Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2023 m. 29 kovo d. 11:16
Vilnius A. Kunčiaus fotografijose 1966-1970 m.

Algimantas Kunčius – Lietuvos fotografas, vienas ryškiausių Lietuvos fotografijos mokyklą formavusios kartos atstovų, tarptautinės meninės fotografijos federacijos menininkas fotografas, Lietuvos fotomenininkų sąjungos garbės narys. Algimantas Kunčius apdovanotas Lietuvos nacionaline premija bei Gedimino ordino Riterio kryžiumi.

A. Kunčius daugiau kaip 60 metų fotografuoja Vilnių, yra sukauptas didžiulis jo negatyvų ir autorinių atspaudų archyvas. Istoriniu požiūriu labai įdomus 7 dešimtmečio laikotarpis, kai Vilniaus senamiestis, apvalytas nuo karo ir pokario griuvėsių, dar nebuvo pradėtas kompleksiškai restauruoti.

„Vilniaus galerija“ kviečia apžiūrėti fotografo Algimanto Kunčiaus užfiksuotą Vilnių 1966-1970 m.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!