Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2022 m. 6 liepos d. 14:38
59-oji Venecijos meno bienalė: Jungtinių Arabų Emyratų paviljonas (2022 m.)

Balandžio 23 d. prasidėjo svarbiausias metų meno įvykis – 59-oji Venecijos meno bienalė. Septynis mėnesius truksiantis prestižinis renginys tyrinės žmogaus ir žmonijos kitimą, laisvę bei vaizduotę. 213 menininkų iš 58 šalių – tokie skaičiai lydi 2022 metų bienalę. „Vilniaus galerija“ pristato Juntinių Arabų Emyratų paviljoną.

Pavadinimas:Mohamed Ahmed Ibrahim: Between Sunrise and Sunset
Vieta: Arsenale
Kuratoriai/ės: Maya Allison
Menininkai/ės: Mohamed Ahmed Ibrahim

Mohamed Ahmed Ibrahim Venecijos bienalei sukūrė visą ekspozicijos erdvę užpildančią instaliaciją, kurioje – daugybė įvairiaspalvių biomorfinių skulptūrų. Paroda neatsitiktinai mini saulėlydį ir saulėtekį – nuo šviesiausių iki tamsiausių banguojančios spalvos primena apie ryto ir vakaro kaitą. Lankytojams paliekama atsakyti į klausimą, kas tai – susipynusios žmonių figūros, medžiai, gamtos mutacija ar beprasidedanti metamorfozė.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!