Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2020 m. 28 vasario d. 14:51
Kviečia į nemokamų lietuviškų kino filmų peržiūrų ciklą „KinasKalba“

Foto: unsplash.com

Lietuviškas kinas kalba. Jis transliuoja turinį, sukelia jausmus, skatina diskutuoti. Lietuvišką kiną verta pamatyti ir apie jį kalbėti. Kino mėgėjai kviečiami  į Lietuvos nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką, kur legali kino platforma www.kinofondas.lt pristato kino filmų peržiūrų ciklą ir susitikimus su kino kūrėjais.

Nuotaiką ir pokalbį palaikys aktorius Mindaugas Papinigis. Prieš kiekvieną kino seansą vyks susitikimas su svečiu, kuris papasakos apie filmą, jo kūrimą ir pateiks dar niekur negirdėtų faktų. 15 minučių įdomaus pokalbio. Susitikimai vyksta kas antrą ketvirtadienį.

Kovo mėnesį siūloma žiūrėti du populiarius „Kino fondo“ filmus.

Kovo 12 d. 17.30 val. Čia buvo Saša / Sasha was here. Svečias – prodiuserė ir aktorė Gabija Siurbytė.

 

Kovo 26 d. 17.30 val. Žmogus, kuris mokėjo 75 kalbas / The Man Who Knew 75 Languages. Svečias – prodiuserė Živilė Gallego.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!