Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2018 m. 9 gegužės d. 15:24
„Dizaino savaitė“: Valkininkų sanatorijos „Pušelė“ sienų tapyba Kaune

Skaitmeniniu būdu atkurtą dailininkų, Nacionalinės premijos laureatų Birutės Žilytės ir Algirdo Steponavičiaus Valkininkų sanatorijos „Pušelė“ sienų tapybą „Vilniaus galerija“ Kaune pirmą kartą pristatė gegužės 9–13 dienomis, „Dizaino Savaitės“ 2018 metu.

Natūralaus dydžio skaitmeninis freskos atspaudas, nebijantis nei saulės, nei lietaus, eksponuotas „Namų idėjų centro“ („NIC“) lauko teritorijoje. Tai – ne pavieniai kūrinio fragmentai, o ištisinė, autentiško dydžio siena, kurios bendras plotas siekia net 110 kvadratinių metrų.

Kūrinį sudaro dvi – 16 ir 32 metrų – ilgio dalys. Pirmieji jas išvysti progą turėjo 2018 metų vasarį vykusios 19-osios „Vilniaus knygų mugės“ („Knygų šalies“) lankytojai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!