Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2020 m. 16 liepos d. 13:16
Pasikalbėti į „Kiemus“ kviečia žinomi Lietuvos žmonės

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos nuotr.

Geriausio 2019 metų kultūrinės edukacijos projekto Šiauliuose premiją laimėjęs Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos renginių ciklas „Kiemai“ šią vasarą vėl grįžta Šiaulių miesto ir rajono daugiabučių kiemus, kur lauks dar daugiau idėjų ir pramogų – nauji diskusijų dalyviai, naujos pokalbių temos ir nauji kiemai!

Pirmasis susitikimas – jau liepos 23 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Gardino g. 7 kieme (Pietiniame mikrorajone)! Publikos čia lauks ir intriguojančia tema „Humoras, kaip (iš)gyvenimo forma“ diskutuos Lietuvoje gerai žinomi žmonės – vertėjas, humoristas, televizijos laidų vedėjas Paulius Ambrazevičius ir žurnalistas, laidų ir renginių vedėjas Rimas Šapauskas.

Nuo 17.00 val. besirenkančius į renginį sveikins grupė „The Phonic Strings“.

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos organizuojamas ir Lietuvos kultūros tarybos bei Šiaulių miesto savivaldybės finansuojamas renginių ciklas „Kultūra ant slenksčio: kultūrinė kiemų intervencija“, šiauliečių trumpai pramintas „Kiemais“, jau antrus metus kviečia šiauliečius ir miesto svečius susitikti ir diskutuoti daugiabučių namų kiemuose. Pirmaisiais metais projekto organizatorės ŠAVB lūkesčiai pasiteisino su kaupu – „Kiemai“ į daugiabučių kiemuose vykusius susitikimus su žinomais kultūros ir visuomenės veikėjais pritraukė mases žiūrovų, bendram kūrybiniam procesui sujungė miesto kultūros, verslo, jaunimo organizacijas, daugiabučių namų administratorius ir bendruomenes, įtraukė net tuos asmenis, kurie  abejingai žvelgia į kultūrinius renginius ir retai juose dalyvauja. 2019 m. ŠAVB projektas „Kiemai“ Šiaulių miesto savivaldybės įvertintas kaip geriausias metų kultūrinės edukacijos projektas Šiauliuose.

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos nuotr.

Nepraleisk progos sudalyvauti ir pasikalbėti taip, kaip seniai nesikalbėjome – savo miesto kieme! Informaciją apie renginių ciklą ir artimiausius renginius galite sekti www.savb.lt. Renginys bus transliuojamas tiesiogiai ir verčiamas į gestų kalbą. Renginiai NEMOKAMI!

Kiti ciklo renginiai:

  1. Liepos 30 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Žeimių g. 8A kieme (Ginkūnai) susitiks aktorė Ineta Stasiulytė ir rašytoja Jurga Tumasonytė, kurios kalbėsis tema „Moterys ir kitos stebuklingos būtybės“.
  2.  Rugpjūčio 7 d., penktadienį, 17.30 val. V. Grinkevičiaus g. 18 kieme, (Šiauliai) su diskusija „Milžinų batai“ lauks gamtos fotografas Marius Čepulis ir žurnalistas, keliautojas Liudas Dapkus.
  3. Rugpjūčio 18 d., antradienį, 17.30 val. Talšos g. 4 kieme, (Šiauliai) kalbėsis keliautojai, žurnalistai, prodiuseriai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Diskusijos tema – „Renkant pasaulio trupinius“.
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!