Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2022 m. 5 birželio d. 19:14
59-oji Venecijos meno bienalė: Estijos paviljonas (2022 m.)

Balandžio 23 d. prasidėjo svarbiausias metų meno įvykis – 59-oji Venecijos meno bienalė. Septynis mėnesius truksiantis prestižinis renginys tyrinės žmogaus ir žmonijos kitimą, laisvę bei vaizduotę. 213 menininkų iš 58 šalių – tokie skaičiai lydi 2022 metų bienalę. „Vilniaus galerija“ pristato Estijos paviljoną.

Pavadinimas: Orchidelirium: An Appetite for Abundance
Vieta: Giardini
Kuratoriai/ės: Corina L Apostol
Menininkai/ės: Kristina Norman, Bita Ravazi

Estijos paviljonas, šiais metais įsikūręs Olandijos ekspozicinėje erdvėje, tyrinėja botanikos menininkės, keliautojos Emilie Rosalie Saal gyvenimą ir kūrybą. Emilie Rosalie Saal tyrinėjo atogrąžų florą, ją susiedama su kolonijine patirtimi, menu bei mokslu. Paviljone pristatomi menininkių Kristinos Norman ir Bitos Razavi filmų trilogija bei instaliacijos.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!