Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2020 m. 22 rugsėjo d. 13:10
Kviečia dalyvauti nacionaliniame knygų pristatymo konkurse

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos nuotr.

Šiemet Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka (ŠAVB) organizuoja jau jubiliejinį – 25-ąjį Knygų pristatymo konkursą. Šia proga konkursas persikelia į virtualią erdvę, keičiasi knygų pristatymų formatas, nelieka jokių dalyvių gyvenamosios vietos ir amžiaus apribojimų, o dalyvių lauks gausybė staigmenų, gerai praleistas laikas ir vertingi prizai, rašoma pranešime spaudai.

Jums tereikia nuo rugsėjo 8 d. iki lapkričio 18 d.:

  1. NUFILMUOTI / SUMONTUOTI mėgstamos knygos pristatymo vaizdo įrašą (iki 5 minučių trukmės). Vieną pristatymą gali kurti 1–5 asmenys;
  2. ATSIŲSTI pristatymą el. paštu kpkonkursas@gmail.com.

Privaloma informacija, kurią prašome pateikti laiške kartu su vaizdo įrašu:

  1. autoriaus (-ių) vardas, pavardė ir amžius;
  2. kontaktinė informacija (adresas, tel. numeris);
  3. pristatomos knygos pavadinimas ir autorius;
  4. kas rekomendavo dalyvauti konkurse (jei rekomendavo).

Kompetentinga komisija bei Knygų pristatymo konkurso „Facebook“ puslapio sekėjai išrinks 15 geriausių, originaliausių ir labiausiai konkurso nuostatus atitinkančių knygų pristatymų, kurie bus apdovanoti bibliotekos įsteigtais prizais, o trijų geriausių darbų autoriai gaus net 200 eurų vertės kuponus knygoms įsigyti. Atsižvelgus į konkurso dalyvių pasirodymus, papildomai gali būti skiriamos įvairios nominacijos (pvz., už originalumą, už novatoriškumą, už meniškiausiai pristatytą knygą ir kt.).

Nugalėtojus skelbsime gruodžio 7 d.

Be pagrindinių prizų, dalyvių ir visų Konkurso „Facebook“ puslapio sekėjų taip pat laukia daug žaidimų, staigmenų bei konkurso partnerių „Haribo“, „Vero Cafe“, „Knygos.lt“, UAB „Rūta“, leidyklų „Aukso žuvys“, „Odilė“, „Tikra knyga“, „Nieko rimto“ įsteigtų prizų.

Daugiau informacijos apie Knygų pristatymo konkursą ir visas karščiausias naujienas rasite „Facebook“ paskyroje.

Konkurso kontaktinis asmuo: vyr. bibliotekininkė Urtė Vaserienė, el. p. urte.vaseriene@gmail.com, tel. (8 41) 37 17 32.

Iki akcijos pabaigos

liko XX dienų / dienos / diena

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!