Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2023 m. 17 balandžio d. 23:28
K. Stoškaus fotografijų parodos „Vilniaus portretas“ atidarymas

Kęstutis Stoškus (g. 1951 m.) – talentingas architektūros fotografas, kurį pavergė senojo Vilniaus miesto magija. Su fotoaparatu jis išvaikščiojo kiekvieną Senamiesčio gatvę, skersgatvį, akligatvį ir upių krantines, užsuko į kiemus, užkopė į kalvas ir ištyrinėjo vienuolynus, bažnyčias, kapines” sakė  K. Stoškaus fotografijų parodos „Vilniaus portretas“ kuratorė prof. dr. Raminta Jurėnaitė.

Dalinamės Arūno Baltėno nuotraukomis iš parodos „Vilniaus portretas“ atidarymo įvykusio Vilniaus rotušėje 2023 metų vasario 28 dieną.

Daugiau apie šią parodą skaitykite čia.

https://vilniausgalerija.lt/2023/02/24/meistriskas-architekturos-fotografas-kestutis-stoskus-ir-jo-paroda-vilniaus-portretas/

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!