Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2023 m. 3 kovo d. 09:22
Fotografijose užfiksuota XX a. Kaziuko mugė

Kaziuko mugė – kasmetinė Lietuvoje rengiama folkloro mugė, kurioje žmonės pardavinėja savo pagamintus liaudiškus dirbinius. Mugė dažniausiai rengiama artimiausią sekmadienį iki Šv. Kazimiero dienos, kovo 4 d. Svarbiausias mugės atributas – verba, gaminama iš išdžiovintų margų gėlių ir žolių. Kaziuko mugės istorija prasideda 1636 m.

„Vilniaus galerija“ kviečia apžiūrėti XX a. Kaziuko mugės atvaizdus, užfiksuotus Boleslavos ir Edmundo ZdanovskiųJano Bulhako, Jerzy Hoppen, Juliaus Vaicekausko, Romualdo Augūno, Vytauto Janulio, Eligijaus Juvencijaus Morkūno ir Stanislavo Filiberto Fleury fotografijose.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!