Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2020 m. 16 kovo d. 18:08
Šių metų „Kino pavasario“ filmus dėl karantino bus galima žiūrėti internete ir televizijoje

Kadras iš filmo „Parazitas“

Lietuvoje paskelbtas karantinas sujaukė planus daugeliui. Tačiau įvairios kultūrinės iniciatyvos ieško išeičių. Festivalis „Kino pavasaris“, tokiu metu į kino sales sutraukdavęs mases žiūrovų, šiais metais vyks, tačiau savo filmus rodys tik interneto ir televizijos platformose. Apie tai savo svetainėje informuoja organizatoriai:

Festivalis „Kino pavasaris“ vyks, kaip žadėta, kovo 19–balandžio 2 dienomis, tik kitu formatu. Visos Lietuvos žiūrovai filmais mėgautis galės namų kino platformose ir taip dalyvauti pirmajame šalyje virtualiajame kino festivalyje.

Dvi savaites bus galima legaliai mėgautis laukiamiausiais šių metų „Kino pavasario“ filmais net keturiose platformose: naujos kartos televizijos TELIA TV filmų nuomoje, internetinėje namų kino platformoje Žmonės Cinema, „TV3 Grupės“ turinio platformoje Go3 ir kino platformoje Kinofondas.

Konkretūs filmai platformose bus paskelbti ir jų peržiūras bus galima įsigyti nuo kovo 19 d.

Iš viso namų kino peržiūroms jau patvirtinta daugiau nei pusė pristatytų šių metų „Kino pavasario“ filmų. Šis skaičius kasdien vis augs. Filmų programa.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!