Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2023 m. 15 vasario d. 06:18
Vilnius fotografo Denis Vėjas nuotraukose: „Vilniaus sekretai“

„Kai per karantiną užsidarė sienos, pagaliau į gimtąjį miestą pažvelgiau pro objektyvą. Klaidžiojau po sostinės rajonus su šunimi ir gaudžiau keistas, netikėtas akimirkas. Ilgainiui užsimaniau Vilnių fiksuoti kitoje šviesoje – tuščią, užmigusį, beveik nuogą. Galiausiai kadrus ėmiau įžvelgti ten, kur anksčiau matydavau tik laikinas poilsio stoteles prieš kitą savo kelionę. Atsivėrė Vilniaus magiškasis realizmas.“ Denis Vėjas. Knygoje „Vilniaus sekretai“ (sud. Lina Laura Švedaitė) atrinkti literatūrinę ir dokumentinę išliekamąją vertę turintys gyventojų liudijimai, taip pat pokalbiai su Vilniaus tyrinėtojais, mąstytojais ir kitais įdomiais žmonėmis bei Denis Vėjas profesionalios fotografijos, parodančios plika akimi nematomą Vilniaus gyvenimą.

Kviečiame apžiūrėti fotografo Denis Vėjas Vilniaus miesto nuotraukų galeriją iš knygos „Vilniaus sekretai“, papildytą į leidinį nepatekusiomis fotografijomis (2020-2022 m.).

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!