Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2023 m. 27 kovo d. 11:06
Vilniaus architektūrą fotografijose fiksuojantis Kęstutis: galva miesto pokyčius priima, bet akys ir širdis – ne

Su fotoaparatu išvaikščiotos Vilniaus senamiesčio gatvės, upių krantinės, kiemai, užkopta į kalvas, ištyrinėti vienuolynai ir bažnyčios – tai architektūros fotografo Kęstučio Stoškaus aistra. Jis Vilnių fotografuoja jau penkis dešimtmečius. Dalis jo darbų lankytojų laukia pačiame senamiesčio viduryje – Rotušėje surengtoje parodoje. Dalinamės LRT laidos „Labas rytas, Lietuva“ reportažu:

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000264550/vilniaus-architektura-fotografijose-fiksuojantis-kestutis-galva-miesto-pokycius-priima-bet-akys-ir-sirdis-ne

Kviečiame į Kęstučio Stoškaus parodą VILNIAUS PORTRETAS , kuri veiks iki balandžio 1 d. Vilniaus rotušėję, daugiau informacijos apie parodą rasite čia.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!