Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2022 m. 30 balandžio d. 09:54
„Šia roko opera Kęstutis Antanėlis pastatė sau paminklą.“ Choro partiją atlikusios A. Gutauskienės prisiminimai

„Vilniaus galerija“ tęsia pasakojimų ciklą apie 1971 m. kompozitoriaus Kęstučio Antanėlio ir bendraminčių pastatytą Andrew Lloydo Webberio roko operą „Jėzus Kristus superžvaigždė“. Sovietinės ideologijos metais kurtas pasirodymas tapo Lietuvos kultūros fenomenu. 2021 m. gruodžio 25-ąją jam sukako penkiasdešimt.

Alė Gutauskienė, Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus muziejininkė, istoriniame kompozitoriaus Kęstučio Antanėlio (1951–2020) roko operos pastatyme atliko apaštalų choro partiją. Ir šiandien, kai išgirsta ar per televiziją pamato įrašą, iš karto pradeda dainuoti kartu. Kadaise išmokti žodžiai savaime iškyla iš atminties.

Daugiau apie projektą skaitykite čia.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!