Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2019 m. 10 lapkričio d. 17:43
Filomena Linčiūtė-Vaitiekūnienė: scenovaizdžių ir kostiumų eskizai miuziklui „Velnio nuotaka“

Vienas iš Lietuvos kino studijos filmografijos perlų – pirmasis lietuviškas kino miuziklas „Velnio nuotaka“ (rež. A. Žebriūnas, 1974 m.), sukurtas pagal Kazio Borutos apysaką „Baltaragio malūnas“. Prie miuziklo kūrybinės grupės prisidėjo ir tokie žymūs menininkai kaip Sigitas Geda (scenarijaus autorius), Viačeslavas Ganelinas (kompozitorius), Juozas Domarkas (dirigentas) ir Filomena Linčiūtė-Vaitiekūnienė (kostiumų dailininkė ir dailininkė statytoja)

Fotogalerijoje – Filomenos Linčiūtės-Vaitiekūnienės minėtai kino juostai kurti kostiumų piešiniai bei scenovaizdžiai iš Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus archyvo.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!