderseno pasaka „Sniego karalienė“ – vienas žymiausių danų pasakininko kūrinių, tapęs pasauline vaikų literatūros klasika. Pasaka apie mergaitės Gerdos kelionę ieškant brolio Kajaus ne kartą statyta įvairiuose teatruose, ekranizuota kine. Spektaklyje aktoriai vaidina šešėlių teatro principu, veikia įvairių dydžių ekranai, eksponuojamos projekcijos, skirtingų formų bei technologijų lėlės (popieriaus karpiniai, raižyti faktūriniai šešėliai), kaukės bei popieriaus plastikos objektai. Scenovaizdis formuojamas pasitelkiant kinematografo estetikai būdingus principus – skirtingų planų ir vaizdų montažą, ekspresyvią objektų judesių dinamiką. „Norime, kad mažieji žiūrovai pasinertų į savitą vizualinį pasaulį, kupiną sapnų bei vizijų įvaizdžių, išsiskleidžiantį tarsi prisiminimas“ – teigia spektaklio dalininkė Aušra Bagočiūnaitė-Paukštienė.
Vilniaus teatras „Lėlė“, gruodžio 15 ir 16 d., 12 val.

Pasaka vaikams „Snieguolė ir septyni nykštukai“
„Šioje populiarios pasakos apie Snieguolę ir nykštukus versijoje mes stengėmės išplėtoti stebuklingo veidrodžio, atspindinčio užslėptą pasaulio reiškinių esmę, temą“, – sakė pjesės autorė. Lėles ir dekoracijas šiam spektakliui kūrė jauna dailininkė Neringa Keršulytė. Ji sukūrė ypatingą veidrodžių ir juvelyriškai kruopščiai sukurtų lėlių pasaulį, kuriame gyvuoja ir Snieguolė, ir nykštukai, ir klastinga Katė, ir piktoji Karalienė, ir nuostabusis Princas. … Yra toks stebuklingas veidrodis, kuris atspindi viską taip, kaip iš tikrųjų yra. Koks tai veidrodis? Iš kur tas veidrodis? Ar jis bus visada? – stebisi aktoriai. O Katė paaiškina, kad veidrodis – tai pasaulis, kuris atspindi mus pačius …
Vilniaus teatras „Lėlė“, gruodžio 15 d., 12 val.
Šešėlių teatro spektaklis vaikams „Baltos pasakos“

Pasakos baltos, nes veiksmas vyksta žiemą, o žiemos spalva balta. Pilką kailiuką kiškis keičia į baltą, eglutės žalias šakas padengia baltas sniegas, iš balto sniego susiridena balti sniego seniai. Baltas lango rėmas ir nubaltinti stiklai, pro kuriuos tarsi pro ekranus stebime tas baltas Pasakas. Aktorių Almiros Grybauskaitės, Elvyros Piškinaitės, Bronės Marijos Braškytės kostiumai balti, balti ir „Baltų pasakų“ personažų, ir kalėdinės eglutės bei ją puošiančių žaisliukų karpiniai. „Baltos pasakos“ – tai šešėlių teatro spektaklis. Karpyti personažai, detalės, šviesos ir muzika – visa turi tiksliai tarpusavyje derėti, kad mintis suskambėtų.
Vilniaus teatras „Lėlė“, gruodžio 16 d., 14 val.

Spektaklis vaikams „Kalėdų Senis, Besmegenis ir naminukė Kūtė“

Muzikinė komedija skirta mažiems ir dideliems, ieškantiems Kalėdinio stebuklo ir pasakos. Spektaklyje pamatysite išsiblaškiusį Kalėdų Seneliuką ir jo ištikimą draugą Besmegenį. Jus džiugins ir naminukė Kūtė, Tarakonas Monas, Policininkas Jonas. O Kalėdų Seneliuko didysis kaminas šaudys ne tik dovanomis, bet ir sceniniais fejerverkais, balionais ir sniegu.
Raganiukės teatras, gruodžio 14 d., 12 val., 16 d., 10, 12, 15 val.

Eksperimentų vakaras

Laisvas penktadienis tėvams, nes vaikai kartu su mokslininke turbins savo chemines žinias!!! Nuotaikingi eksperimentai leis pasinerti į tikrą mokslininko gyvenimą ir praskaidrinti prasidėjusius mokslo metus. Kartu eksperimentuosime:kursime lavos lempą, gaminsime šlyyyyykšuką, gaminsime spalvotus vulkanus, tirpdysime vaivorykštę ir kt.
Vaikų pramogų studija „Pažadukas“, gruodžio 14 d., 18 val.

Šeimos savaitgalis

Šeimos savaitgalis yra skirtas vaikučiams (0,5 – 3 m.) ir visiems juos mylintiems artimiesiems: mamytėms, būsimoms mamytėms, tėveliams, močiutėms, seneliams, auklėms ar kt. Užsiėmimo metu mokysimės dainų, lopšinių, žaidinimų, mylavimų, jodinimų, vaikiškų dainelių, ratelių – visko, kas žadina vaikelio vaizduotę, padeda jam pažinti pasaulį, teikia bendravimo džiaugsmą, lavina kalbą, klausą, ritmo pojūtį ir t.t. „Mamytės su vaikučiais ant kelių sėdi ratu. Ir viską visi darome kartu. Pirštų pratimėliai, tarties, balso, klausos, smulkiosios motorikos lavinimo pratimai, ritmo pojūčio ugdymas, dikcijos ir atminties lavinimas, žodyno plėtimas, pasaulio pažinimas, mokymasis bendrauti“, – apie užsiėmimą pasakoja jo vedėja, šeimos folkloro mokyklėles „Tindi rindi riuška“ vadovė Nijolė Grivačiauskienė.
Kauno miesto muziejus, gruodžio 15 d., 11 val.

Megos kalėdinių žaisliukų dirbtuvėlės

Koks gražiausias Kalėdų eglutės žaislas, kurį verta saugoti metų metus ir perduoti iš kartos į kartą? Žinoma, kad tas, kurį dekoravai pats! Prekybos ir laisvalaikio centro MEGA kūrybingieji elfai prigamino įvairiausių medinių žaisliukų eglutei, tačiau jiems pritrūko laiko juos papuošti. Kviečiame visus vaikus į MEGOS centrinėje aikštėje veikiančias medinių žaisliukų dirbtuves, kur kiekvienas galės dekoruoti norimą medinį eglės žaisliuką savo žaliaskarei.
Prekybos centras „Mega“, gruodžio 14 d., 12-20 val.

Baletas vaikams „Sniego karalienė“

Šaltuoju metų laikotarpiu mažuosius teatro žiūrovus į teatrą kviečia šokio spektaklis – baletas „Sniego karalienė“ pagal gražiausių istorijų kūrėjo H.K.Anderseno pasaką. Spektaklyje skambės nuostabi norvegų kompozitoriaus Edvardo Griego šiaurietiškų spalvų kupina muzika iš jo siuitų „Peras Giuntas“. Šoka Kauno muzikinio teatro baleto trupės artistai ir Kauno choreografijos mokyklos moksleiviai.
Kauno valstybinis muzikinis teatras, gruodžio 16 d., 12 val.

Spektaklis vaikams „Balta sniego žmogeliukų kelionė“

Kas galėjo išgąsdinti Sniego žmogeliukus speiguotą žiemos naktį? Tikrai ne pūga ir ne piktas šaltukas. Ogi žinia apie pavasarinę Saulutę, negailestingai naikinančią visus žiemos pėdsakus.
Baimindamiesi, kad atšilus iš jų beliks tik vandens balutės, Sniego žmogeliukai leidžiasi į atradimų ir nuotykių kupiną kelionę, pasiryžę surasti Saulę ir paprašyti, kad ji nepasirodytų. Bet tuomet žiema amžinai karaliautų žemėje?!
Kauno valstybinis lėlių teatras, gruodžio 15, 16 d., 12 val.

Cukrinė Kalėdų pasaka

Vaikus ir ne tik vaikus kviečiame laiku nusikelti į paslaptingąsias senolių Kalėdas. Čia išvysite dalį klaipėdietės Nijolės Bendikaitės senovinių kalėdinių žaisliukų gausios kolekcijos. Kolekcininkė prikaupusi daugiau kaip 10 tūkst. įvairių kalėdinių ir naujamečių atributų, parvežtų iš Rusijos, Ukrainos, Vokietijos, Japonijos ir kt. Surinkti žaisliukai pagaminti iš skirtingų medžiagų: stiklo, vatos, plastiko, metalo, popieriaus, molio, vaško ar šiaudų. Kolekcija eksponuojama nuo gruodžio 6 d. iki pat Trijų karalių šventės cukrinukų (vaikų, sergančių cukriniu diabetu) namuose – klube „Smalsučiai“ (Herkaus Manto g. 47, Klaipėda). Čia taip pat galėsite gauti informacijos, kas yra 1 tipo cukrinis diabetas, sužinosite, kaip vaikai matuoja cukraus kiekį ir kaip leidžiasi insuliną, o suaugusieji galės pasimatuoti savo cukraus kiekį kraujyje.
Paroda namuose-klube „Smalsučiai“ veiks iki sausio 5 d.

Šokio spektaklis vaikams „Baltoji lopšinė“

Rūpestingoji močiutė Karvė čiūčiavo, energingoji kaimynė Antis išpureno pagalvę, bet neklaužada Zuikutis tąnakt niekaip negalėjo užmigti… Jis labai laukė Kalėdų Senelio. Padėkite jam jį surasti! Kviečiame 3-10 metų vaikus ir jų auklėtojus, mokytojus ir tėvelius į šventinį šokio spektaklį „Baltoji lopšinė“ ir susitikimą su Kalėdų Seneliu. Jūsų laukia nuotykiai, kūrybiški žaidimai ir pats Kalėdų Senelis! Programos trukmė 60 min.
Klaipėdos dramos teatras, gruodžio 14 d., 19 val.

Kalėdų Senelis ir Elfai iš Jūros!

Ar kada matėte Kalėdų namelį prie Jūros!? Čia visai netoli, Klaipėdoj! Negali patikėti? Ogi taip taip, tai bus pačio Kalėdų Senelio rezidencija!  Jis apsistos čia gruodžio mėnėsį iki pat Kalėdų su savo elfais, kurie rūpinsis mažaisiais šio pasaulio gyventojais. Elfai jau ruošia patį minkščiausią krėslą „Ateik Ateik“ rezidencijoje:
– Rašysime kartu laiškus. Nors Senelis bus visai šalia, jis gali ir neatsiminti visų pasaulio vaikų norų, todėl būtinai užrašysim ir ant lapo!
– Ant veidukų piešim pačius slapčiausius herojus!
– Piešim ant lapo kalėdų Senelio draugus!
– Ir žinoma sutiksim patį Kalėdų Senelį ir sakysim jam eilėraštukus bei kalėdinius norus!
„Ateik ateik“, gruodžio 15-16 d., 14-17 val.

Spektaklis vaikams „Kalėdų senelio namelis“

Baltas, barzdotas, apvalus ir labai didelis, gal dešimties ar dvylikos metrų ilgio, dvidešimties tūkstančių kilogramų, o gal ir dar didesnis – toks Kalėdų Senelis mažame Klaipėdos lėlių teatre įsikurs šiemet. Gera, minkšta, cukrinė Kalėdų Senelio širdis sušildys kiekvieną, nes gero prieš Šv. Kalėdas turi būti daug. Kviečiame visus pasisvečiuoti jaukiame Kalėdų Senelio namelyje ir dar draugų atsivesti!
Klaipėdos lėlių teatras, gruodžio 14 d., 16 ir 18 val., 15 d., 10, 12, 14, 16, 18 val., 16 d., 10, 14, 18 val.

VIII šeimų Kalėdinių dainų koncertas „Man labai patinka Kalėdos“

VIII šeimų Kalėdinių dainų koncertas „Man labai patinka Kalėdos“ laukia visų savo gerbėjų! Įėjimas tik su kvietimais (skaičius labai ribotas)!
Koncertų salė „Saulė“, gruodžio 14 d., 17 val.

Miuziklas „Kakės Makės gimtadienis“. Didysis žiemos koncertas

Žiemomis būna šalta ir niūru, todėl būtina bent kartą susirinkti visiems drauge ir linksmai pašokti bei padainuoti su mylimais personažais iš miuziklo „Kakės Makės gimtadienis“! Kakė Makė, Netvarkos nykštukas,  Šunelis Čiučia, monstrai Mamaisa ir Nanaisa traukia šventinius apdarus ir kviečia į smagiausią įvykį – didįjį žiemos koncertą!  Net Pabaisa Tingiu-nė-Krust sukrutėjo ir  sakė – atvyks! Koncerte skambės pačios linksmiausios ir populiariausios miuziklo dainelės: Kakės Makės „Šėlsmo daina“, „Netvarkos nykštuko daina“, „Monstrų daina“, „Svajonių gimtadienis“ ir kiti kūriniai, kuriuos dauguma vaikų jau moka mintinai. Kakė Makė tikisi, kad mažieji jos gerbėjai dainuos ir šoks drauge.
Šiaulių koncertų salė „Saulė“, gruodžio 16 d., 12 val.

Interaktyvaus judesio spektaklis „Vandeninis nuotykis“
 „Vandeninis nuotykis“ – tai interaktyvus judesio spektaklis patiems mažiausiems teatro lankytojams, siūlantis neužmirštamą pirmąjį teatrinį patyrimą. Spektaklio kūrėjai kūdikius kartu su tėveliais kviečia pasinerti į mėlynai baltą nuotykį, sukurtą vandens savybių bei formų inspiruotos muzikos ir judesio. Tai įvairiapusį vaikų patyrimą žadinantis spektaklis, kuriame vienodai svarbūs tiek patys mažieji žiūrovai, tiek aktoriai, kurie nevaidina įprastų personažų, o tik paskatina mažylius kartu ieškoti ir atrasti, paliesti ir pajausti, stebėti ir dalyvauti.
Valstybinis Šiaulių dramos teatras, gruodžio 16 d., 10 val.
„Monstrų viešbutis 3: atostogos“

545-erių metų sukaktį neseniai atšventęs monstrų viešbučio valdytojas Drakula jaučiasi pavargęs. Nieko nuostabaus – viešbučiui ir jo svečiams reikalinga nuolatinė priežiūra; nesibaigiantį stresą kelia jaudulys ir rūpestis mylima dukrele bei dar labiau mylimu anūku; tačiau labiausiai Drakulą vargina vienatvė. Stebėdamas laimingą dukros Meivės šeimą, Drakula ilgisi žmonos ir trokšta surasti naują meilę. Nebegalėdama daugiau žiūrėti į perkarusį tėtį, Meivė nusprendžia imtis veiksmų ir slapčia nuo Drakulos suorganizuoja prabangų kruizą visai artimiausių draugų šutvei. Iš pradžių papurkštavęs dėl tokio savivaliavimo, Drakula pagaliau nusileidžia ir ima ruoštis kelionėn.
Kino teatrai ir seansų laikai.

„Dvi uodegos“

Filmuko istorija sukasi aplink neįtikėtinas dviejų draugų – katino Makso ir bebro Bobo – nuotykius. Bobas stengiasi rasti harmoniją ir ramiai sau gyventi, o padauža ir vis vietos po saule negalintis surasti Maksas trokšta išgarsėti visame pasaulyje. Ir vieną dieną jam pasitaiko puiki galimybė – jis, kartu su savo bičiuliu Bobu, privalo sustabdyti piktavalius ateivius, atkeliavusius į Žemės planetą dėl retų gyvūnų medžioklės.
Kino teatrai ir seansų laikai.

„Teris ir užburta aušros karalystė“

Terio vaikystė prabėgo nuostabiame atrakcionų parke, kurį prižiūrėjo jo seneliai. Nuolatinės pramogos, vaikų juokas ir nesiliaujantis džiaugsmas lydėjo Terį kiekviename žingsnyje, tačiau dar labiau berniukas mėgo klausytis senelės istorijų. Jose atrakcionų parkas pavirsdavo stebuklinga vieta su didingomis balionų karalystėmis, galingais burtininkais, orą raižančiais drakonais ir daugybe kitų nuostabiausių dalykų. Deja, vieną dieną močiutės pasakos baigėsi, o senelis, likęs vienas, nebesugebėjo išlaikyti atrakcionų parko, kuris pamažu tapo niūria, liūdna ir apleista vieta. Ir kai jau visiškai nebelieka vilties, kad senos geros dienos galėtų sugrįžti, nutinka kai kas nepaprasto. Teris staiga atsiduria paslaptingoje karalystėje virš debesų, kuri įtartinai primena senelės pasakotas istorijas. Susipažinęs su žavinga princese Aušra ir pasidairęs po stebuklingą kraštą, Teris greitai įsitikina, kad senelės pasakojimai nebuvo išgalvoti, tačiau dabar šiai nuostabiai karalystei gresia didžiulis pavojus: piktasis burtininkas, Piktadarys Pikčiurna grasina joje sunaikinti visą džiaugsmą.
Kino teatrai ir seansų laikai.

„Drąsusis elniukas Eliotas“

Pasiruoškite įsimylėti mažytį elniuką, tiksliau – mažytį arkliuką Eliotą. Jo didžiausia svajonė – po visą pasaulį Kalėdų Senelio elnių kinkinyje vežioti dovanas. Artėjant Kalėdoms vienas Kalėdų Senelio elnias netikėtai praneša išeinantis… į pensiją. Eliotas nusprendžia, kad tai jo šansas. Ir nors daug kas sako, kad arkliukui neatsiras vietos elnių kinkinyje, Eliotas nepasiduoda. Jis užsideda kalėdinę kepuraitę su elnio rageliais ir, skatinamas geriausios draugės ožkelės Hazelės, iškeliauja į Šiaurės ašigalį – į elnių varžybas. Rekomenduojama nuo 6 metų.
Kino teatrai ir seansų laikai.

„Grinčas“

Dr. Seuss knygomis paremtas filmas papasakos istoriją apie garsiausią visų laikų piktadarį Grinčą, pavogusį Šv. Kalėdas. Vienišas, mažame kaimelyje drauge su šuneliu gyvenantis Grinčas – tikras išradėjas! Namus aprūpinęs technologijomis, leidžiančiomis neiti iš namų, žaliasis vagišius nosį lauk iškiša tik ieškodamas maisto. Deja, tuomet tenka susidurti su kaimynais, kurių jis, švelniai tariant, nemėgsta. Pastarieji, kasmet švęsdami Kalėdas, sutrikdo ramią Grinčo vienatvę, pasitelkdami vis ryškesnes dekoracijas, garsesnes dainas ir trankesnę muziką. Sužinojęs, jog šiemet planuojamos keturiskart didesnės šventės negu paprastai, apimtas siaubo Grinčas mato vienintelę išeitį – jis privalo užtikrinti ramią ir tylią kasdienybę pavogdamas Šv. Kalėdas! Ar jam pavyks pašalinti nekenčiamiausią jo paties šventę kartą ir visiems laikams? O gal magiška Šv. Kalėdų dvasia suminkštins net ir Grinčo širdį? Linksma, šilta ir vizualiai patraukli istorija įpūs optimizmo ir kalėdinės dvasios.
Kino teatrai ir seansų laikai.

„Tabaluga“

Toli, toli, nuostabioje Žaliojoje šalyje gyvena drakoniukas Tabaluga. Du didžiausi jo norai – išmokti skraidyti ir kvėpuoti ugnimi. Drakoniuką užauginęs varnas Rembo skraidyti jį galbūt kada nors ir išmokys, tačiau kvėpavimo ugnimi mokytojų Tabalugai nelemta surasti – drakoniukas yra paskutinis iš savo genties. Vieną dieną ant miške riogsančio akmens drakoniukas pamato paslaptingą nuorodą – išraižytus žodžius „Tabaluga. Ugnis. Ledo šalis“. Su nauja viltimi surasti rūpimus atsakymus, Tabaluga kartu su geriausiu bičiuliu, boružiuku Baliu iškeliauja į paslaptingą sniego šalį. Joje bičiuliai susipažįsta su nuostabaus balso savininke, ledo princese Lili ir jos geriausiu draugu, baltuoju lokiu Limbo. Išklausius Tabalugos, Lili šauna mintis, kad atsakymą į drakoniukui rūpimą klausimą, galbūt, galėtų žinoti Arktas – Ledo šalį valdantis sniego senis. Nei Lili, nei juo labiau Tabaluga net neįtaria, kad Arktas slapčia rezga planus sniego, ledo ir šalčio šalimi paversti ne tik Ledo šalį, bet ir greta esančią Žaliąją šalį. O jo užmačioms gali pasipriešinti tik ugnimi kvėpuojantis drakonas.
Kino teatrai ir seansų laikai.

„Didysis kačių pabėgimas“

Didžiuliame mieste, aukštai dangoraižyje esančiame bute gyvena du katinai – tėvas ir sūnus. Jų katiniškos dienos bėga maloniai ir be rūpesčių: valgyti visuomet paduota, iš aukštai viskas matosi, o kad nėra galimybės išeiti į lauką, tai tik dar vienas papildomas pliusas – juk lauke tyko tiek pavojų! Tiesa, taip galvoja tik tėtis. Visai kitokios mintys sukasi jo sūnaus galvelėje. Jaunas, stiprus, smalsus ir gyvenimo dar nepažįstantis kačiukas degte dega noru pamatyti platųjį pasaulį, o ypač – surasti paslaptingą, legendinį kačių rojų. Apie šios stebuklingos vietos egzistavimą žino kiekviena katė, tik kažkaip nė viena (bent jau iš pažįstamų kačių) nėra jo mačiusi. Bet ar tai sustabdys nuotykių trokštantį kačiuką? Žinoma, ne!
Kino teatrai ir seansų laikai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!