Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2023 m. 10 spalio d. 08:49
Akimirkos iš trečiojo kasmetinio „Fotografijos savaitgalio“, vykusio Nacionalinėje dailės galerijoje

Spalio 7-8 dienomis Nacionalinėje dailės galerijoje įvyko „Fotografijos savaitgalis“, – renginys, itin pamėgtas fotografų, meno kolekcionierių ir visų, besidominčių fotografija. Tai vienintelis toks renginys Lietuvoje, kurio tikslas suburti stiprią meno ir visuomenės bendruomenę Lietuvoje. Šių metų „Fotografijos savaitgalis“, pristatė net 56 žinomus ir dar neatrastus autorius, kurie ne tik siūlė įsigyti autorinių fotografijos atspaudų, bet ir pavartyti jų išleistas knygas, pabendrauti. Edukacinė programa „Fotografijos savaitgalio“, lankytojus kvietė praplėsti fotografijos kolekcionavimo suvokimą, šiek tiek pažvelgti į fotografijos praeitį, dabartį ir ateitį.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!