Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2021 m. 8 lapkričio d. 11:21
Vilniaus universitetas kviečia tapti studentu vienai dienai – siūlo aplankyti 300 paskaitų

pixabay.com nuotr.

Lapkričio 8 d. prasideda registracija į Vilniaus universiteto (VU) kasmet organizuojamą renginį „Studentas vienai dienai“, kuris šiemet vyks lapkričio 15–26 d. Jo metu visi norintys ir smalsaujantys gali pamatyti, kaip vyksta studijos aukštojoje mokykloje, artimiau susipažinti su dominančiomis studijų programomis ir stojimo į jas tvarka.

Dėl epidemiologinės situacijos šalyje renginys vyks nuotoliniu būdu. Tai leis išplėsti šio renginio dalyvių skaičių.

Šiemet VU renginio dalyviams siūlo kartu su esamais VU studentais apsilankyti beveik 300 paskaitų, vykstančių 15 fakultetų. Studentu vienai dienai bus galima tapti beveik visose VU siūlomose studijų programose. Dvi savaites vyksiančiame renginyje užsiregistravę moksleiviai galės apsilankyti seminaruose, paskaitose, konsultacijoje ir specialiuose užsiėmimuose, kurie suteiks vertingos informacijos ir leis trumpam pasijusti tikrais VU studentais.

Studento vietoje atsidūręs moksleivis, be pagal tvarkaraštį vykstančių paskaitų, galės aplankyti ir išskirtinai jiems skirtas specialias paskaitas, kuriose susipažins su fakultetais ir jų studijų programomis, išgirs esamų VU studentų patirtis, sužinos, ką reiškia studijuoti VU.

Į praėjusių metų nuotolinį renginį buvo užsiregistravę per 10 tūkst. dalyvių. VU siūlomose veiklose dalyvauja ne tik moksleiviai, bet ir vyresni, dirbantys asmenys, studijas baigę ar esami studentai. Todėl ir šiemet laukiami visi, kas svarsto apie studijas VU ar tiesiog nori praplėsti turimas dominančių dalykų žinias.

72 renginio „Studentas vienai dienai“ paskaitos organizuojamos ir užsienio studentams anglų kalba. Šiemet pirmą kartą paskaitos Filologijos fakultete bus skaitomos ne tik anglų bei lietuvių, bet ir lenkų, rusų, vokiečių bei prancūzų kalbomis.

Kviečiame dalyvauti.

Norintiems dalyvauti renginyje „Studentas vienai dienai“ būtina registracija.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!