Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2021 m. 23 birželio d. 15:10
Vilniaus istorijos: Top 10 Karališkųjų šunų

Sidabru dengti antakaliai, išskirtinė priežiūra ir vieta valdovų menėje – taip atrodė Karališkųjų rūmų šunų kasdienybė. Kokių veislių šunis augino Bona Sforca, Steponas Batoras, Žygimantas Senasis ir kiti didikai? Apie visa tai pasakojama animacijoje. Daugiau apie istoriją skaitykite čia.

 

Šis video pasakojimas originaliai publikuotas kaip Vilniaus universiteto projekto „Orbis Lituaniae“ dalis. Daugiau video pasakojimų apie Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) istoriją, jos gyventojų kasdienybę, iššūkius ir atradimus rasite čia. Vilniaus Universiteto parengtai informacijai taikoma CC BY licencija.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!