Menas. Kultūra. Laisvalaikis
Publikuota: 2020 m. 3 gegužės d. 18:32
Hortobadžio nacionalinis parkas Vengrijoje

Gausybė paukščių, purvyne miegantys buivolai, pievose besiganantys ir komandoms paklūstantys arkliai, jų klajokiai ganytojai, XVIII amžiaus tradiciniai patiekalai… Gali susidaryti įspūdis, kad tokius vaizdus pamatysite tik Amerikoje ar Azijoje, bet visa tai ir dar daugiau savo akimis galima išvysti keliaujant Europoje, konkrečiau – Vengrijoje, sumanius apsilankyti net 75000 hektarų plote įsikūrusiame Nacionaliniame Hortobadžio parke, be jokios abejonės įtrauktame ir į „Unesco“ paveldo sąrašą (sąrašo nr. 474). Šį objektą „Vilniaus galerija“ itin rekomenduoja gamtos mylėtojams ir aktyvaus laisvalaikio megėjams.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.

Užsiprenumeruokite ir gaukite aktualiausius bei populiariausius straipsnius meno, kultūros ir laisvalaikio temomis tiesiai į savo el. pašto dėžutę!