Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2019 m. 27 lapkričio d. 18:35
Savaitgalio renginiai vaikams
Lapkritis 29 - Gruodis 1
Šeimų sekmadienis MO muziejuje

Praleiskite sekmadienius su mažaisiais draugais MO muziejuje. Kviečiame jus į teatro užsiėmimus bei istorijų pasakojimo dirbtuves. Teatro „Pradžia“ aktoriai kvies įsitraukti į 90-ųjų vaikystės žaidimus. Siūlome prisiminti ir kartu su vaikais išbandyti tiek aktyvius fizinius, komandinius žaidimus, tiek savarankiškas veiklas – šokinėjimą gumyte, „Klases”, „Šansą”, laivų mūšį, kryžiukus-nuliukus arba galimybę pasigaminti „sekretą”. Žaidimai vyks nuo 11 val. iki 14 val., o prisijungti galite bet kuriuo metu. Visai kaip kieme. Ekskursijos metu keliausime į praeitį! Persikelti į 90-uosius padės parodos eksponatai. Mokysimės kurti istorijas iš parodos kūrinių, jas papasakoti ar suvaidinti.
MO muziejus, gruodžio 1 d. 11 val.

Tarptautinis animacinių filmų festivalis „Tindirindis“

Tarptautinis animacinių filmų festivalis „Tindirindis“ – tai ne komercinių filmų arena. Festivalio misija – kuo plačiau pristatyti pasaulinės animacijos spektrą: įvairių stilių, mokyklų atstovų darbus, parodyti animaciją, kuri skatina kūrybiškumą. Festivalio programa įvairiapusė, pristatanti garsių pasaulio režisierių, debiutantų, studentų kūrinius, nemaža jų dalis pelnę įvairių tarptautinių festivalių nominacijas bei prizus.
Įvairios vietos, lapkričio 28 – gruodžio 1 d.

Kalėdinis orientacinis žaidimas visai šeimai

Kalėdiniame Vilniaus senamiestyje šiemet apsigyveno skraidantys pegasai, iš pasakų atkeliavo paslaptis saugantys sargybiniai, kažkur kiemeliuose svečių laukia meškos… Kaip juos visus surasti, pasilabinti ir pasigrožėti? Smagiausia – žaidžiant! Kviečiame visus – ir didelius, ir mažus, leistis į kalėdinį orientacinį žaidimą ????️ Keliausite per senamiestį ieškodami kalėdinių personažų, pažindami lietuviškas ir kitų tautų šventines tradicijas, atliksite smagias užduotis, kurios įtrauks visus jūsų pojūčius.
Rotušės aikštė, gruodžio 1 d. 11 ir 11.30 val.

Erelio vaikai: Radvilų heraldika

Naudotis heraldiniais simboliais buvo viena iš išskirtinių didikų ir bajorų privilegijų. Didžiuojantis giminės kilmingumu, herbais dažnai būdavo žymimi įvairiausi daiktai ir interjero elementai. Kasinėdami Valdovų rūmų teritoriją, archeologai aptiko gausybę koklių, ant kurių buvo pavaizduota apie trisdešimt skirtingų herbų. Vienas iš jų – Radvilų erelis ir trys trimitai.

Parodoje „RADVILOS: Kunigaikščių istorija ir paveldas“ ieškosime erelio ir trimitų atvaizdų, kalbėsime apie jų simbolinę reikšmę ir sužinosime, kodėl būtent šiuos heraldinius ženklus naudojo garsioji Radvilų giminė. Antrojoje užsiėmimo dalyje gaminsime tikslias miniatiūrines koklio plokštelės su Radvilų heraldika kopijas, tapsiančias puikia namų interjero puošmena. Užsiėmimas skirtas šeimoms su vaikais (nuo 7 metų ir vyresniems) ir visiems, besidomintiems istorija.
„Valdovų rūmai“, lapkričio 30 d. 15 val.

Knygos „Ponas Kampas“ pristatymas

Ką veikti, kol tėvai liuoksi kaip saulės zuikučiai ir vieną po kitos krauna dėžes, nes tuojau reikės kraustytis? Jovarui labiausiai patinka piešti, tad jis čiupo kreidelę ir ėmė marginti sieną kampe. O ką dar daryti, kai pripiešei visus namie esančius lapus? Jovaras nupiešė akis, nosį, ūsus ir, žinoma, plačią šypseną. O tada piešinys tarsi… sumirksėjo ir pasisveikino: „Labas! Aš – ponas Kampas!“ O kas buvo toliau?

Sužinokite atėję į Beno Bėranto ir Tanios Rex paveikslėlių knygos „Ponas Kampas“ pristatymą Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamente.
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, lapkričio 30 d. 12 val.

Spektaklis 6-36 mėnesių vaikams „Manuliukai“

Ten aukštai aukštai, ant minkštų debesų, yra nuostabi sapnų šalis. Toje šalyje gyvena Ma ir Nu. Spalvoti, gražūs linksmi žmogeliukai – Manuliukai. Jie labai daug pluša, nes kiekvieną dieną vaikams siunčia gražius spalvotus sapnus. Ruošdamiesi darbui Ma ir Nu atsiveža didžiulį vežimą, o čia… Kas gi jų vežimaityje miega? Koks jis keistas: nespalvotas ir jo vardas Liu. Liu, ar tu moki kurti sapnus? Jis nieko nesupranta. Jis net vaikščioti nemoka… Oi, kiek gražaus darbelio laukia Ma ir Nu! Na, pabandyk, Liu! Kelionė prasidėjo.
„Manuliukai“ – tai judesio, muzikos ir spalvų spektaklis 6-36 mėn. vaikams. Spektaklio kūrėjos, naudodamos gestų kalbos principus girdintiems kūdikiams ir mažiems vaikams, siekia mažyliams padėti prisijaukinti emocijas per jų ryšį su spalvomis. Moksliškai įrodyta, kad gestų kalba padeda išvengti nesusipratimų ir efektyviau bendrauti, kol vaikas dar nekalba.
Valstybinis Vilniaus mažasis teatras, gruodžio 1 d. 11 val.

Spektaklis vaikams „Broliai Liūtaširdžiai“

Lietuvių publikai jau pažįstamos danų režisierės Kirsten Dehlholm naujas pastatymas Lietuvoje pagal Astridos Lindgren knygą Broliai Liūtaširdžiai kurtas daugiau, nei vienerius metus. Kirsten Dehlholm – danų režisierė ir vaizdo menininkė, labiausiai žinoma kaip grupės Hotel Pro Forma vadovė, kurianti spektaklius, operas, tarpdisciplininius projektus ir performansus įvairiose pasaulio šalyse.

Šiame spektaklyje istorijos pasakotoju tampa Karlas Leonas, arba kitaip – Skrebutis Liūtaširdis. Pasitelkiant jo vidinį pasaulį – ligos, mirties, išdavystės, tironijos, broliškos meilės, ištikimybės, drąsos ir kitus išgyvenimus, siekiama perteikti emocinį ryšį bei atskleisti įvairius istorijos sluoksnius.
Valstybinis jaunimo teatras, gruodžio 1 d. 15 val.

Spektaklis visai šeimai „Kaip laikrodžiai Kalėdas mušė“

Laikrodininkas Johanas įpratęs savo dirbtuvėse sulaukti įvairiausių laikrodžių savininkų, jų kasdieniškiausių ir keisčiausių, paprasčiausių ir sudėtingiausių užsakymų, tačiau sykį jo žvitrios akies ir tikslių pirštų prisireikia neeiliniam klientui. Johanui tenka ypatinga užduotis išrinkti laikrodį, kuris išmuš Kalėdas pačiam… Kalėdų seneliui. Kad ir kokie skirtingi bebūtų Johano laikrodžiai, konkurencinga kelionė į vieno vienintelio Kalėdų seneliui Kalėdas mušančiojo titulą pažers eilę netikėtumų ir visai netikėtą baigtį. Tik užsiminsime – ne vien žmonėms, bet ir laikrodžiams labai svarbu atrasti bendrą kalbą ir ritmą!
Keistuolių teatras, gruodžio 1 d. 15 val.

Teatralizuotas koncertas šeimoms su 4-10 metų vaikais „Baisiai gražu“

Ritmas ir garsas vaikams yra ypač svarbūs pasaulio pažinimo elementai. Būtent todėl Vėjų teatras tiek daug dėmesio skiria muzikai ir atpučia naują teatralizuotą koncertą – „BAISIAI GRAŽU“. Jame skambės dainos, gimusios iš Daivos Čepauskaitės „Baisiai gražių eilėraščių“ ir istorijų, kurias ji pati matė ir dailiai užrašė. Atrasti, susipažinti ir susidraugauti su savo baimėmis, patirti neįtikėtinų kulinarinių nuotykių, apsilankyti paukščių turguje ar pabraidyti po mėlyną rūką kviečia aktoriai – Pijus Narijauskas ir Jovita Jankelaitytė. Jų autorinės dainos tarsi auksinės skruzdėlės kutens Jūsų ausis bei širdis ir nepaliks abejingo nė vieno šeimos nario. O kas neišdrįs pakilti ir šokti, galės linguoti ar trepsėti į ritmą.
Menų spaustuvė, lapkričio 30 d. 13 ir 16 val.

Mokslinis nuotykis visai šeimai „Evoliucija“

Iš meilės mokslui lengvai pamišęs ekscentriškasis Mokslininkas spektaklio žiūrovus pakvies į savo mokslinę laboratoriją – čia jis atliks įvairius eksperimentus, išsikvies evoliucijos kelyje seniai išnykusius gyvūnus, o vaizdo projekcijomis iliustruos Visatos atsiradimo ir civilizacijų gimimo istoriją. Didysis sprogimas, gyvybės atsiradimas Žemėje, Juros periodas, ledynmetis, senovės civilizacijos ir šiuolaikinis žmogus – ši milijardais metų skaičiuojama istorija akimirksniu prabėgs atviros pamokos principu sukurtame spektaklyje, kuriame, paklūstant evoliucijos principams, tradicines teatro raiškos priemones papildys vaizdo projekcijos, o pasakojimą įgarsins originali šiuolaikinė muzika. Spektaklio kūrėjai siekė išradingai, žaismingai, bet ir visai rimtai papasakoti visų istorijų istoriją apie Visatos gimimo džiazą, kartu su žiūrovais paklaidžioti mokslo labirintais ir taip sužadinti vaikams smalsumą (o tėvams priminti jį tokį turėjus) saldžiaisiais mokslo vaisiais.
Vilniaus teatras „Lėlė“, lapkričio 30 d. 12 val.

Muzikinis lėlių spektaklis vaikams „Voro vestuvės“

Muzikinis lėlių spektaklis „Voro vestuvės“ pagal Justino Marcinkevičiaus poemėlę – tai visiems gerai žinoma pasaka apie nedorėlį vorą Tabalai, sumaniusį Saulę pagrobti… Nuotaikingame lėlių vaidinime veikia gausybė personažų – miško žvėrelių, vabalų ir kitų gyvių – , kuriuos sukūrė teatro Meistras, lėlių konstruktorius Martynas Lukošius. Skulptūriškų formų ir išradingos konstrukcijos lėles bei objektus valdantys aktoriai veiksmą paįvairina nuotaikingais muzikiniais numeriais, kuriems muziką parašė kompozitorius Irmantas Jankaitis. Šis teatro kūrinys – kameriškai jaukus, šmaikščios nuotaikos ir įvairių sceninių triukų kupinas vaidinimas.
Vilniaus teatras „Lėlė“, lapkričio 30 d. 15 val.

Pasaka vaikams „Aukso obelėlė, vyno šulinėlis“

„Aukso obelėlė, vyno šulinėlis“ – viena iš gražiausių ir populiariausių lietuviškų pasakų. Tai stebuklinga istorija apie Pamotės engiamą Našlaitę. Kaip ir kiekvienoje tokio tipo pasakoje, čia apstu blogio keliamų kliūčių: nedorėlė ragana kartu su savo dukromis kankina mergelę skirdama neįveikiamas užduotis, tačiau gėris, padedamas stebuklingų jėgų, galiausiai laimi ir Našlaitę pasakos pabaigoje išlaisvina bei veda jaunas Karalius. Spektaklio kūrėjams šiame pastatyme imponuoja galimybė panaudoti vaizdo teatro formas, kurios labiau priklauso kino menui, nei teatrui. Nors pasakoje nemažai liaudies dainų ir eiliavimo, spektaklyje pasakojimas kuriamas labiau vaizdais. Žiūrovai regės tokias įvairias dar nuo Antikinės Graikijos laikų populiarias vaizdinio teatro priemones kaip panoramas, mirioramas, diaoramas, taumatropą, laterna magica, mirioramines kortas, taip pat – šešėlių teatrą.
Vilniaus teatras „Lėlė“, gruodžio 1 d. 12 val. 

Lėlių ir ojektų spektaklis vaikams „Kaime nėra WI-FI“

Tai pasakojimas apie mergaitę, kuri, vieną dieną užlipusi į senelių palėpę, atranda joje gyvų ir (kas svarbiausia!) turinčių ką papasakoti daiktų pasaulį. Briedžio galva, senelio dviratis, močiutės aukštakulniai ir net tualetas: visi čia pamena pačias svarbiausias – tiek meilės, tiek anų laikų mados ar papročių – istorijas… Šie, „ant aukšto“ užsilikę, niekam nebereikalingi rakandai pyksta ir juokiasi, skaldo anekdotus, patarles ir kviečia susimąstyti: ar tikrai viskas, ko mes nežinom, nesuprantam, yra, kaip sako spektaklio herojė, taip boring?
Vilniaus teatras „Lėlė“, gruodžio 1 d. 14 val.

Spektaklis vaikams „Katinėlis ir gaidelis“

Tai linksma ir pamokanti muzikinė istorija apie tai, kaip reikėtų klausyti išmintingų Katinėlio žodžių ir neatidaryti durų saldžiabalsei Lapei. Čia sutiksite gudruolę Lapę, visad alkaną dykaduonį Vilką, tėviškai rūpestingą Katinėlį ir geros širdies Gaidelį. Šią Vinco Pietario pasakaitę kažkada skaitė ir jūsų tėvai, ir seneliai, ir proseneliai, ir proproseneliai…
Raganiukės teatras, lapkričio 30 d. 12 val.

Moksliuko edukacinis užsiėmimas

Ar galima rankose laikyti ledą?
Ar pavyks susprogdinti debesį?
Ar muilo burbulai visada krenta žemyn?
Kaip pasidaryti gražiausią limonadą?
Studija „Vėjo pagauti“, gruodžio 1 d. 11 val.

Muzikinis spektaklis vaikams nuo 2 metų „Kiškis pabėgėlis“

Smulkusis miško verslininkas kiškis Bernardetas nusprendė emigruoti iš gimto miško į Vilnių. Pakeliui sutiko ir likimo draugų – emigrantų iš Petruškos ūkio: kiaulę Kleopatrą, šunį Cezarį ir ožį Makedoną. Kaip jiems sekėsi, ar svetingas pasirodė svajonių miestas? Visa tai žiūrovai sužinos atėję į spektaklį. Spektaklis gali būti suprantamas ir kaip žaisminga bei linksma pasaka vaikams, ir kaip šių dienų realybės groteskiška parabolė. Todėl jis tiks bet kokiai publikai. Juolab, kad aktoriai čia ne šiaip sau vaidina – jie bendrauja su žiūrovais, su jais žaidžia, čia pat scenoje virsta skirtingais personažais ir visi dainuoja.
Nacionalinis Kauno dramos teatras, lapkričio 30 d. 12 val.

Skaudi istorija visai šeimai nuo 8 m. „Liūdnas Dievas“

Inesa Paliulytė: „Vaikas – labiausiai pažeidžiamas žmogus, bet jis turi teisę į meilę, pagarbą ir supratimą. Jis turi teisę į gyvenimą ir mirtį. Holokaustas – vienas tragiškiausių puslapių žmonijos istorijoje. Katastrofos liepsnose žuvo 1,5 miln. žydų vaikų… Kiek žuvo lietuvių, lenkų, čečėnų, gruzinų vaikų vakar, kiek žūna šiandien, kiek žus rytoj? Suaugę dėdės žaidžia politiką, o kas toliau? Nustėrę stebime kino kadruose sukrėstų, išsigandusių vaikų akis. Alkanų, nelaimingų, nustebusių… Ką galime mes, suaugusieji? Bent jau netylėti ir neleisti užmiršti.“
Nacionalinis Kauno dramos teatras, gruodžio 1 d. 14 val.

Spektaklis vaikams „Užburtos pilies paslaptis“

Seniai seniai nuostabioje pilyje gyveno gražuolis princas… Kartą galinga burtininkė, pavergta princo grožio, dovanojo jam rožę… Kartu su gėle ji atidavė ir savo širdį… Žiauruolis! Kaip jis juokėsi… Ir vos tiktai ėmė trypti raudoną žiedą, gražusis veidas ėmė keistis. Dailūs princo bruožai akimirksniu tapo šlykščiu, bjauriu, atstumiančiu snukiu. Kai negailestingas laiko ratas suskaičiavęs beveik tris šimtus metų apsisuko, vieną gūdų rudens vakarą siaučiant audrai, į pabaisos pilies vartus kažkas pasibeldė… Ar pasakoti toliau? Pasakos labai greitai gali virsti tikrove… Praverkime užburtos pilies vartus, kad išgirstume mįslingą ir jaudinančią istoriją. Gal ji padės atskleisti paslaptį – ar meilė gali siaubūną vėl paversti žmogumi?
Kauno valstybinis lėlių teatras, lapkričio 30 d. 12 val.

Spektaklis vaikams „Kaip tamsa geriausiu draugu tapo“

Spektaklio kūrėjai kviečia susipažinti su mažu berniuku Orionu, bijančiu beveik visko: širšių, dviračių, kirpėjų, jūros, kosmoso, mergaičių, senučių, vorų, bet labiausiai… tamsos. Tačiau vienas lemtingas susitikimas ir užgimusi draugystė su baimės objektu padeda išvaikyti visus tamsoje slypinčius baubus ir padovanoja mažajam Orionui naujų patirčių bei netikėtų atradimų. „Bijome to, ko nepažįstame, – pristatydamas pastatymo idėją tvirtina režisierius O. Žiugžda, – juk ir pagrindinį spektaklio personažą Orioną baugina ne pati tamsa, bet tai, kas slepiasi joje.“ Kūrybinė grupė  paskatins mažuosius žiūrovus išdrįsti pažvelgti savo baimėms į akis ir su jomis susibičiuliauti. Pastatyme vizualizuojamos pagrindinio personažo emocijos ir išgyvenimai leis vaikams susitapatinti ir atpažinti bei apibrėžti kylančias baimes, o suaugusiesiems – geriau suprasti, ką išgyvena tamsos fobiją patiriantis vaikas ir ieškoti būdų drauge jai įveikti.
Kauno valstybinis lėlių teatras, gruodžio 1 d. 12 val.

Spektaklis vaikams „Atsikrausto kiaulė“

Mažame jaukiame miestelyje gyvena keturi geri draugai – višta Henrieta, lapinas Albertas, triušis Nikas ir pudeliukė Žozefina. Vieną gražų rytą visi labai nustemba, pamatę užrašą ant Žozefinos namelio: „Išnuomojamas butas“. Dingo ir pati Žozefina. Draugai liūdi, o ypač sielvartauja lapinas Albertas. Netrukus miestelį apskrieja baisi žinia – į Žozefinos namelį atsikrausto KIAULĖ!… Šį spektaklį jaunimo teatras „ Be durų“ buvo pastatęs 2005 metais. jis buvo vaidinamas net 10 metų. Spektaklis buvo be galo populiarus ir mėgstamas vaikų bei tėvelių, todėl teatro kolektyvas vėl grįžo prie šios keistos istorijos. Tik šį kartą visas spektaklio dainas aktoriai atlieka gyvai, be vokalo įrašo, žymiai sudėtingesnė choreografija, nauja scenografija, nauji prašmatnūs kostiumai..
Klaipėdos Žvejų rūmai, gruodžio 1 d. 12 val.

Spektaklis vaikams „Ežiukas rūke“
Režisierius Paulius Ignatavičius šiauliečiams paruošė sceninę interpretaciją pagal S. Kozlovo knygos „Ežiukas rūke“ pasakas. Tai trumpos, keistos ir neretai komiškos istorijos savo paprastumu ir literatūrine verte prilygstančios A. A. Milno „Mikei Pūkuotukui“, A. de Sent-Egziuperi „Mažajam princui“. Daugelis mūsų su malonumu prisimena Jurijaus Noršteino sukurtą animacinį filmuką „Ežiukas rūke“, kuris 2003 m. buvo išrinktas geriausiu visų laikų ir tautų animaciniu filmu.
S. Kozlovo pasakos yra kitokios: jose nėra didaktikos, tiesmukų pamokymų ar naivaus infantilumo. Spektaklio režisierius, kaip ir knygos autorius, pasitiki vaikų intelektu ir nuovoka suprasti net keisčiausius dalykus.  Pagrindiniai veikėjai (Ežiukas, Meškiukas, Kiškis) keliauja iš vienos pasakos į kitą ir nuolat patenka į keistas situacijas, kurios išprovokuoja ir tokius pat keistus veikėjų apmąstymus įvairiausiomis temomis. Ežiukas, Meškiukas ir jų draugai didžiąją savo laiko dalį tiesiog mėgaujasi paprastais gyvenimo malonumais: žaidžia miške, bendrauja, džiaugiasi vienas kito draugija, geria arbatą, stebi saulėlydžius… Neretai veiksmas gimsta apmąstymo metu: įlipus į vamzdį, galima nukakti į mėnulį; liūdesį nubaidytų jūra namuose…
Valstybinis Šiaulių dramos teatras, gruodžio 1 d. 12 val.
Kalėdinė popietė viloje „Gervalis“

Rašykite laiškus Kalėdų seneliui, žaiskite įvairius kalėdinius žaidimus ir skanaukite kalėdinius sausainiukus.
Vila „Gervalis“, gruodžio 1 d. 13 val.

„Manu. Gimęs skraidyti“

Vieną gražią pavasario dieną viename žuvėdrų lizde, įsikūrusiame aukštai ant jūros kranto stūksančioje uoloje, iš kiaušinio prasikalė paukščiukas. Tėveliai jį pavadino Manu. Paukščiukas augo, tvirtai tikėdamas, kad yra žuvėdra – kaip ir jo tėvai, broliai ir seserys bei visi aplink gyvenantys paukščiai. Tačiau žuvėdrų jaunikliams ėmus mokytis skraidymo, žvejybos ir kitų žuvėdriškų paslapčių, pamažu paaiškėja, kad Manu yra ne toks kaip kiti. O jei kalbant tiksliau – visai ne žuvėdra, o čiurlys. Nors jo įtėviai ir toliau jį myli kaip savo sūnų, o brolis Lukas tiesiog dievina, po vieno nemalonaus nutikimo Manu palieka namus. Nepritapęs prie žuvėdrų, tačiau neturintis draugų ir čiurlių tarpe, paukščiukas jaučiasi vienišas ir apleistas. Kol vieną dieną susipažįsta su dar keistesniu už save paukščiu, vardu Parsivalis. Netrukus Manu gyvenime atsiranda ir dar pora bičiulių, o didžiausias stebuklas nutinka, kai Manu susipažįsta su žavinga čiurlyte Kalifa.
Kino teatrai ir seansų laikai.

„Aviuko Šono filmas. Fermagedonas“

Gimtojoje aviuko fermoje sudūžta… kosminis laivas! O iš jo išlipa keista būtybė Lula, šiek tiek primenanti triušiuką. Na, bet aviukas Šonas ir jo bičiuliai dar ne to matę, tad visai neišsigąsta ir greitai susidraugauja su žaviaja ateive. Tačiau kad ir kaip naujiesiems draugams smagu leisti laiką kartu, Lulu kamuoja namų ilgesys. Pasiryžęs padėti, geraširdis Šonas sušaukia kitus fermos gyventojus ir greitai sukurpia planą leistis į nežemišką nuotykį. Aviukui Šonui ir jo draugams teks pasitelkti visą savo išmonę, kad saugiai sugrąžintų Lulą namo.
Kino teatrai ir seansų laikai.

„Sniego vaikis“

Pabėgęs iš slaptos mokslinės laboratorijos, Sniego žmogaus mažylis randa prieglobstį viename iš Šanchajaus dangoraižių. Čia, lydima draugų, jį aptinka geraširdė smalsuolė Yi, naująjį draugą ketinanti pristatyti į gimtuosius namus tolimuosiuose Himalajuose. Mažylį pavadinę Everestu draugai leidžiasi į aukščiausią pasaulio tašką, snieguotą Everesto viršūnę, kur jaunųjų keliautojų tyko pavojai ir nė nesapnuoti iššūkiai! Kaip paaiškėja, žaismingas Sniego žmogaus mažylis geba kurti stebuklus, tad pavojinga trijulės kelionė virsta magišku nuotykiu!
Kino teatrai ir seansų laikai.

„Adamsų šeimynėlė“

Jeigu jūs vis dar galvojate, jog jūsų šeima – nepakenčiamai keista, kviečiame susipažinti su legendiniais Adamsais! Šeimos galva dievina ilgus pasivaikščiojimus baisiomis oro sąlygomis, o jo sutuoktinė Mirtišė įsitikinusi, jog juoda – ryškiausia pasaulio spalva! Šeimos atžalos Trečiadienė ir Pūgžlys mėgstamiausia žaidimų aikštele įvardija kapines, o močiutė mėgaujasi nakčiai išgerdama keletą lašų nuodų… Po 25-erių metų pertraukos niūriausia pasaulio šeimynėlė sugrįžta į kino ekranus ir lieka ištikima savo įpročiams! Atvykę į miestą, Adamsai bando pritapti prie keistai atrodančių miestelėnų, tačiau nei vienas jų nenori bičiuliautis su šeimynėle, kurią pasiryžta bet kokia kaina išremti ten, iš kur jie atvyko! Tačiau ar Adamsai yra linkę lengvai pasiduoti? Jokiais būdais – jie pasiryžę miestelėnams įkrėsti proto ir pademonstruoti tikrąsias šeimos vertybes!
Kino teatrai ir senasų laikai.
Kino teatrai ir seansų laikai (Utenoje).

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!