Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2019 m. 27 birželio d. 11:25
Naujas renginių ciklas „Vasaros kinas“ kviečia į nemokamus seansus ant Tauro kalno

Seansas Islandijos gatvėje | Audriaus Solomino nuotr.

Šūkiu „Vasaros kinas – miesto pievose“ prasidėjo nauja „Kino pavasario“ iniciatyva. Visą vasarą viešose, kinui neįprastose Vilniaus erdvėse drauge su partneriu „Telia“ bus organizuojami nemokami, populiariausių festivalio filmų lauko seansai. Tai „Kino pavasario“ dovana vilniečiams artėjančio 25-ių metų jubiliejaus proga.

Renginių ciklas „Vasaros kinas“ buvo atidarytas jaukia pievele virtusioje Islandijos gatvėje, renginio „Ačiū tau, Islandija“ metu. Kitas susitikimas su žiūrovais skelbiamas birželio 30 dieną (sekmadienį) ant Tauro kalno. Šį kartą bus rodomi net du filmai: 17.30 val. „Kino pavasario“ feisbuko paskyroje balsavimo principu renkamas filmas ir 20 val. Pedro ir Agustino Almodovarų prodiusuota drama „Angelas“.

 

„Vasarą turėsime tokią, kokią patys susikursime – įdomią žmonėmis, istorijomis ir išgyvenimais. Kaip tik tai ir siūlo „Vasaros kinas“, nagrinėjantis svarbias socialines, politines, psichologines temas, nebijantis emociškai stiprių, kartais šokiruojančių klausimų ir emocijų. Kviesdami į seansus lauke norime priminti – nesvarbu, kokia įspūdinga scena vyktų ekrane ar kaip pasibaigtų filmas, už viską įdomiau galiausiai yra tik mūsų pačių gyvenimas“, – sako pagrindinio „Kino pavasario“ projekto partnerio „Telia“ rinkodaros vadovė Vaida Jurkonienė.

„Vasaros kino“ organizatoriai kartu su sinoptikais siekia išlaikyti intrigą ir tolimesnius kino seansus Vilniuje skelbs „Kino pavasario“ feisbuko ir instagramo paskyrose.

Ryškių aktorių ansamblis

Energingas filmas „Angelas“ („The Angel“, rež. Luisas Ortega) pasakoja apie 45 metus iki šiol kalinčio nusikaltėlio Carloso Robledo Pucho istoriją. Tai ilgiausiai Argentinoje kalintis nusikaltėlis. Manoma, kad jis įvykdė daugiau nei 40 apiplėšimų ir 11 žmogžudysčių. Nenuostabu, kad imtasi šios istorijos ekranizacijos, žinoma, pasitelkus talentingus aktorius. Tai būsimieji antonio banderasai – ispanai Lorenzo Ferro ir Chino Darínas bei Argentinos kino legenda Danielis Fanego.

Jau vaikystėje Karlitas geisdavo svetimų daiktų, tačiau tikrasis jo „pašaukimas“ būti vagimi pasireiškė, pereinant į suaugusiųjų pasaulį. Septyniolikmetis kūdikio veido ir blondiniškų garbanų vaikis, išdidus, kaip kino žvaigždė, kartu su mokyklos draugu leidžiasi į atradimų, meilės ir nusikaltimų kupiną kelionę, kur žmogžudystė tampa kasdienybe. Kai po kelerių metų jis buvo sulaikytas, dėl angeliškos išvaizdos laikraščiai jį praminė Mirties angelu. Taip per naktį, apdovanotas dėmesiu dėl savo grožio, Karlitas tapo žvaigžde.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!