Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2018 m. 1 rugpjūčio d. 12:19
B. Žilytės kūriniai parodoje „Sienų tapyba. Fragmentai“ atgimsta skaitmeniniais atspaudais („Dizaino savaitė“)
2016 Gegužė 2 - 31 Klaipėda

Birutė Žilytė, Algirdas Steponavičius, „Paukštis“ (sienų tapyba kavinė „Nykštukas“ Vilniuje).

Nuo gegužės 2 dienos Klaipėdoje vyksiančiuose „Dizaino savaitės“ renginiuose „Vilniaus galerija“ pristatys Nacionalinės premijos laureatės, dailininkės grafikės, knygų iliustratorės Birutės Žilytės parodą „Sienų tapyba. Fragmentai“, kurioje – skaitmeniniai menininkės ir jos vyro Algirdo Steponavičiaus kurtų sienų tapybos Valkininkų sanatorijoje „Pušelė“ ir legendinėje kavinėje „Nykštukas“ skaitmeniniai atspaudai.

Pastaroji vieta (dabar – Pamėnkalnio g. 24) kadaise buvo ypač pamėgta mažųjų vilniečių – kavinėje stovėjo specialiai vaikams kurti baldai, buvo sudarytas vaikiškas valgiaraštis, o vitrinoje straksėjo tikros voveraitės!

Dizaino savaitės“ lankytojai galės išvysti gražiausius tapybos darbus, puošusius visų vilniečių ir miesto svečių pamėgtos kavinės sienas, apžiūrėti Valkininkų sanatorijoje išlikusius ir praėjusiais metais valstybės saugomais kultūros paveldo objektais paskelbtus kūrinius, atgimusius naujomis vaizduojamojo meno formomis.

KADA? Gegužės 2–31 dienomis.
KUR? Klaipėdoje, salone „Vilniaus parketas“, Minijos g. 42 (Namų idėjų centras „NIC“).

Kviečiame apsilankyti – renginys nemokamas ir atviras visiems!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!